Magdalena: Kochana Matka mnie wysłuchała!!

Kochani chciałam podzielić się z Wami moim wielkim szczęściem za sprawą Naszej Matki Maryi. Nowennę Pompejańską odmawiam od kwietnia tego roku. W przeciągu tych miesięcy odmówiłam ich już 5. Obecnie jestem w trakcie 6, ale na dzień dzisiejszy tylko jedna intencja została wysłuchana ( wiem, że na wysłuchanie reszty muszę jeszcze długo poczekać, gdyż intencje są bardzo trudne). Wczoraj dowiedziałam się, że sprawa w której się modliłam została wysłuchana w 100% tak jak tego chciałam!! Sprawa była bardzo trudna, bo dotyczyła „pokus” bardzo ważnej mi osoby, w zasadzie przed którymi człowiek nie potrafi się opamiętać!! W momencie, w którym zostałam poinformowana o „wysłuchaniu” intencji popłynęły mi ciurkiem łzy.. Nie wiedziałam jak mam dziękować Naszej Pani!! Teraz już wiem, że na wysłuchanie reszty moich próśb muszę po prostu poczekać, aż przyjdzie odpowiednia pora, ale jestem pewna, że Mateńka mi pomoże!!!
Chwała Naszej Matce bo jest wielka!!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
JanekMagdalenaKrysia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

6 nowenna w tak krótkim czasie to pewnie odmawiasz dwie naraz .Gratuluję .Jesteś wielka.

Magdalena
Gość
Magdalena

tak Krysiu odmawiam po 2 bo i najwspanialsze jest to ze znajduję coraz więcej czasu na różaniec a już planuję napisać kolejne świadectwo :):):)

Janek
Gość
Janek

Gratuluję Krysiu jesteś wspaniała. A Matka Boża – Królowa Różańca Świętego niech będzie pochwalona no i oczywiście Główny dawca Łask Bóg w Trójcy Świętej Jedyny.