Joanna: Dziękuję Ci Matko za pomoc, prowadzenie i łaski

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!

Nazywam się Joanna. Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Odmówiłam w sumie 5 nowenn. Nie każda się spełniła tak jak ja chciałam. Ale nie moja wola niech się stanie lecz Twoja. Bóg musi nas przygotować na łaski.Teraz już wiem, że intencje nie muszą się spełnić według naszej woli, bo Bóg ma Swój plan i zawsze lepszy. Bo coś co się dla ciebie wydaje krzyżem może być furtką dla Boga Jego łask tylko otwórz Mu drzwi swego serca zaproś Go do swego życia. On czeka na ciebie na twoje Panie Ratuj tonę. Dziękuję Ci Matko za pomoc, prowadzenie i łaski.
z Bogiem.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

18
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
DorotaAnia L.Gosiaadambarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

dziś otrzymałam niezwykłą łaskę, zobaczyłam jak jestem nisko wobec innych, tych bardziej wierzących, Maryja tyle razy już mi podała rękę, już wkrótce złożę swoje świadectwo ale chyba na coś czekam, tylko sama nie wiem na co, chyba na miłość, której nie doświadczyłam od żadnego chłopaka, lub na pracę o którą się staram, nawet już nie chcę pracy biurowej tylko zwyczajną w sklepie. Jestem po studiach, po kursach, uczę się języków obcych, ale jest mało komunikatywna. Lubię pracę na wsi, ale muszę szukać pracy żeby mieć za co się utrzymać w przyszłości. Dziś Pan Bóg mi pokazał jak jestem słaba, jak… Czytaj więcej »

lulu
Gość
lulu

och ach

barbara
Gość
barbara

joanno doczekasz się tylko te nie ten czas jeszcze

Aneta
Gość
Aneta

@Joasiu, przechodzę przez to samo.
Tylko ja widzę swoją nędzę i widzą ją też inni. Skutecznie pokazują mi, że jestem nikim, że są ode mnie lepsi, że tak naprawdę, to zawsze będę tkwić w tej swojej nędzy, bo niektórzy ludzie po prostu tak mają, mimo studiów, języków, itp. Powiem szczerze, że nie mam już siły i jest mi wszystko jedno.

adam
Gość
adam

@Joanno, boję się, gdy Bóg daje doświadczenie wyżyn, bo wiem, że to taki przedsionek dołu którego też będę musiał smakować Co do rozterek, które nosisz to lepiej niech niosą Cię słowa: „Nie bój się, mała trzódko, gdyż spodobało się Ojcu waszemu dać wam królestwo.”(Łk 12,32)

Anna
Gość
Anna

Joanno, obiecuje modlitwe w Twoich intencjach, gdy bede na rekolekcjach w ten weekend:). Doskonale rozumiem przez co przechodzisz. Pozdrawiam serdecznie.

Joanna
Gość
Joanna

widzę LULU że widzisz problem wszędzie, gdziekolwiek ktokolwiek cokolwiek by nie napisał?

Joanna
Gość
Joanna

Dziękuję Aniu:)

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

a ile ja razy wołałam ratuj bo tonę i nic, już mi jest to obojętne czy utonę od razu czy jeszcze będę się dusić zanim nastapi zgon. Nie zawsze Bóg pomaga, albo nie istnieje

barbara
Gość
barbara

albo tak wołasz do Boga ze on nie słyszy albo On ratuje a ty nie widzisz bo nie masz wiary według wiary otrzymacie to oco prosicie

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

to chyba najbardziej prymitywne wytłumaczenie jakie mi dano haha

barbara
Gość
barbara

no bo właśnie moze takiego prymitywnego wytłumaczenia szukasz a nie jakiegos szczególnego

nic nie wiem
Gość
nic nie wiem

no właśnie nie, szukam kogoś z podobnym doświadczeniem i jak sobie poradził

Gosia
Gość
Gosia

Bóg pomaga zawsze, nie ma opcji, żeby nie pomógł, tylko czasami każe na tą pomoc długo czekać. Nie znaczy to, że za mało się ufa czy wierzy. Można zawierzyć bezgranicznie a Bóg może ciężko doświadczać i zdawać się milczeć. Ale jeśli człowiek wytrwa przy Nim to na pewno się nie zawiedzie i otrzyma więcej niż prosił czy się spodziewał. Ci, co otrzymują od razu nie są bardziej kochani przez Boga ani też zazwyczaj nie mają większej wiary od tych, którzy muszą czekać. Nie zrozumiemy Boga ani Jego działania tak w 100% dlatego najlepiej jest zawierzyć, trwać i czekać nawet w… Czytaj więcej »

barbara
Gość
barbara

Aha no to sory

Ania L.
Gość
Ania L.

Do nic nie wiem I Barbary. Dziewczyny ubawilyscie mnie. Dzieki

Dorota
Gość
Dorota

Joanno skoro znasz języki to chyba powinnaś wyjechać do pracy za granicą bo szkoda czasu i podszkolisz się dodatkowo w języku obcym.

Joanna
Gość
Joanna

uczyć się języków a znać to jest różnica

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -