Patrycja: Matura i studia

Witam. Moja przygodę z Nowenną rozpoczęłam w marcu. Modliłam się razem z mamą w intencji zdania matury i dostania się na medycynę. Jest to kierunek na który potrzebne są wysokie wyniki. Uczyłam się dużo ale jednego byłam pewną sama nie dam rady. Zaczne od tego że dzięki nowennie pokochałam modlitwę różańcowa. Zrozumiałam że dzięki niej można Maryję o wszystko poprosić za wszystko podziękować. Teraz odmawiam różaniec każdego dnia. Oprócz tego modlitwa nauczyła mnie zaufania i beztroskiego oddania się Maryi. Zrozumiałam że nasza Mama chce dla nas wszystkiego co najlepsze my zaś mamy tylko Jej wierzyć. Podczas nauki do matury miałam wiele chwil załamania, myślałam że nie dam rady. Ale po chwili przypominałam sobie słowa „jeszcze nidy nie słyszano aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z różanicem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał byc przez Ciebie opuszczony”
W lipcu było kilka przyjec na studia. Na początku nigdzie się nie dostałam. Płakałam ale po chwili zrozumiałam że Nowenna to przede wszystkim wiara do końca. Skoro Maryja obiecała pomóc to na pewno dotrzyma słowa. I tak też stało moje marzenia się spełniły. Muszę jeszcze wspomnieć że moja mama modliła się Nowenna Pompejańska za chłopaka który tracił słuch. W tym momencie jego wadą się zatrzymała i nie postępuje dalej. Chłopak słyszy. Jestem wdzięczna całym sercem Pani że dała nam tak potężna broń jaką jest ta Nowenna. Chwała naszej Królowej na wieki.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Piotrek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Piotrek
Gość
Piotrek

Przecież to oczywiste,że Matka Boska pomoże,ale trzeba pamiętać,że samo się nie zaliczy.Mam nadzieje,ze dalej będziesz się modliła.
I gratuluje.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -