Aneta: Chwała Jej za to!

Chcę podzielić się moim świadectwem. Dostałam pracę! Odmówiłam dwie modlitwy pompejanskie w tej intencji. Czułam się bezsilna i bezradna. 4 lata szukałam pracy bezskutecznie. I dostałam pracę z pomocą Mateńki ukochanej. Teraz kończy mi się okres próbny, jestem po rozmowie z pracodawcą, zostałam wysoko oceniona i poinformowana, że umowa zostanie przedłużona i to na czas nieokreślony. Zapewniam wszystkich wystarczy zaufać całkowicie naszej Mateńce i odmawiać modlitwy, a wszystko będzie dobrze. Matka boska sama najlepiej wie czego nam potrzeba. Chwała Jej za to!

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
anetajolaSylwiaCzesiabarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Natalia
Gość
Natalia

Chwała Maryi! Powodzenia w pracy 🙂

Aneta
Gość
Aneta

Anetka, dwie nowenny w tej samej intencji? Czy mogłabym wiedzieć, dlaczego? Pozdrawiam i gratuluję 🙂

barbara
Gość
barbara

Aneto dziwnie się pytasz że dlaczego dwie nowenny w tej sprawie przecież Aneta może się modlić ile chce tym bardziej że cztery lata szukała pracy ja też nie marnowalabym czasu tylko modliłabym się nieustannie w jednej intencji dotąd aż otrzymam pomoc a dla wszystkich którzy modlą się długo i nie widzą pomocy polecam bardzo wspaniałą i skuteczną Nowennę do Opatrzności Bożej która trwa tylko 9 dni i jest bardzo piękną i może mało znaną modlitwą do samego Boga

Sylwia
Gość
Sylwia

Masz racje ja tą N DO Opatrznosci Bożej modliłam i po kilku dniach otrzymałam odpowiedz

Aneta
Gość
Aneta

Barbara, co dla Ciebie jest dziwne, dla innych nie. Na szczęście nie Ciebie zapytałam, tylko Anety. Uprzejma prośba, abyś te uszczypliwe komentarze zostawiła dla siebie. Z góry Ci dziękuję.

Teresa
Gość
Teresa

Wspaniale gratuluje pracy, ja cały czas modle się o pracę jest ciężko ale wiem że Matka Boża w odpowiednim momencie da mi prace

Czesia
Gość
Czesia

Boże, jak mnie cieszą takie świadectwa !. Ile otuchy dają nam wszystkim modlącym się w swoich intencjach. Moje gratulacje! Chwała Maryi i Jezusowi!

jola
Gość
jola

Nowenne pompejańską odmawiałam chyba 7 razy,bo już się pogubiłam i ani jedna nie została wysłuchana.Wpadłam w depresję i miałam myśli samobójcze,czy o to w tym chodzi???!!!Podczas nawiedzenia Cudownego obrazu NMP z Częstochowy w mojej parafii nie poszłam na uroczystą msze,bo robi mi się po prostu słabo.Ból,gorycz jest ogromna,że ja to już chyba na nic nie zasługuję.Poszłam o 4 rano przed pracą,bo chodzę na 5.Ludzi było mało,nastrój,cisza.Jak zwykle łzy mi same płynęły.Prosiłam o wyleczenie z dolegliwości,która odbierała mi chęci do życia i czekał mnie kosztowny zabieg i ogromny ból.Trwa to juz 1,5 roku i tego dnia miałam sie zarejestrować się do… Czytaj więcej »

aneta
Gość
aneta

Do Anety i Barbary Nie widzę uszczypliwych komentarzy w odpowiedzi Barbary. Napisała to co ja czuję. Odmówiłam 5 razy modlitwę pompejańską w tym dwie w intencji pracy. Za pierwszym razem błagałam, prosiłam, płakałam w swojej bezsilności o pracę. Za drugim razem już byłam spokojniejsza, po prostu całkowicie zaufałam Mateńce. Też jestem matką i kocham swoje dzieci całym sercem, a przecież Ona kocha nas jeszcze mocniej, więc zapytałam sama siebie: czemu mam się martwić? Obie modlitwy różniły się od siebie, obydwie były mi potrzebne. Cieszę sie, że całkiem przypadkiem o niej usłyszałam, bo nie wiem jakie było by moje życie dzisiaj… Czytaj więcej »