Teresa: Nowenna Pompejańska będzie zawsze towarzyszyć mnie i moim dzieciom

Nowennę odmawiam nieustannie od stycznia 2013r. Złożyłam już jedno swiadectwo teraz chciałam się podzielić kolejnym. Moja starsza córka była w ciąży więc zaczęłam odmawiać kolejno nowenny o zdrowe dzieciątko,(nie można było zmierzyć dziecku przezierności karkowej) później o szczęśliwy poród. Ale Pan Bóg chyba trochę chciał nas sprawdzić, bo nasza malutka Ania przyszła na świat na początku 8 m-ca z powodu małowodzia.Było to w Wielki Czwartek. Zaraz też trafiła do inkubatora. W Wielką Sobotę nastąpił kryzys, Jej życie było zagrożone.Podłączona do wszelkiej aparatury dzielnie walczyła.A my z córką cały czas odmawiałyśmy nowennę pompejańską, córce było bardzo ciężko bo była po cesarskim cięciu, w szpitalu, ale wytrwała w modlitwie.Matka Najświętsza nam pomogła i po 3 tygodniach zabrałyśmy prawie zdrowe dzieciątko do domu.Piszę prawie- bo ma jeszcze serduszko chore.Ale teraz ma 2,5 m-ca rozwija się prawidłowo,przybiera na wadze i ogólnie jest dobrze.Dobrze wiemy ,że to sprawa Naszej Mateńki i Pana Boga..Córka dalej odmawia nowennę w intencji swojej malutkiej Ani a ja natomiast w intencji kolejnego nienarodzonego dziecka mojej dalekiej znajomej, która rozważa aborcję jeżeli 9 lipca badania prenatalne okażą się złe.Myślę że nasza Mateńka nie da zginąć temu dziecku. Jedno jest pewne, Nowenna Pompejańska będzie towarzyszyć mnie i moim dzieciom zawsze bo ona daje siłę, aby wszystkie złe chwile przetrzymać.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
Aneta
17.07.14 23:28

Mam nadzieję, że badania wyszły dobrze

Teresa
Teresa
18.07.14 06:28

Będzie kolejne świadectwo,bo to co się działo z wynikami tych badań to nie do pomyślenia. Ale Nasz ukochany Pan BÓG I JEGO MATEŃKA uratowały to życie. Chwała Panu.

Katarzyna
Katarzyna
18.07.14 07:19
Reply to  Teresa

Chwała Panu

Aneta
Aneta
18.07.14 07:33
Reply to  Teresa

Chwała Panu!

wiesia
wiesia
18.07.14 08:13

Niech będzie Jezus Uwielbiony i Jego Mateńka!

paula
paula
18.07.14 08:16

a już miałam zaprzestać modlitwy :/ jestem taka załamana :/ modlę się o dzieciątko, ale Pan Bóg chyba nie chce nas pobłogosławić darem rodzicielstwa 🙁 to już tak długo 🙁 nie umiem się z tym pogodzić…

Teresa
Teresa
18.07.14 08:27

Nie znamy planów Bożych, ale zaufajmy i na pewno wszystko będzie dobrze.

Basia
Basia
18.07.14 15:56

Przeczytałam niedawno na tej stronie: gdyby Pan Bóg chciał nas naprawdę unieszczęśliwić, spełniałby wszystkie nasze prośby. Myślę, że to zdanie dużo mówi. Pan Bóg ma swój plan na nas. My musimy Mu tylko zaufać!

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x