Agnieszka: Wysłuchana modlitwa w sprawie pracy

Witam serdecznie, chciałabym się podzielić moim świadectwem. Co prawda, to już się stało z jakieś dwa miesiące temu, ale sprawa jest nadal aktualna 🙂 Od bardzo dawna szukałam pracy, ale na każde moje wysłane CV albo nie było odzewu, a jak nawet był to kończyło się na rozmowie rekrutacyjnej. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od mojej koleżanki, która w odróżnieniu ode mnie jest bardzo pobożna. Powiedziała mi, że modliła się o pracę dla swojego męża i jej modlitwa została wysłuchana. Pomimo tego, że dążyłam do tego, żeby zacząć Ją odmawiać, cały czas coś mnie hamowało. W końcu się zawzięłam i zaczęłam się modlić. Podczas modlitwy owładnęło mną przeczucie, że ta modlitwa naprawdę mi pomoże i tak też się stało. Po dwóch dniach od rozpoczęcia Nowenny otrzymałam telefon w sprawie pracy, na której bardzo mi zależało. Na rozmowie byłam miesiąc od rozpoczęcia modlitwy i raczej byłam pewna, że już nikt się nie odezwie, a tu jednak taka niespodzianka 🙂 Muszę dodatkowo zaznaczyć, że w moim mieście jest bardzo duże bezrobocie i naprawdę do znalezienia pracy potrzeba cudu. W moim przypadku ten CUD się stał 😉 Dziękuję Maryjo! Życzę Wszystkim modlącym wytrwałości i wiary!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
Też niewysłuchananormalnaKatarzynaAgnieszkaAneta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

Chwała Panu!

Aneta
Gość
Aneta

Chwała Panu! Ja chyba jeszcze raz odmówię nowennę w intencji pracy.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Naprawdę warto! Teraz modlę się w innej intencji i mam ogromną nadzieję, że również zostanie wysłuchana 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

🙂

normalna
Gość
normalna

Ja sie juz modle bardzo długo o dobrą o prace i moje modlitwy idą w las. Niebo jest całkowicie głuche na moje modlitwy.

Też niewysłuchana
Gość
Też niewysłuchana

Ja też modlę się o pracę bardzo długo. Bardzo długo. I moja modlitwa nie została wysłuchana. Niestety, nie wszystkie modlitwy są wysłuchiwane.
„Normalna”
doskonale Cię więc rozumiem.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Trzeba być cierpliwym. Wiem to po sobie. Chociaż moja modlitwa o pracę została szybko wysłuchana to wiem, że czasami trzeba czasu i wiary bo nie na wszystkie prośby znajdzie się szybko odpowiedź. Teraz modlę się w innej intencji, w której Nowennę już odmawiałam i do tej pory nie zostałam wysłuchana, ale wierzę że Bóg jeden wie, kiedy będzie najlepszy na to czas. Życzę cierpliwości i wiary bo to naprawdę popłaca 😉

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną