Maria: uzdrowienie córki

NIE POTRAFIĘ OPISAĆ SZCZĘŚCIA!!!
Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się przed dwoma laty, gdy leżąc w szpitalu poznałam osobę omawiającą tę modlitwę. Chciałabym zaświadczyć ogrom łask, jakie otrzymałam od Najświętszej Panienki. Nowennę odmawiałam 7 razy i za każdym razem zostałam wysłuchana. Chciałabym opisać jedną z łask.
W lipcu tego roku córka pojechała do szpitala do porodu. Podczas cesarskiego cięcia wystąpiły poważne komplikacje, w wyniku których doszło do wstrząsu. W ciągu trzech następnych dni jeszcze dwukrotnie ją operowano. Przez tydzień była w śpiączce farmakologicznej. Lekarze jej stan określali jako bardzo ciężki, było zagrożenie życia. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. Córka bardzo szybko powróciła do zdrowia, po miesiącu wyszła ze szpitala. Ona i dziecko czują się dobrze. Z całego serca dziękuję Matce Najświętszej z Pompejów za uratowanie życia córce i wszystkie otrzymane łaski.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
ZosiaKrystynaBarbaraWIESIA Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
WIESIA
Gość
WIESIA

Chwała Jezusowi i Maryi. AVE MARYJA!

Barbara
Gość
Barbara

CHWAŁA PANU !

Krystyna
Gość
Krystyna

Chwała Jezusowi i Jego Matce

Zosia
Gość
Zosia

To wspaniale swiadectwo,Ja tez mam za co dziekowac,mimo,ze nie ukonczylam jeszcze Nowenny to juz doswiadczylam wspanialej łaski.Stan zdrowia mojej coreczki ulegl poprawie.Modle sie dalej i wierze,ze wszystko bedzie dobrze!!!! Ta Nowenna to prawdziwe zbawienie i gdyby nie o a to nie wiem jak bym funkcjonowala w tej cizy.