Teresa: Nowenna Pompejańska będzie zawsze towarzyszyć mnie i moim dzieciom

Nowennę odmawiam nieustannie od stycznia 2013r. Złożyłam już jedno swiadectwo teraz chciałam się podzielić kolejnym. Moja starsza córka była w ciąży więc zaczęłam odmawiać kolejno nowenny o zdrowe dzieciątko,(nie można było zmierzyć dziecku przezierności karkowej) później o szczęśliwy poród. Ale Pan Bóg chyba trochę chciał nas sprawdzić, bo nasza malutka Ania przyszła na świat na początku 8 m-ca z powodu małowodzia.Było to w Wielki Czwartek. Zaraz też trafiła do inkubatora. W Wielką Sobotę nastąpił kryzys, Jej życie było zagrożone.Podłączona do wszelkiej aparatury dzielnie walczyła.A my z córką cały czas odmawiałyśmy nowennę pompejańską, córce było bardzo ciężko bo była po cesarskim cięciu, w szpitalu, ale wytrwała w modlitwie.Matka Najświętsza nam pomogła i po 3 tygodniach zabrałyśmy prawie zdrowe dzieciątko do domu.Piszę prawie- bo ma jeszcze serduszko chore.Ale teraz ma 2,5 m-ca rozwija się prawidłowo,przybiera na wadze i ogólnie jest dobrze.Dobrze wiemy ,że to sprawa Naszej Mateńki i Pana Boga..Córka dalej odmawia nowennę w intencji swojej malutkiej Ani a ja natomiast w intencji kolejnego nienarodzonego dziecka mojej dalekiej znajomej, która rozważa aborcję jeżeli 9 lipca badania prenatalne okażą się złe.Myślę że nasza Mateńka nie da zginąć temu dziecku. Jedno jest pewne, Nowenna Pompejańska będzie towarzyszyć mnie i moim dzieciom zawsze bo ona daje siłę, aby wszystkie złe chwile przetrzymać.

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
BasiapaulawiesiaKatarzynaTeresa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Mam nadzieję, że badania wyszły dobrze

Teresa
Gość
Teresa

Będzie kolejne świadectwo,bo to co się działo z wynikami tych badań to nie do pomyślenia. Ale Nasz ukochany Pan BÓG I JEGO MATEŃKA uratowały to życie. Chwała Panu.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu

Aneta
Gość
Aneta

Chwała Panu!

wiesia
Gość
wiesia

Niech będzie Jezus Uwielbiony i Jego Mateńka!

paula
Gość
paula

a już miałam zaprzestać modlitwy :/ jestem taka załamana :/ modlę się o dzieciątko, ale Pan Bóg chyba nie chce nas pobłogosławić darem rodzicielstwa 🙁 to już tak długo 🙁 nie umiem się z tym pogodzić…

Teresa
Gość
Teresa

Nie znamy planów Bożych, ale zaufajmy i na pewno wszystko będzie dobrze.

Basia
Gość
Basia

Przeczytałam niedawno na tej stronie: gdyby Pan Bóg chciał nas naprawdę unieszczęśliwić, spełniałby wszystkie nasze prośby. Myślę, że to zdanie dużo mówi. Pan Bóg ma swój plan na nas. My musimy Mu tylko zaufać!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?