Kasia: Dziekuję Królowo Różańca Świętego

Nowenne Pompejańska zaczelam odmawiac od 25 lipca tego roku, po tym jak moja dobra kolezanka namowila mnie na uczestnictwo w mszy sw na „przeprośnej górce” k.Czestochowy prowadzonej przez o.Daniela Galusa wraz z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie, nadmieniam iz poszlam na ta msze po 10 latach odwrócenia od Boga, w trakcie stal sie cud i otrzymalam laske nawrocenia , na tej mszy uslyszalam o Nowennie Pompejańskiej i postanowilam ja odmawiac. Poczatki nowenny byly bardzo ciezkie, doznawalam dręczeń złego, brakowalo mi sil na modlitwe, a w 9 dniu nowenny pozostawilam rozaniec na parapecie, po powrocie zastalam zlamany w pół krzyż, idealnie w pasie Pan Jezus byl przełamany… w nocy czulam paralizujacy mnie strach, bardzo silny lek jakiego nigdy nie przezylam, namacalnie czujac obecnosc szatana w domu, odczulam na wlasnej skorze walke dobra ze zlem, wierzcie szatan istnieje naprawde! cieżko te przezycia opisac slowami, ale wytrwalam w modlitwie do konca, zmawialam ja w intencji powrotu do zdrowia mojego taty, ktory przeszedl ciezki udar lewej polkuli mozgu, stan taty zaczal sie poprawiac,tato jest teraz na rehabilitacji i ufam Mateńce i Jezusowi powierzając go ich boskiej opiece 🙂 a ja czuje niesamowita bliskosc, opieke i milosc naszej Mateńki i Jezusa, moja wiara z dnia na dzień jest głębsza i kontakt z Bogiem piękniejszy :), we wrzesniu pod koniec odmawiania 1 nowenny uczestniczylam we mszy sw w Sanktuariu sw Jozefa w Czestochowe prowadzonej przez ojca Daniela, otrzymalam od Ducha sw dar placzu, oczyszczenia duszy, moje serce dotknął Jezus, przepiekne przezycie,nie do opisania… ofiarowalam mu cale moje zycie takie jakie jest, pogmatwane i poplatane przez moje bledne decyzje.
Obecnie jestem w trakcie odmawiania 2     nowenny o znalezienie dobrej pracy, poniewaz z uwagi na chorobe taty bylam zmuszona zrezygnować  z poprzedniej aby sie nim zaopiekowac i pomoc. 1 pazdziernika otrzymalam telefon, zeby przyjsc na podpisanie umowy i dzisiaj 7- go pazdziernika bylam pierwszy dzien w  nowej pracy :)) prawdziwa łaską od Mateńki 🙂 zwlaszcza ze przez ok 9-mcy nie moglam nic znalezc….
Otrzymalam rowniez łaskę pokory i wewnetrznego spokoju.
Rozaniec stał sie częscia mnie, nie wyobrazam sobie ani jednego dnia bez niego.
Dziekuje z całego serca za wszystkie łaski otrzymane od Matki Bożej i Jezusa
Chwalmy Pana!!

96
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
26 Wątki komentarzy
70 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
24 Autorzy
KrzysiekElarealistkawikaUrszula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Nie wiem co myśleć o tych mszach z uzdrowieniem i uwolnieniem, albo o tych odnowach w Duchu Św. za bardzo jest to zielonoświątkowe i protestanckie. Poza tym warto poczytać o Kundalini. Może dlatego szatan Cię atakował podczas nowenny, zwłaszcza, że byłaś po takiej mszy. Nigdy nie było takich cudów w KK aż nagle od pewnego czasu jest to wręcz jakiś trend. Nie wierzę w to i trzymam się z dala od tego. A w Piśmie Św. jest napisane, że w czasach ostatecznych to i szatan przyjmie formę Ducha Św. pogmatwane to wszystko jest. Rozmawiałam z pewnym księdzem o tym, o… Czytaj więcej »

Kasia
Gość
Kasia

rozmawialam z ksiedzem o tych dreczeniach szatańskich, powiedzial mi ze to dlatego iz moja intencja jest ciezka, a poza tym zylam bardzo dlugo bez Boga i szatan walczy o moja dusze, ksiadz powiedzial rowniez aby nie przestawac bo inaczej zwyciezy zło, nIe przestalam i w tej chwili dreczenia ustaly pomimo tego iz bylam we wrzesniu na mszy o uzdrowienie i uwolnienie.
Osobiscie nie wierze aby podczas tych nabozenstw to szatan przyjmowal postać ducha świetego,

adam
Gość
adam

wg mnie przesadzasz, nie podobają Ci się cuda w KK ? Ja ciągle się modlę bym tych cudów doświadczał, przecież znaki te tylko świadczą o obecności działania Ducha Św w naszym życiu! Żyjemy w czasach ostatecznych, zło ma teraz większą moc, dlatego Bóg udziela nam obficiej łaski. Mieszasz pojęcia odnowa w Duchu Św. z jakimiś energiami „kundalini”, to bym już nazwał szatańską sztuczką porównywać działanie Ducha Św. do jakiś mocy energetycznych. Z uprzedzeniami trudno dyskutować, a to, że rozmawiałaś z jakimś księdzem to żaden argument. Co do mszy u ojca Daniela, to sam bywam, wiem ile owoców modlitwa tam przynosi.… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Dokładnie. Myślę, że właśnie zwodzi Cię zły duch po prostu, być może ten sam, w którego pole działania kiedyś weszłaś, a teraz stosuje teraz wobec Ciebie takie wyrafinowane kłamstwo, próbując Ci wmówić, że msze o uzdrowienie i cała odnowa jako taka jest czymś złym. Szatan lubi małpować po Panu Bogu, żeby Go obśmiać i zniszczyć Jego dzieła różne, namotać, podbuntować człowieka. Powiem tak, zawsze są, były i będą istnieć i działać w Kościele różne sekty( być może zielonoświątkowcy są taką grupą), być może są też i takie, które nadużywają tych darów przez ludzi wcale niemających prawdziwych darów i charyzmatów i… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Myślę, ze chodzi o odświeżenie tej Pięćdziesiątnicy, która miała miejsce w Wieczerniku, kiedy Matka Boża i apostołowie czekali na wylanie Ducha Św. Przecież w Biblii jest napisane, ze będą prorokować młodzieńcy i mówić w językach – tam są opisane te dary i charyzmaty. To samo dzieje się i powtarza dziś. A po co wtedy było to wylanie? Po to, żeby apostołowie uwierzyli, że Chrystus zmartwychwstał i żyje. Tak jak teraz jest żywy i wciąż ten sam! My po prostu przeżywamy to, co apostołowie tam 2000 lat temu. Czemu? Może właśnie po to, by odnowić wszystko, co martwe, ożywić, wskrzesić. Tak… Czytaj więcej »

M....a
Gość
M....a

właśnie, to jest dla mnie niepodważalny argument – zły , nigdy, przenigdy nie będzie namawiał do odmawiania różańca.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Zły może prowadzić do FANATYZMU RELIGIJNEGO!!! Zaczynając od różanca. Wy naprawdę nic nie wiecie o szatanie. Nic a nic!!!!!!!!!!!!!!

