Alicja: Cudowny prezent od Maryi

Modlę się w intencji nawrócenia mojego syna.Skończyłam 6 nowennę, właściwie kiedy zaczęłam się modlić jego stan duchowy pogarszał się. Jestem po rozwodzie , nawróciłam się 1,5 roku temu. Bóg uratował mnie przed kompletną ruiną. No niestety konsekwencje złych wyborów pozostały. Syn odszedł od Boga, Kościoła. Odwrócił się ode mnie. W końcu wyprowadził się do ojca. Modliłam się i modliłam, a było coraz gorzej.Kontakt z synem stał się coraz słabszy. Pomyślałam sobie, pewnie musi przyjść odpowiedni czas, nie traciłam nadziei. W sierpniu koleżanka zaproponowała mi wyjazd do Mediugorje , na pielgrzymkę. Wszystko fajnie ale okazało się że w tym czasie muszę wyjechać służbowo. Nie miałam nadziei,że szef da mi urlop. Jednak któregoś dnia spytałam, czy poradzili by sobie sami. Czekałam trochę , nie miałam nadziei , a tu ZGODA, dostałam urlop, mogłam rezerwować miejsce.Radość przeogromna!! Po tygodniu przychodzi do mnie syn, porozmawiać, i znów coś mnie tknęło zapytać się , czy pojedzie ze mną. Oczywiście reakcja była przewidywalna , wyśmiał mnie. On i pielgrzymka, w życiu, nie. Za dwa dni dzwoni mój mąż, z pytaniem czy to prawda że chcę zabrać syna do Medjugorje. Mąż bardzo daleko od Boga i Kościoła. Mówi do mnie ,że namawia syna na wyjazd ze mną. Byłam totalnie zaskoczona. Okazało się, że syn zgodził się. To było genialne!!! Byłam tak szczęśliwa i oszołomiona. Ten zbuntowany chłopak, agresywny, pełen buntu, mocno już okaleczony jedzie ze mną do Maryi 🙂 To był cud. Na pielgrzymce , modlitwy, codziennie ogrom modlitwy, spotkania z osobami nawróconymi, Góra Objawień, Modlitwy, Obecność Maryi, Pokój, Miłość, modlitwy, konferencje. Chłopak uczestniczył we wszystkim, no prawie we wszystkim.., z dnia na dzień, topniał zmieniał się , cała maska skruszała, zupełnie się przemienił, poszedł do spowiedzi razem uczestniczyliśmy w Eucharystii , razem modliliśmy się , Tak Wielki Cud!!!!Wiiieeelka Łaska 🙂 Nieopisana radość , Ogromne umocnienie , Kochana Matko Nasza, Chwała Tobie !!! Jesteś !!! wysłuchujesz naszych modlitw !!!! W Tobie Nadzieja !!!! Módlcie się ludzie , nie ustawajcie !!!! 🙂

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
13 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
12 Autorzy
510585200TeresaDorotahanka208magda2 Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
E.
Gość
E.

Chwała Panu !!! 🙂

weronika
Gość
weronika

Piękne świadectwo dające nadzieję. Bogu niech będą dzięki.

Pati
Gość
Pati

jakie pozytywe i budujące świdectwo:)też byłam z córką w sierpniu na pielgrzymce w Medugorie na festiwalu młodych-najpiękniejsze duchowe przeżycie jakie miałam w życiu:)

Ania L.
Gość
Ania L.

Super ciesze sie z Toba. W Matce nadzieja.

krzyś
Gość
krzyś

to co napiszę nie jest związane z tym świadectwem choć też byłem w medzigorje i polecam każdemu nie tylko to miejsce ale i czas spędzony z innymi w autobusie ta wspólna modlitwa atmosfera wzajemnej miłości tego nie da się opisać dziś polecam na stronie w obronie wiary i tradycji takie dwa filmy co szatan mówi na egzorcyzmach oglądajcie a wiele zrozumiecie

teresa
Użytkownik
teresa

Wspaniałe świadectwo.

Wika
Gość
Wika

niesamowite, Bog jest wielki, Chwała Maryi:)

magda2
Gość
magda2

W Medjugorie dzieją się cuda, wielkie cuda… 🙂

hanka208
Gość
hanka208

Wielki cud, Chwała Maryi.

Dorota
Gość
Dorota

to jest naprawde CUD ciezko jest uprosic nawrocenie tak”ekspresowo”.Niektorzy z nas latami o to prosza i nic ale trzeba prosic dalej .

Teresa
Gość
Teresa

Mam nadzieję, że kiedyś też pojadę do Medjugorie…. Tam podobno czuje się obecność Matki Bożej….Wiem, że Matka Boża pomoże mi w tej pielgrzymce:)

Pati
Gość
Pati

Tereso nie tylko czuje się obecność Maryi ale też dotyka się nieba nie do opisania jest to miejsce-to trzeba przeżyć :)pomodlę się za Ciebie aby Mateczka Cię zaprosiła -dla Boga nie ma rzeczy nie możliwych.Szczęść Boże!

Teresa
Gość
Teresa

Och dziękuję Ci bardzo!! Nie sądziłam, że ktoś odpisze na mój komentarz i zechce się za mnie pomodlić! Niech Bóg Cię błogosławi! Z Panem Bogiem i Matuchną Najświętszą!

510585200
Gość
510585200

Piękne świadectwo mam nadzieję że i ja doznam łask

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną