Genowefa: Uzdrownienie z choroby dzięki Nowennie Pompejańskiej

Przed wakacjami u mojej siostry wykryto komórki rakowe III stopnia /choroba kobieca/,
lekarz zarządził operację, jednak siostra pojechała do Krakowa do szpitala i tam lekarz zarządził czyszczenie i usunięcie mięśniaka.
Zaraz po zabiegu, po wybudzeniu z narkozy siostra czuła się wspaniale, nic ją nie bolało, jakby nie miała żadnego zabiegu. Czekała jakiś czas na wynik / została pobrana próbka do badania/ .
Siostra niedawno we wrześniu odebrała wynik, ale nic nie zrozumiała, ponieważ wszystko było napisane po Łacinie.
W tamtym tygodniu poszła do swojego lekarza, w swoim miejscu zamieszkania, a On powiedział, że jest zupełnie zdrowa, nie ma raka, a On nie potrafi tego wytłumaczyć z medycznego punktu widzenia, jak to się stało, ponieważ to tak źle wyglądało…
Nadmieniam, że od 15 sierpnia 2014 r. zaczęłam odprawiać Nowennę Pompejańską do 7 października 2014 r. – w intencji uzdrowienia siostry…
Panie Jezu dziękuję, Maryjo, dziękuję za wysłuchanie moich próśb.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
11.10.14 15:42

Chwała Maryji!!! Ja wierzę, że moja prośba też zostanie wysłuchana jutro kończę pierwsza swoja nowenne i mam nadzieję że nie ostatnią.

magda
magda
11.10.14 15:44

Chwała Panu!!! 🙂

barbara
barbara
11.10.14 22:25
Reply to  magda

Chciałoby się krzyczeć z radości w takich chwilach jakie Maryja daje łaski i jakie cuda działa to oniemiające co Ona potrafi uczynić dla ludzi wierzących w Nią i w Boga dlatego brakuje takich słów które mogłyby wyrazić wdzięczność Maryji za to wszystko a dla innych w takich przypadkach a szczególnie dla lekarzy niech to będzie dowód że oni nie są najlepszymi lekarzami ale uzdrawia sam Bóg i nie mogą podwarzać nigdy tego co On potrafi zdziałać gdy oni są słabi i poddaja się bezradnie . Bogu i Maryji niech bedzie chwała.

marek
marek
13.10.14 22:03

Tez wierze i pokornie prosze o uzdrowienie mego Taty…

Krystyna
Krystyna
14.10.14 14:48

Ja też odmawiam Nowennę pompejańską i wierzę że o to co prosze będzie wysłuchane i spełnione już nieraz sie przekonałam że wiara i modlitwa działają cuda a różaniec jest najlepszą obroną człowieka CHWAŁA PANU I TOBIE KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO pOZDRAWIAM

marek
marek
15.10.14 00:37
Reply to  Krystyna

Rowniez wierze…odmawiam Modlitwe Pompejanska i mam nadzieje….

duda
duda
14.10.14 21:04

Ja tez odmawiam Nowenne, bylam tez u Matki Bozej Pompejanskiej, otrzymalam tyle lask a szczegolnie pokoj wewnetrzny w rozwiazywniu moich problemow. Dziekuje Ci Matko Boza.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x