Patrycja
Gość
Patrycja

Co ty wygadujesz? Owszem fanatyzm religijny jest groźny, nie twierdzę, że nie, ale na pewno nie bierze się z prawdziwej chęci do rozmowy z Bogiem. Fanatycy działają szablonowo, mechanicznie i najczęściej się nie modlą, tzn w kościele może siedzą i klepią tzw zdrowaśki, ale to nie jest modlitwa, prawdziwa modlitwa nigdy nie doprowadzi cię do fanatyzmu. Po za tym mi się wydaje, że ty tak naprawdę wcale nie szukasz Boga, ale szukasz argumentu, który dał by ci usprawiedliwienie, na oddalenie się od Niego. A nadmierne interesowanie się szatanem szkodzi naprawdę. Bo szatanowi o to właśnie chodzi, żeby się nim interesować,… Czytaj więcej »

ona
Gość
ona

wiele osób bywa na takich Mszach, bo prostu cierpi, czy to duchowo, czy fizycznie. ostatnio nawet Papież Franciszek przyjmował grupy Odnowy w Duchu Św., zgodze się, że jest to nowa forma ewangelizacji, jednak ja wierzę, że to przede wszystkim Duch Św. działa na takiej Mszy, a jaki duch, czy jakie duchy działają u Zielonoświątkowców, nie wiem. też byłam na takiej Mszy co prawda nie u o. Daniela, zostałam uwolniona min. od nieczystości, od lęków, także od lęku przed złym, zostałam uwolniona od miłości, a raczej fascynacji pewnym człowiekiem, (bardzo chciałam, abyśmy byli razem, po Mszy zrozumiałam, że nie jest to… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Ja uważam, ze nie ilość, ale podejście ma tutaj decydujące znaczenie. Wszystko bowiem zależy, jak się do tego podchodzi. Wiadomo, że jeżeli ktoś szuka Boga, chce uwierzyć w Jego istnienie i przekonać się o łaskach, doświadczyć jego działania i po to tam chodzi, to wtedy ma sens, ale jeśli tylko po to, żeby tylko przezywać jakieś tam emocje albo zobaczyć fajerwerki duchowe, to mija się z celem. Tyle że może być też tak, że ktoś sobie założy, że pójdzie tam raz, żeby popatrzeć sobie na jakichś tam dziwaków, a potem przyjdzie już dlatego, że szczerze chce tam być, może jeszcze… Czytaj więcej »

ona
Gość
ona

CHARYZMAT UZDRAWIANIA Według Jezusa uzdrowienia, których dokonywał świadczyły o przyjściu królestwa Bożego i potwierdzały Jego mesjańską godność. Na pytanie uczniów Jana Chrzciciela Czy Ty jesteś, który ma przyjść, czy też innego mamy oczekiwać? (Mt 11,3), Jezus wskazuje na uzdrowienia, których właśnie dokonał: Idźcie i oznajmijcie Janowi to, co słyszycie i na co patrzycie: niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci doznają oczyszczenia… (Mt 11,4). Jezus nie tylko sam uzdrawiał, ale również apostołom polecił uzdrawiać: Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy! (Mt 10,8). Głoszeniu Ewangelii miało towarzyszyć uzdrawianie z chorób ciała i duszy. Daru uzdrawiania Jezus udziela nie tylko… Czytaj więcej »

ona
Gość
ona

Tym zaś, którzy wierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje… na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie. (Mk 16,17-18)
Pan Jezus powiedział tez, ze nas nie zostawi samych, tylko pośle nam Pocieszyciela, czyli Ducha Św.
Polecam krótkie filmy o Duchu Św., pt. „Duch” oraz „Nie przeszkadzajcie Panu Bogu”, jak również o Eucharystii „Ja jestem”

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Czy Ty jeszcze nie zauważyłaś, że gdyby te odnowy były prawdą i działał przez nie Bóg, to samo działoby się na skromnych mszach katolickich? Jesteś bardzo zafascynowana tak mistycznymi doświadczeniami Boga, że będzie Tobie trudno a wręcz niemożliwie uwierzyć, że to sprawka złych duchów. Rozmawiałaś kiedyś z demonem? Nie, dlatego rozumiem, że możesz się burzyć tym co mówię. Polecam Tobie: „Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych” (Mt 24,24). Św. Paweł Apostoł w drugim liście do Tesaloniczan uzasadnia nawet pojawienie się fałszywych znaków: „Pojawieniu… Czytaj więcej »

ona
Gość
ona

nie będę się rozpisywać, bo musze isc, rano wstaje, ale napisze tylko co ma piernik do wiatraka, byłas w ogole na takiej Mszy, jest na niej prośba o wylanie Ducha Św., stąd dzieją się też cuda widzialne, wyobrażasz sobie np. niedzielną Msze, z takimi cudami, przecież nie o to chodzi, poza tym nie każdy chciałby, nawet mógłby co tydzień uczestniczyć w takiej Mszy jest to specjalna Msza, powiedz po to szatan chciałby nawrócenia (tez mojego) Kasi czy innych osób, a takie rzeczy się dzieja, właśnie po tych Mszach ludzie często po wielu wielu latach ida do spowiedzi, zmieniają się, w… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Podpisuję się pod tym postem obiema rękami i nogami i czym tam się jeszcze można by podpisać. Zaświadczam swoim własnym życiem i łaskami, jakich doświadczyłam na tych mszach od Naszego Pana. Msza taka jest czymś innym niż zwykła Eucharystia, w której oczywiście też spływają łaski, ale nie ma na niej wylania Ducha Św. i modlitw specjalnych do Niego kierowanych, nie ma uwielbienia ani Adoracji Jezusa, to znaczy w Sakramencie jest obecny, a tam działa poprzez Ducha Św. bezpośrednio i namacalnie. Dlatego łatwo obalić ten argument. Ludzie doświadczają działania żywego Boga na tych mszach, więc niosą one ze sobą jedynie dobro… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

A czemu nie nawróciłabyś się, została uzdrowiona na normalnej Mszy, modląc się jak zawsze? Tylko trzeba aż na taką mszę z uzdrowieniem jechać? Każdy kto choć raz zasnął w Duchu Św. jest naznaczony. Poczekaj, przyjdź za jakiś czas. I powiedz jak bardzo życie Ci się odmieniło. W innych ruchach charyzmatycznych też jest tak fajnie, wszyscy się nawracają są uzdrowieni itp. Och jak super i fajnie. Tylko tak właśnie działa zły duch. Będzie super bo MASZ POWRÓCIĆ! Może tak być przez kilkadziesiąt nawet lat. Z resztą i tak masz swoje zdanie o tym. Poszperaj, zacznij szukać sama. Ja tylko ostrzegam.

wika
Gość
wika

posłuchaj sobie konferencji ks.Piotra Glasa a dowiesz się dlaczego na normalnej Mszy św. takie rzeczy się nie dzieją.

Agucha
Gość
Agucha

@Nicniewiem – zastanów się, bo masz w Piśmie Św. powiedziane jeasno, że grzechy przeciw Duchowi Św. nie będą odpuszczone – przemyśl sprawę, czy nie negujesz tutaj Jego działania tak jak faryzeusze negowali – może to u Ciebie tlyko wątpliwości, ale się im przypatrz:)

Agucha
Gość
Agucha

A konkretnie – bo widzę, że lubisz cytaty: Wówczas przyprowadzono Mu opętanego, który był niewidomy i niemy. Uzdrowił go, tak że niemy mógł mówić i widzieć. A wszystkie tłumy pełne były podziwu i mówiły: «Czyż nie jest to Syn Dawida?» Lecz faryzeusze, słysząc to, mówili: «On tylko przez Belzebuba, władcę złych duchów, wyrzuca złe duchy». Jezus, znając ich myśli, rzekł do nich: «Każde królestwo, wewnętrznie skłócone, pustoszeje. I żadne miasto ani dom, wewnętrznie skłócony, się nie ostoi. Jeśli szatan wyrzuca szatana, to sam ze sobą jest skłócony, jakże się więc ostoi jego królestwo? I jeśli Ja przez Belzebuba wyrzucam złe… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Szczerze wątpię bym miała zostać potępiona za to, że uważam że nowe formy ewangelizacji to działanie Ducha Św. A jeśli chodzi o opętanych. CZŁOWIEK OPĘTANY (tak jak ja kiedyś) NIGDY NIE WEJDZIE DO KOŚCIOŁA, NA SAM WIDOK CZŁOWIEK WYMIOTUJE! Dlaczego Ci sami ludzie, którzy uczestniczą w tych mszach nagle wydaja z siebie przeokrutne krzyki, kiedy na normalnej mszy jest spokój? DLATEGO, ŻE NA TAKICH MSZACH DZIAŁAJĄ DUCHY NIECZYSTE, a na normalnych NIE. Jeśli teraz pójdę sobie do kościoła na normalną mszę nie wydaję demonicznych okrzyków, ale na mszy o uzdrowienie już TAK! PRZECIEŻ GDYBYM BYŁA OPĘTANA (LUB MIAŁA JAKIEGOŚ DEMONA… Czytaj więcej »

realistka
Gość
realistka

i znowu ciśnie się na usta konferencja ks. Piotra Glasa. Wysłuchaj uważnie a pozbędziesz się wszelkich wątpliwości na temat Mszy o uwolnienie i uzdrowienie.

jendrzejczak
Gość
jendrzejczak

o.daniel jest tylko przedłużeniem rąk naszego kochanego OJCA w niebie i chwała Ci Panie za niego bo wiele cudownych rzeczy tam się dzieje

Kasia
Gość
Kasia

a poza tym nie wierze aby szatan mnie nawrócił i kazał zmawiać różaniec !!! przecież to absurd

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Te wszystkie sekty mają prowadzić do FANATYZMU RELIGIJNEGO, a wiara nie opiera się na tym. Wiara to ciągłe wątpienia by szukać, szukać i jeszcze raz szukać. Wiara to wykłócanie się z Bogiem.

Wiesia
Gość
Wiesia

Ja również na mszy ojca Daniela w grudniu dowiedziałam się o nowennie. Zaczęłam odmawiać pierwszą w styczniu. Teraz odmawiam piątą i wszystkie intencje się spełniły. W to też trudno uwierzyć. Natomiast jeśli chodzi o msze mimj to działa i przez internet. Moje dolegliwości kręgosłupa ustąpiły po mszy wrześniowej, którą oglądałam i słuchałam przez internet właśnie. Warto choć w taki sposób uczestniczyć w tej mszy. W sobotę transmisja od 18.00 Polecam. Chwała Panu.

Józef
Gość
Józef

nic nie wiem , ale musisz też wziąć pod uwagę , że od pewnego czasu mamy tv , mamy internet itd. Tego typu media pozmieniały ludzi . Jesteśmy większymi samotnikami , niż nasi rodzice . Prosty przykład z prądem . Kiedyś go nie było i wszyscy siedzieli przy jednej lampie , rozmawiali ze sobą , kłócili się , trwali razem . Teraz każdy ma przeważnie swój pokój , swój tv w pokoju , swój świat . Żyjemy koło siebie , ale bardzo oddaleni . Śmieje się czasami , jak wyłączają prąd ,że to jest jeden z tych momentów , gdy… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

A co ma to do tego? To, że mamy teraz technologię, nie znaczy że Bóg się też zmienia i nagle staje się efekciarzem. Bóg jest stały i niezmienny. Wszystkie ruchy charyzmatyczne pochodzą z satanistycznych Indii.

Józef
Gość
Józef

Kiedyś słowo powiedziane lokalnie zostawało tam , teraz pisząc to samo słowo od razu trafia na cały świat . Każdy ma dostęp do tego bardzo łatwy . Piszesz , że cuda nie działy się ?? chyba mało czytałaś na ten temat . cuda się działy , tyle , że nie było internetu tv i nie mówił o tym cały świat od razu . Skąd nagle wysyp tych cudów ?? Myślę że sprawa wbrew pozorom jest prosta . Po tzw. naszym uwolnieniu z pod komuny dostaliśmy całą kulturę zachodu razem z całym jej bajzlem . Bóg stał się obciachem , siła… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Słusznie.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Cuda się działy ale bez takiego efekciarstwa! Skromnie! Problem ludzkości jest taki” 1. Bóg jest obciachem 2. Bóg czyni cuda i to takie jakie masz na właśnie takich mszach z nowymi formami ewangelizacyjnymi. Ludzie są głodni takich głośnych cudów. Szatan to wykorzystuje. Nie kupuję tego! Warto poszperać i zastanowić się a nie jak dzieją się cuda to od razu Bóg. To, że szatan mnie męczy to ja wiem ale nie pozwalam mu całkowicie mnie przejąć chodząc na tego typu msze. Tego się nigdy nie da udowodnić kto ma rację. Musiałbyś sam się przekonać na własnej skórze poznając nie tylko Boga,… Czytaj więcej »

