Irena: Nowenna Pompejańska uczy cierpliwości i całkowitego poddania się woli Bożej

Szczęść Boże! Pragnę opowiedzieć o moim spotkaniu z Nowenną Pompejańską.Rozpoczęłam moją modlitwę w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to okazało się że małżeństwo mojej bratanicy rozpada się.Cierpi ich synek i obydwie rodziny.
Odprawiłam 3 Nowenny Pompejańskie w ich intencji. 1.O zgodę i miłość prawdziwą. 2. O wyrzucenie diabła z ich małżeństwa. 3. O łaskę dobrej szczerej spowiedzi. Próbowałam z młodymi rozmawiać ale na początku wydawało się że nie ma dla nich ratunku,tyle było złości i kłamstwa między nimi.A dzisiaj po 8 miesiącach może bratanica wycofa sprawę rozwodową. Nowenna Pompejańska uczy cierpliwości i całkowitego poddania się woli Bożej.Pozdrawiam Irena.

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Agnieszkateresaweronika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
weronika
Gość
weronika

Tak im dopomóż Bóg.

teresa
Gość
teresa

..i wszyscy Święci.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Też doświadczam tego, co zawarłaś, Ireno, w tytule świadectwa. Dodatkowo cały czas towarzyszy mi pewność, że cokolwiek się wydarzy, to i tak koniec końcem wszystko dobrze się ułoży. I tak jest w rzeczywistości. Maryja tak prowadzi moją rodzinę, że pomimo różnych trudności i problemów, niektóre sprawy prostują się jakby same. Dzięki Ci Matko za twe czułe ręce pełne dobroci i miłości przekazujące pokój memu sercu a moim najbliższym Twą ochronę i opiekę.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną