Paulina: UFNOŚĆ MARYI

Szczęść Boże! Pragnę podzielić się świadectwem siły modlitwy różańcowej, którą niewątpliwie jest Nowenna Pompejańska. O tej modlitwie dowiedziałam się przez przypadek (choć przypadek to jest najlepsze imię działania Ducha Świętego 🙂 ) więc pomyślałam, że spróbuję podjąć ją lecz początki kończyły się fiaskiem. Jednak nie poddałam się tak łatwo i udało mi się odmówić 3 nowenny, każda w innej intencji. Mogę śmiało powiedzieć, że Maryja przez tą modlitwę otacza każdego człowieka nieustanną opieką,spokojem, umacnia duchowo i co najważniejsze to doświadczyłam tego, że przede wszystkim należy Maryi zaufać całym sercem i nie powinno się zniechęcać jeśli dana intencja nie zostanie spełniona tak jak my chcemy bo Ona wie, co jest dla nas najlepsze i otrzymujemy od Niej wiele innych „darmowych” łask, za które powinniśmy dziękować. Poprzez różaniec Maryja nauczyła mnie dostrzegać drobne rzeczy, pomogła kiedy się pogubiłam w życiu, nauczyła kochać tych, którzy mnie zranili, posłała dobrych ludzi, którzy mnie wspierali, częściej przystępuje do Sakramentu pokuty i nadal mnie prowadzi. Zachęcam z całego serca do odmawiania tej pięknej nowenny. Dziękuje wszystkim osobom, które modlą się tą nowenną i za świadectwa składane , gdyż one mnie między innymi natchnęły do podjęcia tej modlitwy. 🙂 Niech Pan Wam błogosławi!

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Ania P.wiesia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
wiesia
Gość
wiesia

Niech PAN również Ciebie błogosławi, a Mateczka wyprasza wszelkie ŁASKI!

wiesia
Gość
wiesia

JA, odmawiam 13 dzień NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ w intencji SYNA! Proszę MATEŃKĘ, aby wyprosiła u swojego SYNA, łaskę nawrócenia. MATEŃKO KOCHAM CIĘ!

Ania P.
Gość
Ania P.

Ja tez kiedy tracilam juz wiare czytalam swiadectwa, i zawsze jakos nabieralam uporu ze sie nie poddam i koniec 😀

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną