Wiesława: modlitwa za innych, DAR MODLITWY dla siebie

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku, pierwsza jeszcze nie jest spełniona, ale jest trudna i zaświtała nadzieja. Pozostałe wysłuchane. Modliłam się za bliżnich, ale uświadomiłam sobie, jak dużo łask otrzymałam osobiście, dla siebie. Od kilkunastu lat leczę się na depresję, a od ubiegłego roku, po DOBREJ spowiedzi i wspólnej modlitwie ze spowiednikiem – jak by ręką odjął (oczywiście , nadal biorę leki ), potem była spowiedz zamykania furtek, a w między czasie ciągle ciągle Nowenna Pompejańska. Jestem niesamowicie spokojna, problemy codzienne już nie są taaaakie duże, a ja jestem spokojną, wesołą , pogodną osobą. Największą łaskę, jaką otrzymałam, to Dar Modlitwy, kiedyś dziesiątek różańca odmawiałam, bo musiałam, dzisiaj modlę się z przyjemnością,całym różańcem, radością dla mnie jest rozmawiać z Panem, bardzo polubiłam Drogę Krzyżową, jak tylko mogę odmawiam ją o 15stej, z Koronką do Miłosierdzia Bożego ,i co jest dla mnie ,tej, która nie miała nigdy czasu na modlitwę, dziwne… właśnie o tej 15-stej jakoś ten czas sam się znajduje. Polecam również rozważanie Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Nowenna Pompejańska jest najlepszym lekarstwem na wszystkie bolączki , bo receptę wypisuje najlepsza z matek – Jej imię Maryja. receptę realizuje sam Bóg. Ave Maryja.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
AnetaOlabezimiennaJaninalucyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

AVE MARYJA! Niech będzie uwielbiony SYN JEJ I MATKA JEGO! Również odmawiam NP, dzisiaj jest dzień 20 części błagalnej. Odmawiam wszystkie 4 części różańca. Jest to moja druga nowenna pompejańska.Pierwszą odmówiłam w 2011 roku.CHWAŁA MARYI!

Ema
Gość
Ema

Czywtanie waszych świadectw dodaje mi skrzydeł. Zawsze jak mam doła- kilka wpisów wystarczy. Są dla mnie jak -właśnie- lekarstwo!
Chwała Panu!

woseba
Gość
woseba

Tez lubie czytac swiadectwa.Obecnie mam trudny przypadek do wymodlenia.więc to robie , mam nadzieje ze bede miala sie czym dzielic z wami .Któż jak nie BÓG!!

lucyna
Gość
lucyna

Bardzo się cieszę,że zostałaś wysłuchana. Ja modliłam się o wyleczenie z depresji niestety nie udało się.Z tego powodu mąż mnie porzucił i będzie się starać o uniewaznienie naszego małżeństwa,Przede mną proces i jego ślub z inną. Nie wiem jak to przetrzymam.Właściwie czekam już tylko na śmierć i na to,że w wieczności będzie mi lżej,

Ola
Gość
Ola

Lucynko zaufaj Bogu on jest po Twojej stronie!A jak Bóg z Tobą to kto przeciwko??Co to za mąż który zostawia Cię w chorobie(ślubował miłość,wierność na dobre i złe czyli w nieszczęściu chorobie)a teraz zdradza Cię z inna kobietą i jeszcze sobie kpi z sakramentu małżeństwa starając się o unieważnienie?!Powiedz to wszystko podczas procesu bo zdrada i inna kobieta nie stanowi przesłanki do unieważnienia małżeństwa.Ta kobieta która jest przyczyną rozbicia związku sakramentalnego kiedyś za to zapłaci W niebie nie przetrwa taka miłość egocentryczna albo z innych powodów – np. jeżeli budowana była na jakiejś niesprawiedliwości – nie zasługująca na wiecznotrwałość.Na sądzie… Czytaj więcej »

Aneta
Gość
Aneta

mnie również 7 mcy temu opuścił ukochany…jestem już w trakcie 4 NP o jego powrót i nawrócenie, niestety żadna z próśb nie została spełniona…coraz bardziej uświadamiam sobie, że Bóg zapisał mi los samotnej…choć wiem, że z jego wolą nie mogę walczyć, to skutkiem tego jest depresja i pojawiające się myśli samobójcze, które ciągną mnie coraz bardziej w dół…właściwie to już nawet błagałam Boga o litość, aby ukrócił te cierpienia tu na ziemi, aby zabrał mnie do siebie…

Janina
Gość
Janina

Wiesiu, co to jest ” spowiedz zamykania furtek”?

bezimienna
Gość
bezimienna

to spowiedż z całego życia, a właściwie monolog, kapłan czasami o coś zapyta, a poprzez „zamykanie ” rozumie się zerwanie z grzechem. Dużo jest o niej w internecie 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?