Marzena: choroba mamy

Chciała bym podzielić się łaskami, które spłynęły od momentu rozpoczęcia nowenny, którą zaczęłam 08.08.2014 r w intencji zdrowia mojej mamy. Sytuacja była beznadziejna, gdyż mama ma marskość wątroby i długo czeka w kolejce na przeszczep. Zdrowie bardzo szybko pogorszyło się do tego stanu, że mama nie mogła chodzić o własnych siłach, z 50 miejsca w kolejce została przesunięta na 150, wizyta u lekarza została przesunięta o kolejne 3 miesiące. Modlitwę znalazłam przez przypadek w internecie, szukając zupełnie czegoś innego, jeszcze tego samego dnia bez większego zastanawiania zaczęłam ją odmawiać. Jakie było moje zdziwienie, jak już 4 dnia odmawiania nowenny zadzwonił telefon, że jest dla niej miejsce na oddziale przygotowującym do przeszczepu, obecnie leży w szpitalu i wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie tracę nadziei i modlę się codziennie o zdrowie. W tak krótkim czasie od rozpoczęcia nowenny Matka Boża dała mi wiele osobistych znaków, że jest ze mną i ogarnia opieką moją mamę. Nowenna Pompejska ma naprawdę ogromną moc w sobie.

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
agataApostoł RóżańcaLusiawiesia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Chwała Ci Panie! AVE MARYJA!

Lusia
Użytkownik
Lusia

życzę zdrowia mamie i pamiętajcie ,że wiara czyni cuda!

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Opieki Maryi dla Mamy!

agata
Gość
agata

Pani Marzeno, jak bardzo dobrze wiem co Pani przeżywa. Kilka miesięcy temu sama pisałąm o tym samym – marskość wątroby mojej mamy i przeszczep po 2tyg. oczekiwania!!!!!! telefon zadzwonił w 2 dniu Nowenny dziękczynnej!!! wierzę że i Pani mama szczęśliwie doczeka przeczczepu!!!! Moja mama miała przeszczep w grudniu 2013r i teraz cieszy się zdrowiem i siłą której tak bardzo jej brakowało!!!!
agas4@wp.pl to mój adres mail chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z przeszczepu mamy. Pozdrawiam

agata
Gość
agata

Pani Marzeno, jak bardzo dobrze wiem co Pani przeżywa. Kilka miesięcy temu sama pisałam o tym samym – marskość wątroby mojej mamy i przeszczep po 2tyg. oczekiwania!!!!!! telefon zadzwonił w 2 dniu Nowenny dziękczynnej!!! wierzę że i Pani mama szczęśliwie doczeka przeszczepu!!!! Moja mama miała przeszczep w grudniu 2013r i teraz cieszy się zdrowiem i siłą której tak bardzo jej brakowało!!!!
agas4@wp.pl to mój adres mail chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z przeszczepu mamy. Pozdrawiam

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?