Dariusz: Moje marzenie się spełniło

Moim marzeniem od dawna było studiowanie na jakiejkolwiek uczelni w Warszawie. Swoje plany wiązałem z informatyką. Od pierwszej klasy technikum uczyłem się sumiennie aby osiągnąć swój cel, ale ciągle gdzieś popełniałem jakieś błędy dlatego też czułem się zbyt słaby.

Gdy pisałem matury próbne w 3 klasie, które nie poszły mi zbyt dobrze (szczególnie z matematyki) zrozumiałem że potrzebuję pomocy. Pomyślałem czemu by jeszcze raz nie odmówić nowenny pomopejańskiej  i gdy przyszły wakacje właśnie pomodliłem się w tej intencji(aby dostać się na jedną z uczelni: Politechnika Warszawska albo na Wojskową Akademię Techniczną na informatykę). Klasa maturalna była dla mnie ciężkim okresem pełnym pracy. Jednak opłaciło się. Matury napisałem lepiej niż się spodziewałem. Niestety na PW nie udało mi się dostać, ale za to dostałem się na WAT.

Moje marzenie się spełniło. Maryja nie zostawiła mnie samego na tym ciężkim placu boju dla technika (Licealistom jest się łatwiej dostać na studia niż uczniom po technikum).

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
EEhhhMałgorzatakrystyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
krystyna
Gość
krystyna

Darku gratuluję Ci tego, ze jesteś studentem tam gdzie chcialeś, ale też tego, że szukałeś pomocy tej najlepszej, najpewniejszej. Bo przy wlasnej wytężonej pracy, ta właśnie jest najskuteczniejsza. Nie pogub tylko etgo zawierzenia juz w trakcie życia studenckiego. Tego Ci serdecznie życzę

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Gratuluję i życzę Ci aby maseczka była z tobą przez całe studia i całe Twoje życie. Niech Ci Bóg błogosławi. Bądź przykładem dla innych,bo takich młodych ludzi potrzeba w naszym kościele.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Powinno być Mateczka a nie maseczka. Przepraszam, błąd komputera.

Ehhh
Gość
Ehhh

WAT podobno jest elitarną uczelnią dla naprawdę zdolnych, więc gratuluję 🙂

E
Gość
E

I ja słyszałam, że WAT to bardzo nobliwa uczelnia. Tym bardziej gratuluję i niech Maryja ze swym Oblubieńcem Duchem Świętym Cię prowadzi! Przy okazji polecam ciekawą stronę, gdzie można zakupić reprodukcję takiej ikony- tzw. Pneumatofora (Niosąca Ducha); sama kupiłam tam kilka reprodukcji, które dałam poświęcić:
http://www.karmel.szczecin.pl/

Do akademika, nad łóżko- jak znalazł:) !

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -