Aneta: idąc przez ciemną dolinę…

Witam, mam na imię Aneta i mam 25 lat. Od 6 lipca 2014 odmawiam codziennie Nowennę Pompejańską – niedawno minęło 3 m-ce odkąd zaczęłam. Chciałabym podzielić się z Wami swoją historią. Choć jest banalna jakich mało, to może ktoś z Was doda mi odrobiny otuchy, której tak bardzo mi w ostatnich tygodniach brakuje.
Moja historia to historia złamanego serca. Za kilka dni minie dokładnie rok odkąd poznałam wyjątkowego dla mnie człowieka, zaczęło się zwyczajnie od zauroczenia, ale bardzo szybko przerodziło się to w coś głębszego.Choć z początku miałam dużo wątpliwości, nie chciałam się z niczym spieszyć – zawsze byłam raczej zamkniętą osobą, obawiałam się głębszych relacji z innymi i tak naprawdę zawsze byłam sama. Każda osoba wobec której zaczynałam żywić jakieś uczucia bardzo szybko zrywała ze mną kontakt. Nie rozumiałam co jest ze mną nie tak? W końcu dosłownie straciłam nadzieję, że kiedykolwiek ktoś mnie pokocha. I wtedy Bóg mi zesłał M. To właśnie on mnie otworzył i pozwolił uwierzyć że coś jestem warta. Ciągle dawał mi to do zrozumienia, że jestem wyjątkowa, że z kimś takim zawsze chciał ułożyć sobie życie. Gdy nasza relacja zaczęła się pogłębiać Ja go prosiłam, aby pokochał najpierw mnie a potem moje ciało – powiedział że to nie będzie takie trudne, widziałam w jego oczach że mówi to szczerze.Nasz związek nie trwał długo, bo tylko kilka miesięcy, ale ta osoba stała się dla mnie całym światem. Oddałam mu wszystko co miałam – serce, duszę…a nawet ciało. Był moim pierwszym mężczyzną i marzyłam,że będzie ostatnim. Wiem, że pewnie za chwilę wielu z Was bardzo surowo mnie za to skrytykuje i potępi, jestem tego świadoma, ale proszę zanim to nastąpi pozwólcie mi dokończyć.
M. zostawił mnie dwa tygodnie później…rozmawialiśmy wiele godzin na ten temat, płakałam, błagałam, żebyśmy spróbowali jeszcze raz, on płakał razem ze mną widząc moje łzy, ale powiedział, że nie może mnie pokochać, próbował, chciał tego, ale mu się nie udało, choć zapewniał mnie, że zawsze chciał być z kimś takim jak ja. Świat mi się zawalił, bo jedyne co miałam w głowie to to, że w jednej chwili zostałam z niczym, że oddałam mu wszystko co mogło stanowić moją wartość, choć nigdy nie miałam zbyt dużo wiary w siebie… Mówiąc wprost czułam się zeszmacona, odrzucona i zdeptana. Byłam rozdarta, bo wiedziałam, że zrobiłam coś złego, że los mnie ukarał, a z drugiej str próbowałam sobie tłumaczyć, że przecież to nie był przypadkowy chłopak, że ja go kocham. Wpadłam w depresję, nikt nie umiał mi pomóc. Bez przerwy płakałam, pisałam do niego, prosiłam, błagałam o jeszcze jedną szansę – bez skutku. Z każdym dniem czułam coraz większe obrzydzenie do siebie. Pojawiły się myśli samobójcze. Babcia podsunęła nowennę do św. Judy Tadeusza a potem do św. Rity – odmówiłam kilka razy w intencji powrotu M. – bez skutku. W końcu poszłam do spowiedzi – we łzach wyznałam swój grzech nieczystości, ksiądz zadał mi pokutę, abym odmówiła jedna z części różańca. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, nawet nie umiałam go odmawiać. Po spowiedzi nie czułam ulgi, czułam że Bóg mnie potępia, że mnie nienawidzi, że nigdy mi nie wybaczy. Zaczęłam szukać ratunku w Internecie i trafiłam na tą stronę. Jeszcze tego samego dnia zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską – pierwszą w intencji powrotu M, aby Maryja zasiała w jego sercu ziarnko dzięki, któremu odwzajemni moje uczucie. Pod koniec nowenny zaczęłam drugą, w intencji tego aby mój ukochany uporał się ze swoimi bolesnymi doświadczeniami z przeszłości i aby mógł otworzyć serduszko i pokochać kogoś z wzajemnością (kiedyś i jego zostawiła osoba, którą bardzo pokochał i ciągle mówił, że nie umie się z tym uporać, pomimo upływu lat). Po zakończeniu pierwszej nowenny od razu zaczęłam trzecią – miałam w głowie dwie intencje ale coś kazało mi się modlić o nawrócenie M, aby miłość Boża pomogła mu znaleźć szczęśliwą miłość na ziemi. Wiem, że to może wyglądać na moją niekonsekwencję bo chciałabym aby M. wrócił do mnie a mimo to modle się aby znalazł odwzajemnioną miłość, ale ja po prostu wierzę, że tą którą wybierze będę ja, bardzo o tym marzę. Z drugiej strony nie chcę aby cierpiał w życiu, pragnę jego szczęścia najbardziej na świecie i zrobiłabym wszystko by mu je dać, choć pewnie gdybym zobaczyła go na ulicy z inną to serce by mi pękło. Mimo to trwam w tej intencji. Ostatnią moją intencją jest to aby Maryja zesłała nam laską czystej miłości między mną a M. Bardzo mi zależy na tej intencji.
Moja opowieść może wydawać się chaotyczna, ale piszę ją bo doszłam do momentu, w którym już nie wiem co mam dalej robić, gdyż żadna z moich próśb nie jest nawet w najmniejszym stopniu spełniona. Często czytam Wasze świadectwa, w których piszecie jak szybko Mateńka zesłała Wam łaski, o które prosicie często jeszcze w trakcie Nowenny Pompejańskiej. W moim przypadku nic się nie dzieje. Ciągle się zastanawiam, co robię źle? Doświadczyłam wszystkiego o czym pisaliście – lęki, koszmary, przepłakane dziesiątki, niepowodzenia w pracy, choroba kogoś bliskiego, wątpliwości, straciłam kontakt ze wszystkimi znajomymi, przyjaciółmi….wszystko. Moja depresja się pogłębia, wracają myśli samobójcze, mam poczucie że nic nie znaczę dla tego świata, że jestem tylko ciężarem dla otoczenia, że Bóg mi nigdy nie wybaczy moich grzechów. Postanowiłam nawet że przestanę pić alkohol, miałam problem z nieumiarkowanym jedzeniem chipsów więc też postanowiłam że odrzucę ten nałóg, borykam się z problemem masturbacji, usilnie z tym walczę i zdarza się to coraz rzadziej – to wszystko na poczet moich intencji. A mimo to nic się nie wydarzyło co dodałoby mi choć odrobinę nadziei. Moja miłość do M. nie mija, a w ostatnich tygodniach czuję się tak jakbyśmy się rozstali wczoraj, jakby ktoś na nowo wbił mi nóż w serce. Moje cierpienie mnie przerosło, do tego stopnia że ciągle tylko błagam Boga o wybaczenie mi moich grzechów, a im dłużej się modlę tym bardziej rozumiem jak złym człowiekiem byłam/jestem. Nie umiem sobie z tym poradzić. Ciągle tylko płaczę i modlę się o litość Boga, proszę Jezusa Miłosiernego o zmiłowanie… z mojego grzechu nieczystości, choć się nie powtórzył to 3 razy się spowiadałam, bo nie czułam wybaczenia, a za trzecim razem ksiądz w konfesjonale wprost powiedział mi że zrobiłam z siebie szmatę. W jednej chwili zrobiło mi się ciemno przed oczami. Nawet nie pamiętam czy dostałam rozgrzeszenie, ale chyba tak bo dostałam pokutę. Od tamtej chwile żyję jak w letargu. Mam wrażenie, że mój czas odmierzany jest paciorkami różańca, że nie ma już w tym życiu dla mnie innej siły która kazałaby mi je kontynuować…23 listopada wypada ostatni dzień mojej 4 intencji – dokładnie 8 m-cy po rozstaniu z M. – czy to znak?

i wygraj książkę

Weź udział w konkursie!

Napisz swoją recenzję

113
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
66 Wątki komentarzy
47 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
64 Autorzy
AgnieszkaEwaJacekDominikaAleksandra Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
m
Gość
m
aneta
Gość
aneta

Zrobiłam wszystko o czym pisaliście. Modlitwa o rozwiązanie węzłów. Psycholog – zaraz po rozstaniu – nie pomogł. Kupiłam książki o depresji. Czytam Pismo Św. Czytam Dzienniczek s. Faustyny. NIC ale to nic nie pomogło. Powiedziałam Maryji: „Przez Twoje ręcę oddaję tą miłość Jezusowi, Jeśli to możliwe – uratuj ją” Od tamtej chwili jestem przerażona – to nie jest lęk, tylko paniczny strach, przed każdym dniem, każdą nocą, bez przerwy. Po ludzku już od dawna nic nie robię. Tylko się modlę i czekam. Ale z każdym dniem czuję coraz większy ciężar na sobie. Ja wierzę w miłość Bożą, ciąglę sobie to… Czytaj więcej »

adam
Gość
adam

piszesz: „Od tamtej chwili jestem przerażona – to nie jest lęk, tylko paniczny strach, przed każdym dniem, każdą nocą, bez przerwy.” Strach i lęk to działanie szatana. Proponuję iść do mądrego księdza i prosić nawet przy zwykłej spowiedzi o modlitwę o uwolnienie. Polecam też:posłuchać Jak uspokoić swoje burze – o. Augustyn Pelanowski poszukaj na youtube.
Nie poddawaj, pomimo, że czujesz zniechęcenie, niekiedy na uwolnienie trzeba długo czekać, ja czekałem prawie rok. Trzeba też pamiętać, że gdy oddalimy się od Boga, zniewolenie może wrócić. Powodzenia!

Justyna
Gość
Justyna

Aneto, rozumiem to… Miałam podobne doświadczenie i z żadnym człowiekiem sie nim nie podzieliłam. Tzw. ból i rozpacz trwały dwa lata (deprecha). I jak mówisz było to jaby życie w zawieszeniu – niemoc, ponieważ nie chciałam tak naprawdę w głębi serca zrezygnować z tego mężczyzny (oddać tę osobę Bogu i być wolną). Niby życie w zawieszeniu ale Bóg pomału przemieniał moje życie. Moja dusza uwrażliwiła się na to co święte. Do Nieba trzeba kołatać nieustannie – dzień w dzień. Byłam na spowiedzi praktycznie z całego zycia – akurat trafiłam za Paulina w konfesjonale i po niej oraz następnej spowiedzi juz… Czytaj więcej »

aneta
Gość
aneta

Wwidocznie nie każdy zasłużył na ukojenie. Ja odkąd się modlę jestem coraz słabsza, Myślałam, że modlitwy sprowadzą mnie na właściwą drogę, że pozwolą się odnaleźć w tym wszystkim, miałam ogromną nadzieję i wiarę że tak będzie, ale tak się nie dzieje. Już nie wiem co ma sens a co nie. ja nie mam już siły walczyć, nie mam już siły żyć. Straciłam nadzieję.

Jacek
Gość
Jacek

Jaka jest Twoja wiara skoro wątpisz ? Strach imyśli samobójcze to dzieło szatana . Nie ufasz Bogu tylko wymuszasz. Modlitwa to nie automat z cola. Nie Twoja wola ma się stać lecz Pana. Więcej wiary , więcej pokory, zaufaj na 100% zrób tak jak Abraham w przypowieści a będzie dobrze

m
Gość
m

http://www.youtube.com/watch?v=XzzqJvor_SM
może ten filmik Ci choć trochę pomoże

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

nie wahaj się prosić o modlitwę np. zakonów klauzurowych. Są też kapłani z pogotowia modlitewnego. Ja jeszcze w trudnych sytuacjach pisałam np. do O. Witko czy Ks. Michała Olszewskiego( egzorcysta). Nakreśliłam co mnie nęka ( np. lęk, stany depresji, nieumiejętność przebaczenia ) i prosiłam o modlitwę. Odczuwałam siłę ich modlitwy. Anetko, jeszcze będziesz uśmiechnięta i szczęśliwa 😉 Tylko oddaj wszystko Jezusowi.

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem
aneta
Gość
aneta

jestem tak beznadziejna,że nawet modlić się nie umiem.do niczego się już nie nadaję.

aneta
Gość
aneta

tylko co ja mogę oddać Jezusowi, skoro już wszystko straciłam z własnej winy?On zasługuje na wielkie dary, a ja nie mam nic godnego
jestem marnym człowiekiem, zbrukanym, brzydzę się sobą…czuję że do końca życia będę dźwigać to brzemie…do końca życia będę pokutować za swój bład

ewa
Gość
ewa

Anetko nie poddawaj się!O to właśnie chodzi rozumiesz?wszyscy Ci tu piszą że morze jest niebieskie a Ty je teraz widzisz czarne To zły tak Ci zamazał obraz że widzisz inaczej to jego sprawka Poproś o modlitwę sióstr klauzurowych ich modlitwy mają moc!Jeszcze minęło za mało czasu zobaczysz będzie lepiej to wszystko się zmieni tylko musi minąć więcej czasu i znowu zobaczysz że morze ma kolor niebieski:)Jesteś wspaniałym i cudownym człowiekiem uwierz w to że Bóg już dawno Ci wybaczył Zobaczysz jeszcze będziesz miała wspaniałe życie tylko ZAUFAJ!

aneta
Gość
aneta

napisałam do sióstr Miłosierdzia Bożego ponad 2 tyg temu, do tej pory nie dostałam odp…to wszystko coraz bardziej traci sens

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

właśnie to swoje nic możesz oddać Jezusowi. O. Pelanowski powiedział kiedyś : tylko pustka może przyjąć pełnię. Jesteś pustką ? Zagospodaruj tę pustkę Bogiem. Jeśli oddałaś swój grzech na spowiedzi, to Jezus obmył to swoją drogocenną krwią. To utonęło w morzu Jego Miłosierdzia. Daje Ci nowe życie, nową szansę. Chce Ci założyć nową szatę, jak synowi marnotrawnemu. Pamiętasz tę przypowieść. Czy padło tam słowo wymówki, oskarżenia? Nie, stęskniony Bóg wybiegł Mu na spotkanie. Możesz zacząć wszystko od nowa. Jezus jadł z celnikami, nie potępił kobiety cudzołożnej. Nie odsunął się ze wstrętem. Myślisz, że Ciebie kocha mniej? Oddaj Mu wszystko- ułóż… Czytaj więcej »

aneta
Gość
aneta

proszę, błagam, krzyczę: ratuj bo nie mam siły! ratuj moją duszę, ratuj moje serce! od pół roku błagam o ratunek. Moją miłość do M. oddałam Jemu przez ręce Maryji, powiedziałam: Tobię ją oddaje, bo ja już nie mam siły jej udźwignąć, jeśli możesz, jęsli taka Twoja wola to uratuj ją, nie pozwól zginąć. Codziennie do Niego wołam: wybacz mi, wybacz moje grzechy, wybacz każde słowo, gest i czyn którym Ciebie i innych ubiczowałam…codziennie płaczę, bo czuję że Go obrażam swoją „modlitwą”…odmawiam NP, ale wcale już nie umiem się skupić na wypowiadanych słowach, tylko ciągle na zmianę proszę Go o pomoc… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Przykro mi to stwierdzić i być może moje słowa wydadzą ci się okrutne w tej chwili, ale uzależniłaś się od tej osoby, a to nie jest dobre dla kogokolwiek z osobna. Sama zbłądziłam w tym przypadku, a to nie miało nic wspólnego z miłością. Brakowało mi przyjaźni wśród rówieśników. Znęcano się nade mną w szkole, ale też miałam w tym swój udział. Jak doszłam do tego wniosku opowiem pod koniec. Moim problemem jest pycha, tzn. ciągłe użalanie się nad sobą, bo czułam się odosobniona, myślałam, że tylko ja choruję na niedoczynność tarczycy, albo byłam pojedynczym przypadkiem. To był mój krzyż,… Czytaj więcej »

Doświadczona
Gość
Doświadczona

Aneta, to NIEPRAWDA, co piszesz!!! Po 1 – Jak to: nie masz nic godnego dla Jezusa?! Ty jesteś godna! TY. Ty Jemu wystarczysz. Ze wszystkimi swoimi bagażami, nawet tymi strasznymi. Ślicznie to ujęła Lulu, może wydrukuj to sobie i powieś na ścianie :). TY jesteś godna, więc jeśli chcesz dać coś Jezusowi, to pozwól Mu się w sobie rozlać. Effata, otwórz się 🙂 Po 2 – nie jesteś największym grzesznikiem świata, Jezus NA PEWNO tak Ciebie nie postrzega. Dlaczego więc Ty sama tak siebie postrzegasz? Wątpisz w Jego mądrość i wiedzę? Wątpisz, że ktoś mógłby tak Cię pokochać aż po… Czytaj więcej »

lulu
Gość
lulu

podziwiam twoją odwagę

aneta
Gość
aneta

gdybym tylko miała siłę na to wszystko… walczę z tym od 8mcy…nie daję już rady…to poczucie winy, odrzucenie, potępienie bez przerwy wraca…znowu pół nocy przepłakałam nad swoją marnością…tak strasznie siebie nienawidzę….już nawet nie czuję się choćby odrobinę godna aby prosić Jezusa o przebaczenie. To wszystko nie mija. Jeśli to jakaś próba to ja ją przegrywam.

lulu
Gość
lulu

aneta takie rzeczy się leczy lekami i/lub terapią, wiem że ci tu napiszą że Jezus jest najlepszym lekarzem, ale gdyby tylko Jezus w każdym przypadku wystarczył do uzdrowienia to by medycyna i lekarze w ogóle nie byli potrzebni

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

jesteś Anetko w mojej modlitwie

daria.np
Gość
daria.np

aneto, nie czytalam wszystkich komentarzy, ale powiem tak… przerabialam to i przerabiam to wciaz, tylko modle sie mniej, zanim oddalam wszystko Jezusowi to troche minelo, a wlasciwie On sam mi to zabieral, powoli dzien po dniu, ja podejmujac NP wyrazilam tylko chec woli. Nie daj sobie wmowic, ze bedziesz pokutowac do konca zycia, te mysli pochodza od zlego. Mi jeszcze lepsze rzeczy wmawial. Idz do ksiedza i popros o modlitwe o uwolnienie. Ja sie o powrot bylego nie modlilam, ale wiem ze Bog mu blogoslawi:) wiec codziennie prosze o blogoslawienstwo dla niego. Bog Ci wybaczyl. Wiem ze zaraz zostanie zlinczowana,… Czytaj więcej »

aneta
Gość
aneta

Czy mogę prosić administratora strony o usunięcie mojego listu?Bardzo proszę 🙁
Przepraszam za zamieszanie i zamęt jaki wywołałam…mój list nie pasuje do tej strony, nie potrzebnie go wysłałam…przepraszam za wszystko, bardzo przepraszam.

Aneta
Gość
Aneta

Anetko, weź się w garść i nie dawaj się złu. Nikt Cię nie potępia i Ty sama tego nie rób. Jesteś kochanym dzieckiem Pana Boga, a te wszystkie podszepty od złego pochodzą. Błogosławionego dnia.

Aneta
Gość
Aneta

Z serca proszę Cię, posłuchaj na youtube np. Miriam lub Zaufałem Panu i już.

aneta
Gość
aneta

Jeszcze raz bardzo proszę… administratora strony o usunięcie mojego listu, proszę 🙁

przepraszam wszystkich, dziękuję, że próbowaliście mi pomóc….na pewno Bóg Was za to obdarzy łaskami…dziękuję i bardzo…bardzo Was przepraszam, że nie potrafię być tak silna jak Wy…

daria.np
Gość
daria.np

Aneto kazdy upada i kazdy jest sam z siebie slaby, umacnia nas Bog, ktory nas kocha bezgranicznie z naszymi grzechami z naszymi wadami i niedoskonalosciami. Bog Ci juz wszystko przebaczyl. On kocha Cie taka jaka jestes, taka Cie chcial, nie inna, taka Cie zaplanowal. Jezus umarl za Ciebie na krzyzu z milosci! Czy matka lub ojciec odrzuca dziecko tylko dlatego, ze narozrabialo? Nie! A Bog kocha nas bardziej niz nasi rodzice

A.
Gość
A.

Sama byłam w podobnej sytuacji jak Aneta, zniewolona jakimś dziwnym uczuciem do mężczyzny, który nie był tego wart. Pomogły modlitwy o uwolnienie, uzdrowienie, i sama moja wola, że nie chcę tak żyć. Obiecuje modlitwę. Pozdrawiam Ciebie

moja opinia
Gość
moja opinia

Ten facet nie jest wart ciebie. Zapomnij o nim. To drań, perfidny drań. Wykorzystał twoja milośc , uczucia….. Penie wykorzystał niejedną dziewczynę.jesteś młodziutka. Spotkasz tego właściwego, tego , który cie pokocha. ja mam 45 lat i też jestem sama, tez byłam niesczęśliwie zakochana w kimś, w kim nie powinnam. I cały czas sie modlę. I wierzę, ze jescze spotkam tego kogoś.

aneta
Gość
aneta

Ja już straciłam nadzieję. Minął rok, uczucia się nie zmieniły. Nienawidzę siebie i nigdy sobie nie wybaczę tego co zrobiłam. Zeszmaciłam się i do końca życia będę żyła z tym piętnem. W każdej moditwie Bóg mi uświadamia ogrom mojej winy prawie każda jest przepłakana. Już się pogodziłam z tym, że na nic dobrego nie zasługuję. Nie ktoś taki jak ja, nic nie jestem warta, nawet nie jestem godna prosić Boga o litość, choć codziennie proszę o ratunek, ale widocznie nie wystarczająco jeszcze odpokutowałam swoją winę, może nigdy nie odpokutuję.

Mikael
Gość
Mikael

Bóg już dawno Ci wybaczył Aneto, Ty też powinnaś…
Zawierz się z ufnością Bogu i Maryi. Pozwól im działać w swoim życiu, ale nie w sposób jaki sama oczekujesz, ale w taki jaki jest dla Ciebie najlepszy. Tylko modlitwa z poddaniem się woli Bożej ma moc czynienia cudów…

aneta
Gość
aneta

nie umiem

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Droga Aneto, to „NIE umiem” jest wytworem Twojej głowy i woli. Pisałam o tym już gdzie indziej: najłatwiej powiedzieć „nie umiem”, trudniej „spróbuję”, a najtrudniej „dam radę!” Nie idź na łatwiznę, coś, co nic nie kosztuje, nie jest zwykle nic warte. Dostałaś piękny dar życia, zaiwestuj w niego swoje siły. Nie tup nogami jak krnąbrne dziecko, lecz stań się ukochanym Dzieckiem Światła – takim widzi Cię Bóg – wczoraj, dziś i jutro. Daj Panu Bogu jeszcze jedną szansę: odmów NP za samą siebie! Proś o uzdrowienie poranionej duszy i o wskazanie drogi. Zaufaj i daj się prowadzić, a jestem pewna,… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Nie pisz takich rzeczy i zrozum, że zły chce, żebyś wierzyła w takie brednie. Nie daj się.

Dominika
Gość
Dominika

Polecam modlitwę o uzdrowienie i zerwanie „negatywnych więzów duszy”. Wiele na ten temat mówi egzorcysta Piotr Glas (na yootube jest wiele jego wykładów np. demony seksu, duchowe zerwanie z przeszłością.) Niestety grzech otwiera nas na działanie demonów. Seks pozamałżeński może być furtką dla demonów drugiej osoby Ksiądz Piotr mówi o demonach uzależnienia od drugiej osoby. Gorąco polecam jego wykłady. Jestem przekonana, że to będzie przełom w Twoim życiu.

aneta
Gość
aneta

to „nie umiem” to nie kaprys krnąbrnego dziecka. Nie mówiłabym tak gdybym ani razu nie próbowała. PRÓBOWAŁAM. Od 1,5 roku nic innego nie robię. Sugerowanych kazań słuchałam – tego i innych duszpasterzy, znalazłam stalego spowiednika (a raczej on mnie znalazł), od kilku miesięcy spowiadałam sie prawie co tydzień, przychodziłam do niego na rozmowy, wielokrotnie odmawiał nade mną modlitwy wstawiennicze, modlitwę o uwolnienie, odmawiałam nowenny do MT rozwiązującej węzły, 30-dniowe nabozeństwa do św. Józefa… Próbowałam.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Aneta, napisałaś tu wcześniej „W każdej moditwie Bóg mi uświadamia ogrom mojej winy prawie każda jest przepłakana”. To nie Bóg! Bóg jest miłosiernym Ojcem, On daje przebaczenie, odpuszczenie grzechów i pokój wewnętrzny. Są większe winy na tym świecie niż ta Twoja, musisz mieć chyba tego swiadomość. Dlatego przypuszczam, że to zły szarpie Cię nieustającymi wyrzutami sumienia. Najlepszym lekarstwem na jego ataki są egzorcyzmy i jak najczęstsza komunia święta. Życie człowieka wierzącego określa modlitwa i czyn. Uczyń coś dla siebie! Pomódl się egzorczyzmami lub skonsultuj egzorcystę i korzystaj jak najczęściej z komunii świetej. Jak często chodzisz do komunii świetej? Postaraj się… Czytaj więcej »

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Proszę wysłuchać kazań Ks Piotra Glasa na YOU TUBE od razu otwierają się oczy i poszukać księdza który odmówi modlitwę o uwolnienie ‚zapisać się do odnowy w duchu świętym

Obrazki z nowenną pompejańską?