Małgorzata: Ogromne łaski w czasie odmawiania Nowenny

Pragnę złożyć swoje świadectwo. Przez 54 dni modliłam się w sprawie znalezienia pracy. Choć pracy jeszcze nie dostałam, wierzę, że tak się stanie. Otrzymałam natomiast całe morze łask i umocnienia. Tak się złożyło, że w czasie odmawiania zachorowała ciężko moja ukochana siostra. Jej stan był bardzo poważny. Najbardziej cierpiała moja mama. Co zdumiewało mnie samą, czułam w sobie ogromną SIŁĘ I NADZIEJĘ. Mogłam wspierać mamę i sama nie podupadłam na duchu. Moja siostrzyczka jest już ZDROWA! I czuje się jeszcze lepiej niż przed chorobą. Również i jak odkryłam wiele dobrych zmian w moim ZWIĄZKU. Dzięki lekturze mądrych książek odkryłam jakie niezdrowe schematy odtwarzałam w moim związku, niszcząc go. Poczułam siłę do przewartościowania i przekształcenia różnych moich przekonań, które utrudniały mi czerpanie radości z bycia z dobrym i kochającym człowiekiem. Poczułam też się wzmocniona ROZWAGĄ, RADĄ I MĄDROŚCIĄ, o które często prosiłam Ducha Św. Przebywając na bezrobociu oraz w zetknięciu z chorobą siostry czułam się silna, zdrowa i miałam poczucie że bardzo dojrzałam. Jestem przekonana, że każdy kto z czcią odmówi Nowennę zyska pewien stopień dojrzałości, czy to duchowej czy innej. Dziękuję Maryi z a tak obfite łaski w mym życiu. Módlcie się kochani. Módlcie i OTWÓRZCIE NA ZAMIANY! NA ZMIANY W WAS SAMYCH!

STRON 

dla "Królowej  Różańca Świętego"

8

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
majkaaaJanek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Janek
Gość
Janek

Chwała Panu za wielkie Łaski którymi Cię obdarza. Ja też poszukuję pracy. Chyba niedługo będę pracował. Mój Godny Uwielbienia Jezu Ufam Tobie i Tobie polecam wszystkie sprawy polecane na tym forum. Ty się tym zajmij.

majkaaa
Gość
majkaaa

Chciałabym i ja dołączyć do grona ludzi, którym najukochańsza Mateńka Boża pomogła w trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej, finansowej, czy jakiejkolwiek innej ważnej w naszym życiu mniej, bardziej. Ja miałam zaszczyt dostąpić takiej łaski podwójnie, mianowicie w dniu 6 sierpnia w tak piękne święto jak Przemienienie Pańskie stawałam na komisje do spraw orzecznictwa o niepełnosprawności z wielkimi obawami, iż nie uzyskam takiego stopnia niepełnosprawności jaki wynika z mojego stanu zdrowia, modliłam się przed wejściem do gabinetu słowami ” Królowo Różańca Święto módl się za nami” i tak o to po dwóch tygodniach przyszło pismo tzw. orzeczenie o niepełnosprawności przyznanej na stałe,… Czytaj więcej »

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?