Józef
Gość
Józef

Zbyt wiele lat straciłem na to by bawić się od nowa w poszukiwania prawdy poprzez kontakty z duchami , Ja swoje nawrócenie dostałem na zwykłej mszy tyle tylko , że odbyła się ona w Grobie Jezusa w Jerozolimie . Pamiętam ten moment i będę pewnie pamiętał do końca życia . Ponieważ całe dorosłe byłem niewierzący , to teraz uczę się wszystkiego na nowo . To że część księży nie pochwala tych mszy i tych zgormadzeń to wiem . Mam przykład u mnie w parafii , gdzie znajoma chciała założyć taką grupę , ale ksiądz jej odmówił . Powiedz mi tylko… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

A swoje przeżyłam w jeden wieczór przed internetem, kiedy już załamana bezsensem swojego smutnego życia, zmęczona nim i w poczuciu totalnej beznadziei nagle ni stąd ni zowąd znalazłam coś takiego jak spoczynek w Duchu Św. Zaczęłam czytać i dalej szukać informacji na ten temat, aż w końcu znalazłam film z mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie z Częstochowy. Zaczęłam to oglądać i słuchać. Tak przesiedziałam całą noc aż do rana, płacząc nie wiadomo dlaczego… Położyłam się spać o 5 nad ranem, dalej płakałam, aż zasnęłam. W przekonaniu, ze coś bardzo ważnego stało się w moim życiu. Przyszedł do mnie ktoś… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Moje doznanie nie spowodowało, że się od razu nawróciłam. Był to dla mnie ogromny szok, że ja czegoś takiego dostąpiłam i w ogóle po co. Że sam Bóg do mnie przyszedł i przemówił bym porzuciła to czym się zajmowałam. Do mnie, a ja przecież jestem głupia, brzydka, beznadziejna, nic tu po mnie, nie mam nic do zaoferowania, nie umiem się modlić.Długo do siebie dochodziłam, że w ogóle Bóg chce mnie ratować bo i po co, a na co ja bym mu była potrzebna. Poza tym miałam przy sobie pewien przedmiot i pewnie dlatego już wtedy Bóg musiał zainterweniować bo sama… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Najlepsze to jeszcze są uzdrowienia i błogosławieństwa przed NS wężem tak jak jest to czynione na Zachodzie. Ha ha ciekawe kiedy tu się posuną do takich rzeczy. Daję max 15 lat.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Józef, wiesz jak wygląda prawdziwy egzorcyzm? Jest tylko egzorcysta, osoba opętana i 2-3 osoby by trzymały opętaną osobę. Wszystko odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu bez innych ludzi dookoła. Na egzorcyzmach w odnowie mamy cały rzeszę ludzi, a egzorcysta chodzi od człeka do człeka i niby przeprowadza egzorcyzmy. Tak to nie wygląda. Prawdziwy egozorcyzm nawet kilka powtórzeń potrzebuje

Urszula
Gość
Urszula

„nic nie wiem” mylisz w tej chwili pojęcia. Jest cała rzesza ludzi bo mówimy o modlitwie wstawienniczej, a nie o egzorcyzmie, niektórzy te pojęcia mylą jak widać, Ty teraz też.

Kasia
Gość
Kasia

Ja dodatkowo uczestnicząc w tej mszy zostałam uleczona z dręczących mnie lęków :), najblizsze nabożenstwo w sobotę 11.10 w Sanktuarium św Jozefa w Czestochowie, na którym na pewno będę :), nie moge sie doczekac kolejnego charyzmatycznego spotkania z Jezusem 🙂 raduje sie moje serce i dusza 🙂 Nie da sie tego opisac słowami, to trzeba poczuć 🙂 Jezus żyje 🙂

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Co się tak spinacie, a w szczególności Adam. Po prostu nie wierzę, że zasypianie w Duchu Św. to czysta obecność Boga. Bóg działa skromnie i po cichu, bez takiego efekciarstwa jakie teraz nam fundują księża w swoich NOWYCH FORMACH EWANGELIZACJI. Nie zgodzę się, że skoro zło teraz zwiększyło na sile Bóg nagle też zmienia strategię i udziela łask w takim nadmiarze. Zielonoświątkowe badziewie i protestanckie odnowy wzięły swój początek w Kundalini. Nagle to coś przyszło do KK. Księża i ich niby charyzmaty? Fałszywe duchy. Możecie mówić, że nie mam pojęcia o czym mówię. Niestety chciałabym też tak myśleć o sobie.… Czytaj więcej »

Józef
Gość
Józef

Nie każdy spoczynek w Duchu św. jest tym spoczynkiem . często ludzie sami upadają , bo chcą tego . Ludzka ułomność , by na siłe coś wymóc u Boga siedzi w każdym z nas a u ludzi , którzy zmagają się z cierpieniem latami tym bardziej jest pragnienie za wszelką cenę by zostac uzdrowionym .Mówił o tym min. ojciec Witko

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Tak się nieraz też zdarza, to prawda, ale to nie znaczy, że należy dyskredytować zaraz wszystko i wrzucać do jednego worka.

Józef
Gość
Józef

Nie chodzi mi o dyskredytowanie . Myślę , że jak ktoś cierpi , to wiele sygnałów , które dostaje z ciała chce odbierać jako ten moment , że dostanie spoczynek . Ostatnio na rekolekcjach słuchałem , że spoczynek w Duchu św . nie jest konieczny by zostać uzdrowionym . On jest tylko spektakularny , bo wtedy wiadomo , że ktoś dostał łaskę i tu właśnie robi sie niepotrzebny problem , bo ktoś przez swoje kombinowanie by upaść , nie podda się woli Bożej , ale będzie myslał tylko o tym by upaść . Na mszy uzdrawiającej uzdrawiani są wszyscy ,… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Ale nie zrozumiałeś mnie Józefie, ja się odnoszę do wypowiedzi nic nie wiem, która, w swoich postach wrzucając do jednego wora sektę zielonoświątkową z mszami o uwolnienie i uzdrowienie, z których płynie dobro i łaski, próbuje zdyskredytować te drugie jako takie. A co do Twojej wypowiedzi, to zgadzam się z Tobą, że nie każdy spoczynek jest prawdziwy i nie zawsze jest konieczny do uzdrowienia. Bo to nie spoczynek jako spoczynek uzdrawia, ale sam Bóg w nim obecny przez Ducha Św., a spoczynek jest tylko widzialnym znakiem i dowodem działania łaski Bożej.

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Odnoszę się do wypowiedzi nic nie wiem, bo ona używała różnych argumentów przeciwnych rozmaitych i do całości jej postów.

E.
Gość
E.

czyli uważasz, że egzorcyzmy również nie są potrzebne?

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Egozrcyzmy działają wtedy kiedy przeprowadza je TYLKO KSIĄDZ KATOLICKI nie zamieszany w uzdrawianie itp. Zadziwiające czemu takiego księdzu jest nawet ciężej wypędzić demona niż księdzu z jakiejś odnowy, któremu lepiej to wychodzi i jak szybko. Opuś cialo bla bla i już nie ma. A prawdziwy ksiądz męczy się nad egzrocyzmem. Musiałabyś uczestniczyć w takim seansie żeby zobaczyć różnicę.

E.
Gość
E.

Własnie mi chodziło o te przeprowadzane przez księdza, który jest wyznaczany przez biskupa miejsca. Byłam ciekawa czy jesteś niechętna tylko tym spotkaniom i organizacjom, czy ogólnie księżom i egzorcystom, bo dla mnie to jak się wypowiadałaś, ze byłaś w okultyzmie, a potem się sama z tego uwolniłaś, to mi szczerze mówiąc zapaliła się czerwona lampka. Nie chciałam ciebie, ani potępiać, ani ośmieszać.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Dziękuję E. jestem za księżami, ale normanymi czyli nie praktykującymi odnów. Poza tym prawdziwych kapłanów z powołania jest coraz mniej. Egzorcyści są potrzebni i to bardzo, ale prawdziwi nie z tych odnów. Aha i księża, a nie pastorzy egzorcyści.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

jak to ma miejsce na Zachodzie, totalny cyrk i sajgon tam jest jeśli chodzi o egzorcystów.

ona
Gość
ona

Kasiu cieszę się, że jesteś z nami, że otrzymałaś łaskę nawrócenia, chociaż domyślam sie, ze nie było łatwo. Nie wiem jak jest z Tobą, ale mi w gorszych chwilach pomaga zawsze różaniec, sakramenty, szczególnie czesta spowiedz i Komunia oraz Msza św. i adoracja NS, czytanie Pisma Św.,a także modlitwa uwielbienia (to jest silna modlitwa, także przeciw zlu) Okazało sie, że ja potrzebowałam także rozmowy z księdzem oraz stałego spowiednika. Stały spowiednik, czy kierownik duchowy jest pomocny w nawracaniu się, a takze aby nie popaść w stare grzechy i nawyki, aby rozpoznać swoją drogę i wole Boga względem nas. Myślę, że… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Widzę, że nie da się wam przetłumaczyć, że to nie Bóg tylko wielka mistyfikacja szatana. Za bardzo już jesteście zacietrzewieni w tym. Ja dostałam znak, że mam nie chodzić na takie msze. To mi wystarczy. Brnijcie dalej na własne życzenie, niestety mam większą wiedzę od was w tych sprawach NIESTETY (żadnego chwalenia się). Najgorsi są ci księża promujący te rytuały rodem z protestanckich SATANISTYCZNYCH obrządków. Niestety niewielu jest już normalnych księży w Polsce, a zagranicą to już w ogóle szkoda słów.

M....a
Gość
M....a

absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Te msze to dar wypływający z kochającego serca Jezusa. Uważaj, z kim walczysz i przeciw komu walczysz

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Ja z nikim nigdy nie walczyłam i nie walczę i nie mam zamiaru. Radzę porzucić te słowo nawet „walka”

E.
Gość
E.

„nic nie wiem”, a mogłabyś rozszerzyć? ja zawsze staram się wysłuchać obydwu stron i we własnym sumieniu podjąć decyzje, czy to dla mnie dobre, czy złe. Każdy głos jest potrzebny, bo złe krązy „jak lew ryczący”.

E.
Gość
E.

„nic nie wiem” jeszcze jedno. Czy rozmawiałaś z jakimś księdzem na ten temat? Bo jeżeli to są tylko twoje własne przemyślenia czy objawienia, to mam nadzieje, że masz świadomość, że ci to może podsuwać zły. Dlatego tak ważna jest opieka w takiej sytuacji kapłana. Zły również może podszywać się pod Pana Jezusa, czy innych Świętych. Nie oskarżam tu ciebie, ani nie chce umniejszyć tobie, po prostu z czystej troski, abyś nie zabrnęła w coś, z czego nie ma powrotu.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Mi ksiądz powiedział, że sam nie wie dokładnie co o tym myśleć. Powiedział, że się nigdy z tym nie spotkał,to jest coś zupełnie nowego w katolicyźmie. Mówił, że nawet jeśli to prawda i naprawdę jest to działanie Ducha Św. należy również uważać by nie popaść w obłęd. To znaczy jak on to ujął „nad-emocjonalnie podchodzić do wiary, co może być później bardzo zgubne”. Różnie ludzie reagują na tego typu sprawy. Poza tym Bóg w KK nigdy nie dokonywał ZAŚNIĘĆ W DUCHU ŚW. Aż tu nagle zmienił sobie zdanie i może skontaktował się z księżami „dawajcie, robimy odnowy w Duchu Św.… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Ja się nie emocjonuje ani w żaden obłęd nie popadam i myślę, że nikt z nas tutaj także w nic takiego nie popada. Każdy ma swój rozum, rozeznanie i wolną wolę.

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Zarówno my możemy być zacietrzewieni, jak i Ty fanatycznie możesz próbować nas odwieść od czegoś, co jest pozytywne, wmawiając co innego, a przy okazji szerząc fałszywe świadectwo na temat tych mszy i odwodząc innych, którzy jeszcze nie byli na nich, żeby tam nie szli.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Ja ostrzegam bo to nie zabawa, ale ludzie chłoną to bo „taka bliska obecność Boga” „ło matko ile łask”

joanna
Gość
joanna

Lepiej być tchórzem i na wszelki wypadek nie modlić się, nie uczestniczyć we mszach świętych szczególnie tych o uzdrowienie, lepiej pozostać z dala od Boga bo to wypaczenie płonna wiara, na wszelki wypadek postawa wycofana – no piękne owoce szatańskich wysiłków – gratuluję ” nic nie wiem” – dobra rada ode mnie – czas przestać być tchórzem i się dowiedzieć – otworzyć na działanie Ducha Świętego. Trud i zaufanie – Bogu w Trójcy Jedynemu – ze wszech miar Dobremu – zawsze się opłaca. Bóg oprócz życia doczesnego, które jest tylko pierwszym etapem naszego istnienia ofiaruje nam za życie w trudzie,… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

NIE MÓWIĘ ŻEBY BYĆ Z DALA OD BOGA, ALE ŻEBY ZAPRZESTAĆ PRAKTYK ODNOWY! NORMALNIE CHODZIĆ DO KOSCIOŁA LOKALNEGO!!!!

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

„Wybór i konsekwencje tego należą do nas. Przy czym, trzeba pamiętać, że szatan jest okrutny i bezwzględny i również ma moc przewrotną w tym znaczeniu, że w życiu doczesnym opakowanie rzeczy proponowanych przez niego jest co najmniej ładne, jeśli nie piękne i ze wszech miar wabiące, ale w środku, a ujrzeć niektórym to wnętrze dane jest dopiero po śmierci, że jest nic nie warte, a właściwie wręcz przerażające, wstrętne i okrutne. O tym wszystkim wiemy i od nas zależy czy zaufamy Bogu i nawet znosząc cierpliwie po ludzku odbierane niesprawiedliwości i cierpienia, chociaż przecież niekoniecznie, bo będąc uczciwym, pracowitym też… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

nic nie wiem, a skąd wiesz, ze ci ludzie, którzy chodzą na msze o uzdrowienie, nie chodzą w niedzielę do kościoła na normalne zwykłe nabożeństwo? Sorry, a co jeśli po takich mszach zapełniają się kościoły podczas zwykłej niedzielnej mszy? Nie wiem, skąd wysnuwasz takie wnioski? Masz jakieś badania statystyczne odnoszące się do tego? Bo na jakiej podstawie tak piszesz? Aha, to są Twoje założenia po prostu z powietrza wzięte. Wiesz, łaska Boża może działać wszędzie i pracować codziennie w człowieku, zgadzam się. Ale czy to jest argument na to, że na mszach o uzdrowienie się to nie dzieje? To jest… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

A czy mówię, że nie chodzą? Mowię tu tylko o tych cyrkach z wyciem demonów.

normalna
Gość
normalna

Podsumowując krótko, każdy ma swój rozum i wolną wolę na tym polega wiara. Samodzielnie podejmujemy decyzję jaka forma modlitwy nam najbardziej odpowiada i w jakim kierunku idziemy do kościoła.

adam
Gość
adam

Pamiętam, że na którymś spotkaniu o.Daniel modlił się o dar odmawiania Nowenny Pompejańskiej, widać, że przynosi to owoce, że są osoby tutaj, które odmawia właśnie NP po spotkaniach otwartych. Po po owocach poznajemy, czy dary które są udzielane na spotkaniach pochodzą od Ducha Św. : „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim [cnotom] nie ma Prawa. ” (Ga 5,22-23) „nic nie wiem” trochę się zapętliłaś, masz swoje przekonania, uważam, że błędne (też dotyczące protestantów). Każdego Bóg uzdrawia inaczej, bo jesteśmy inni, to, że Ciebie wyzwolił w cichości serca, to znaczy, że było… Czytaj więcej »

roszpunka
Użytkownik
roszpunka

Ja podczas Mszy o UiU głównie płakałam, ale też moje serce mocno biło, kołatało. Pamiętam, że pierwszej transmisji słuchałam późnym wieczorem, później przez całą noc serce nie dawało spokoju, biło bardzo mocno, nie dawało spokoju. Takie mocniejsze i słabsze kołatanie trwało jeszcze następnego dnia. I właśnie mam pytanie… Czy można zostać wyzwolonym poprzez chorobę – objawy grypy, gorączka odczuwalnie silniejsza niż wskazywał termometr, bo wręcz leciałam przez ręce (nastąpiło to po Mszach, a nic nie wskazywało że się akurat rozłożę). Oczywiście, brałam leki, antybiotyki, ale to wszystko jakby było mało skuteczne. Wydzielina brała się nie wiadomo skąd, wciąż i wciąż.… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wydaje mi się, że tak.
Mnie podczas pierwszej Mszy św. o uzdrowienie trzęsło przez ponad 2h, na przemian było mi zimno i ciepło oraz nie czułam nóg, bo miałam jak z waty.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Mnie Bóg uleczył w delikatny sposób. Żadnego pogorszenia zdrowia. Takie stany miałam jak postanowiłam się modlić na różancu i nach wymioty, prawie zawał serca, gorączka itp. Bóg jak zadziałał to jak dżentelmen, a szatan jak mnie zaatakował to potraktował mnie jak zwierzę, które można sobie pobić

Eliszka32
Gość
Eliszka32

To, co przeżywasz podczas różańca, to jest właśnie oznaka, że nie jesteś w pełni wolna i różaniec Cię od tego uwalnia. To oznaka, że różaniec działa, bo szatan się wpienia i To szatan Ci sprzedaje tę gadkę i zwodzi Ciebie, że to od różańca. Nie! To od szatana, a nie od różańca! Różaniec Cię właśnie uwalnia. Odmawiaj różaniec, sama się przekonasz i za jakiś czas sama przejrzysz na oczy, że to, co teraz mówisz, jest nieprawdą. Po prostu szatan podsuwa Ci fałszywą logikę , że jak przy różańcu masz tak, że czujesz się słabo i masz takie dziwne objawy, to… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Czy ja mowię, że mam te objawy od różańca? NO LUDZIE CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!!! MÓWIĘ, ŻE MAM TE OBJAWY OD KIEDY ODMAWIAM RÓŻANIEC CO OZNACZA, ŻE SZATANOWI SIĘ TO NIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Aha, napisałaś o różańcu tak nie na temat akurat, jak rozumiem? Myślałam, ze próbujesz coś tutaj argumentować w temacie dyskusji per analogiam. Ale ok. zostawmy to! Cieszę się, że się tutaj zgadzamy. Wracając do tematu, dalej nie rozumiem jednak, na czym opierasz ową niezbitą pewność, że Bóg może działać tylko delikatnie? I wiesz, gdzie się kończą granicę Jego działania i sposoby działania. Nie masz na to żadnych rzeczowych argumentów w znaczeniu konkretów, którymi potrafiłabyś swoją tezę uzasadnić poza jakimś tam jednym przykładem zielonoświątkowców. Wszystko, co piszesz to jest Twoja teoria wynikająca z założenia, które przyjęłaś na podstawie sekty zielonoświątkowców, który… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Święta racja.

Anka
Gość
Anka

Sama brałam udział w mszach z modlitwą o uzdrowienie. Nie działo się ze mną nic szczególnego, nie zasnęłam w Duchu św… ale z każdego takiego spotkania wychodziłam z ogromnym spokojem wewnętrznym i radością. Jednak skoro ostatnio sami biskupi ( np. biskup opolski ) nawołują do przyjrzenia się działaniu ojca Daniela i jego wspólnoty modlitewnej to może rzeczywiście należałoby na pewien czas zachować dystans…Zgadzam się z tym co powyżej napisał Adam „po owocach ich poznacie”…ale na to potrzeba czasu.

Eliszka32
Gość
Eliszka32

To, że jakiś biskup coś tam powiedział, to jeszcze o niczym nie musi świadczyć. W Kościele też na pewno znajdują się zwolennicy i sceptycy i stanowiska są podzielone, jak we wszystkim. To może być jego prywatna opinia odnośnie tego. Ja widzę pozytywne działanie tych mszy i nie spotkałam się z osobami, które na tych mszach czy po tych mszach doświadczyłyby czy doświadczają czegoś złego, sama tam jeździłam. Ludzie może są zniewoleni, nawet nie będąc tego świadomi, dlatego być może po tych mszach przeżywają dręczenia, które biorą za negatywny skutek samych mszy, podczas gdy to jest skutek tego, w co się… Czytaj więcej »

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Biskup to nie jest wyrocznia nieomylna, ale taki sam człowiek, który się myli, jak każdy inny.

Eliszka32
Gość
Eliszka32

Wydaje mi się, że niektórzy za bardzo skupiają się na samym działaniu, odczuciach i przez to za bardzo są rozemocjonowani czymś, co samo w sobie jest pozytywne, a emocjonując się tak strasznie tym, wywołują w innych mylne przekonanie, ze tego się trzeba bać i że to coś groźnego w tym jest. Dystans to trzeba zachować, ale wobec własnych emocji i nie traktować takich mszy jako jakiegoś spektaklu czy widowiska, tylko jak czas modlitwy ze szczególnym działaniem łaski Bożej.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

UWAGA!!! Ludzie, ja wam powiedziałam moje przemyślenia. To samo powiedziałam Bogu „ja w takie rzeczy to nie wierzę, nie wierzę że to sprawa Ducha Świętego, jak jest inaczej to sam mną pokieruj tak bym się przekonała czy to prawda czy nie”. Nie aż tak dawno temu też chciałam gdzieś odnaleźć Boga. Najpierw chciałam się poddać, miałam wszystkiego dość i złożyć akt apostazy. Wiecie, chrzanić to, cały ten okultyzm, Boga co mnie stworzył i tak się żyć nie chceitp. Nie udało się. Bóg sprawił że nawet nie miałam siły wstać i wziąć się za to sprawę. Później szukałam Boga i chciałam… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Odnowy były praktykami już dawno zakazanymi przez papieży i kościół. ZANIM NASTĄPIŁ NAWET ROZŁAM. Pragnienie nadzwyczajnych zdarzeń jest cechą charakterystyczną charyzmatyzmu. Jest to dla nich sprawdzenie błogosławieństwa o obecności Ducha Św., jest to jedna z przyczyn sukcesu ruchu. Komentarze świętych np. św. Wincentego z Ferrier podkreślają, że pragnienie uczuć i nadzwyczajnych doświadczeń jak wizje, ekstazy, cuda, zmysłowe doświadczanie Boga jest strasznym niebezpieczeństwem dla duszy. Dlaczego? Dlatego, że takie pragnienia przychodzą z próżnej ciekawości wobec majestatu Bożego, z braku wiary, a może nawet z żądania pysznej, szczególnej bliskości z Bogiem. Dlatego też, diabeł korzysta z tego pragnienia i pokazuje duszy błędne… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Działanie Zlego na ludzi z Odnowy (zdarzają się i takie przypadki, skopiowane z forum jakiegoś) „…Moja ciotka zaczela chodzic na spotkania tej Wspolnoty i zmienila sie o 180 stopni!Caly czas mowi tylko o Bogu,z domu nie rusza sie bez Pisma Swietego,non stop cytuje Biblie,poprostu zachowuje sie jak jakas nawiedzona.Zaczepia nawet ludzi na przystankach autobusowych i namawia na udzial we wspolnocie.Kiedys byla inna,mozna bylo z nia normalnie pogadac,poplotkowac a teraz jej odbilo.Non stop przynosi nam jakies ksiazki,artykuly do czytania o tej wspolnocie.Te jej spotkania odbywaja sie co niedziele 3-4 godziny w Kosciele ale jak dla mnie pachnie to sektą…” Tak więc… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

I kolejna historia. Ja po prostu wolę Boga w kościółku lokalnym bez charyzmatów, taką chcę Bozię

„Bliska mi osoba doświadczyła niepokojących wizji podczas spotkania zaangażowała
się niedawno… Cierpi teraz z powodu czegos co nazwałbym stanami lękowymi! Nie
chce przebywać sama, jest wewnetrznie rozbita, nie chce o tym rozmawiać…
Szukam pomocy- ta osoba nie chce rozmawiac z psychologiem – nie podzielajacym
jej religijnych przekonań. Do kogo mam się zwrócić o pomoc!”

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Wiem z neta historie ludzi, no ale kto moze powiedziec wiecej niz Ci zwiazani z tymi sektami „Szesc lat temu uczestniczylam aktywnie w spotkaniach ruchu odnowy w Duchu Sw.Byly to zarowno mityngi w kosciele, jak i rozne wyjazdy. Na jednym z takich wyjazdow bylam swiadkiem dziwnych sytuacji, ktore mialy miejce niemal codziennie i dotyczyly wielu osob.Pewnego dnia w trakcie mszy sw. jedna z osob gwaltownie przerwala liturgie krzyczac na caly kosciol, ze jest…Matka Boska i ze ma specjalne poslanie do wszystkich uczestnikow odnowy.Potem zaczela cos w niezrozumialym jezyku wykrzykiwac ku przerazeniu wszystkich zgromadzonych. Ksiadz uciszyl ja w jakis sposob i… Czytaj więcej »

Ala
Gość
Ala

Widocznie w takich wspólnotach jest tzw. nakręcanie się, jeden przez drugiego gdzieś w głębi świadomości chce byc bardziej świętym od drugiego, pokazać drugiemu że to do niego Bóg przemawia a nie do innych.
kiedyś byłam na oazach i czasami też działy się takie rzeczy, że człowiek jak nie śpiewał w językach albo nie majaczył jak niektórzy w modlitwie to czuł się wyobcowany. latwo nawet stracić wiarę, a przynajmniej dorobić się uczucia odrzucenia przez boga, bo inni ważniejsi, bardziej uduchowieni.
ja bym te sprawy zaliczyła nawet do czysto psychologicznych, do tzw. zbiorowej histerii.

E.
Gość
E.

Zgadzam się z tobą Alu. Problem może byc w nas ludziach, a nie w tych spotkaniach czy wspólnotach. Niestety pycha – królowa grzechu, wszędzie wpycha swoje macki.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Jeżeli Bog by działał to czlowiek by nie majaczył. Bóg nie robi z ludzi przygłupków. Sekta i demony tyle w temacie

Agnieszka
Gość
Agnieszka

A ja nie zamierzam rezygnować z tych Mszy św. Dzięki nim nawróciłam się do Boga. Teraz jest On na 1 miejscu, a nie jak kiedyś gdzieś daleko. Codziennie odmawiam różaniec już od ponad 2 lat oraz staram się częściej chodzić na Msze św. a nie tylko w niedzielę. Same pozytywy widzę.

Nadzieja
Gość
Nadzieja

Do „nic nie wiem”- Ty naprawdę nic nie wiesz… Przykre, że pomimo to z taką zaciekłością atakujesz… Gdzieś coś wyczytałaś, coś przeczytałaś, a teraz rzucasz hasłami wyrwanymi z kontekstu. Nie sposób sprostować wszystkiego, co zarzucasz Odnowie w Duchu Św. mogę napisać tylko tyle: z Odnową jestem luźno wziązana od 4 lat. Mam za sobą kilka mszy o uzdrowienie, forum charyzmatyczne, rekolekcje ignacjańskie. To jest niesamowite, jak Pan Jezus mnie przemienił podczas tych wydarzeń. Z osoby smutnej, z depresją, z licznymi zranieniami z dzieciństwa stałam się dzieki Niemu szczęśliwą kobietą, pełną radości z dziecięctwa Bożego. Wyprostował moje ścieżki, wysłuchał moich modlitw… Czytaj więcej »

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Ja nikogo nie atakuję. Nie czytaj moich komentarzy z takim nastawieniem 🙂 Niczym też nie rzucam bo gdzieś coś sobie przeczytałam. Nie znam Cię, ale śmiem twierdzic że mam może większe doświadczenie z innymi bytami niż Ty, niestety.

barbara
Gość
barbara

Nie zapominajcie że wtych spotkaniach uczestniczą rózniludzie czasem chorzy psychicznie lub nerwowo a moze opetani i zniewoleni ie krzyki i zachowania to jeden z efektów modlitwy uzdrowienia wszyscy wiedzaze tak się dzieje to nie nikogo nie dziwi jak zobaczą takie dziwne zachowana na mszach a jak ktoś się boi to nie nie idzie napewno niektóre rzeczy które sie tam dzieja to odbiegającenieraz od rzeczwistości ale nadmienic trzeba że szatan strasznie boi się takich mszy a nawet całe legiony szatany bo modlitwa do Boga Matki Bozej Ducha ŚW a szczególnie do sw Archanioła Michała unicestwia je i przegrywaja musza zostawic człowieka… Czytaj więcej »

Nadzieja
Gość
Nadzieja

PS. A na pierwsza msze o uzdrowienie poszłam tylko i wyłącznie z ciekawości. Pamiętam, że wtedy byłam zszokowana radością ludzi wielbiących Boga z podniesionymi rękoma, ze łzami w oczach i jedyne, o co poprosiłam Jezusa, to:” Panie, jeżeli Ty naprawdę jesteś, to ja też tak chcę sie radować, jak oni”… I zaczęło się moje nawrócenie… Oczywiście nie twierdzę, że to jest jedyna droga do Boga, mogę jedynie potwierdzić, że akurat dla mnie Jezus miał taki plan… Zamiast marnotrawić czas na jałowe dyskusje, po prostu szukaj Boga, albo…pozwól Mu się odnaleźć 😉 Edyta Sztein też chciała tylko poznać prawdę, a wszyscy… Czytaj więcej »

normalna
Gość
normalna

W naszym katolickim kraju jest tak, że jak osoba duchowna jest za dobra, pomaga bezinteresownie, ludzie do niego ciągną ze wszystkich stron to trzeba takiego kapłana zniszczyć i zabronić spotkań modlitewnych. U mnie w parafii w Toruniu był też taki rozmodlony ojciec Maksymin do którego ciągnęły rzesze wiernych z całej Polski. Po kilku latach dobrej posługi kapłańskiej przełożony zakonu zabronił organizowania spotkań modlitewnych i przeniesiono o. M do innego zakonu gdzie słuch o nim zaginął.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

Witaj w Polsce, najbardziej zakłamanym katolickim kraju na świecie. Tutaj już nie ma prawdziwych księży z powołania i nie będzie.

barbara
Gość
barbara

Nie chcę myśleć tylko co by było jakby tylko jeszcze do szczęścia znieśliby celibat i mogli by się żenic utrzymywalibysmy całe rodziny i dzieci księży

adam
Gość
adam

„nic nie wiem” bredzisz, wszystko wiesz najlepiej, jeden jest taki, który nad Boga się wynosi.
Podaj rzetelne dane na temat zakłamania w naszym katolickim kraju, na tle innych katolickich krajów, a nie używaj argumentów, które słyszę od krzykaczy co nienawidzą Kościoła.
„Tutaj już nie ma prawdziwych księży z powołania i nie będzie”.- znasz serca kapłanów i zakonnic
? to niby kto powołuje kapłanów? powołanie pochodzi od Boga, uważasz, że wszystkie są błędne?
Trochę pokory, bo pysznisz się swoim rzekomym wyzwoleniem i opiniami, a śmierdzi tu pycha, która pochodzi wiadomo od ojca kłamstwa.
Pokory, pokory i jeszcze raz pokory życzę.

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

najbardziej to od ciebie jedzie pycha, ode mnie tylko rozgoryczeniem

Ela
Gość
Ela

Czuję na tym forum działanie złego. Boże chroń nas! W imię Ojca, i Syna, i Ducha Św. Amen! 🙂

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Do Nic nie wiem i innych. Osoba o nicku nic nie wiem ma sporo racji i ktoś kto podał rekolekcje ks Glas jako źródło informacji potwierdzają wiele opini nic nie wiem. Jednakże ks Glas również mówi że manifestacje złego są na takich mszach dlatego że tam jedzie i głeboko wierzy 500 ludzi a na mszy zwykłej w niedziele np. 3 osoby. Podawał taki przykład co diabeł powiedział podczas egzorcyzmu. Wątpliwość czy mimj działa szatan – moim skromnym zdaniem od kiedy szatan wytrzyma hostie??? to jest niemożliwe. ALE JEDNO POWIEM. Ks Glas powiedział wyraźnie – jeśli uzdrowienie, uwolnienie jest od szatana… Czytaj więcej »

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną