Marta: Niech Królowa Różańca Świętego umacnia nas w modlitwie

Chciałam się podzielić świadectwem dotyczącym mocy Nowenny Pompejańskiej. Odmawiałam ją trzykrotnie: 1 w intencji chrzestnej chorej na raka płuc – lekarze dawali Jej 0,5 roku życia. Od tamtej pory mija 5 lat, a Chrzestna żyje, a choroba … znacząco się zatrzymała. W intencji mojej Teściowej chorej na raka piersi – przeszła szczęśliwie operację, chemioterapię mimo wielu problemów zdrowotnych (rozrusznik) oraz śmierci Teścia (2 lata temu). Od tamtej pory mija 4 lata. 3. W intencji mojej koleżanki chorej na czerniaka (były już przerzuty do narządów wewnętrznych)- w trakcie trwania modlitwy oraz leczenia choroba się zatrzymała. Jednak po 3 latach niestety zaatakowała ponownie. Iwona jest już po drugiej stronie życia, jednak przed śmiercią wiele zmieniło się w jej życiu rodzinnym – uzdrowienie relacji z mężem i dziećmi. Dodam, że mimo zmęczenia, roztargnienia: praca na pełen etat, 3 dzieci, obowiązki domowe w jakiś dziwny sposób udawało się wygospodarować czas na Nowennę Pompejańską. Oczywiście też miałam „porażki”, bo kilkakrotnie podchodziłam do Nowenny Pompejańskiej. Przede mną kolejne intencje: prośba o uzdrowienie kuzynki i wyproszenie dla niej daru macierzyństwa oraz nawrócenie szwagra. Niech Królowa Różańca Świętego umacnia nas w wytrwałej modlitwie „nie do odparcia.”

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
BarbarabarbaraJoannaAneta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Różaniec ma wielka moc.

Joanna
Gość
Joanna

Różaniec jest pięknym początkiem dnia i jego uwieńczeniem.
Podziękowaniem Maryji za kolejny poranek i doczekanie wieczoru.
Czasami są takie dni kiedy dzień rozczarowuje, ludzie gardzą a Maryja zawsze przytuli 🙂

barbara
Gość
barbara

Joanno zgadzam się różaniec stał się częścią mojego życia jak go odmawiam od razu robi mi się lepiej to jakby była moja broń i lekarstwo na wszystko jak cos złego się dzieje szukam w nim pomocy i toa modlitwa jest tak piękna pełna słodyczy ze polecam ja wszystkim

Barbara
Gość
Barbara

Miło mi tu „spotkać” Barbarę.Ja też mam św.Barbarę jako patronkę.Podobnie jak Pani Basia odmawiam często Różaniec.Obecnie po raz 3-ci odmawiam Nowennę Pompejańską.Są przeszkody,ale jestem wytrwała.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -