Pielgrzymka pompejańska na święto Królowej Różańca – dodatkowe miejsca!

Kochani, mimo, że nasza lista pielgrzymkowa została zamknięta kilka miesięcy temu, otrzymuję wiele telefonów o możliwość zapisania się na listę rezerwową oraz zorganizowania dodatkowego autokaru na naszą październikową pielgrzymkę na święto Królowej Różańca w Pompejach, do św. Michała Archanioła, św. Rity, św. o. Pio, św. Antoniego itd.

Dzisiaj, po rozmowie z biurem turystycznym, wiem już, że jest taka możliwość!

Mamy ok. 15 miejsc wolnych. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć, proszę o pilny kontakt e-mailowy na adres pielgrzymka@rosemaria.pl . Cena jest atrakcyjna, program również. Wyjazdy będą z kilku miejsc w Polsce (Wielkopolska, Małopolska, Śląsk, może też Lubelskie?) – proszę napisać w emailu, gdzie mieszkacie.

Na dniach zostaną ustalone dokładne miejsca wyjazdu.

Oto program pielgrzymki:

PIELGRZYMKA DO WŁOCH
NA
ŚWIĘTO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

TERMIN: 30.09 – 11.10.2014

PADWA – MONTICHIARI – RZYM- WATYKAN – CASCIA – MONTE CASSINO – POMPEJE – NEAPOL – CAPRI – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO – LANCIANO – LORETO

1 dzień – 30-09-2014 – wtorek

Wyjazd o godz. 22:00, przejazd przez Polskę i odbiór z wyznaczonych miejsc, potem przez Czechy, Austrię.

2 dzień – 01-10-2014 – środa

Przejazd do Padwy w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień – 02.10.2014 – czwartek
Śniadanie. Przejazd do PADWY, zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego (Msza św.), historyczne centrum, Piaza

delle Erbe.

Przejazd do MONTICHIARI – odwiedzenie miejsca, gdzie nastąpiły objawienia Róży Duchownej z Montichiari. Przejazd na nocleg w okolice Perugi, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień – 03.10.2014 –piątek
Śniadanie. Przejazd do ROCCAPORENA DI CASCIA – zwiedzanie sanktuarium i grobu św. RITY – patronki spraw trudnych i beznadziejnych.

Przejazd do WATYKANU – krótkie zwiedzanie: Bazylika i Plac św. Piotra, szczególnie zejście do grobu Ojca Świętego Jana Pawła II. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień – 04.10.2014 – sobota
Śniadanie. Przejazd do MONTE CASSINO. Zwiedzanie Klasztoru św. Benedykta oraz cmentarza żołnierzy polskich. Jeśli pogoda pozwoli to odprawimy mszę św. na cmentarzu.

Przejazd do POMPEI – zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. Możliwy jest udział w nocnym czuwaniu (hotel w pobliżu Bazyliki lub dowożenie autokarem wg potrzeb)

6 dzień – 05.10.2014 – niedziela
Śniadanie . Pobyt w Bazylice Matki Boskiej Różańcowej – udział w uroczystościach Krolowej Różańca Świętego na głównym placu Bazyliki.
Zwiedzenie wykopalisk antycznego miasta zasypanego popiołem wulkanicznym (Jeżeli wykopaliska będą nieczynne, zwiedzanie przesuniemy na wtorek).
Udział w uroczystości i procesji ku czci bł. Bartola Longo.

Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 dzień – 06.10.2014 – poniedziałek

Śniadanie. Dla chętnych podróż promem na Capri – wyspę w Zatoce Neapolitańskiej. Łagodny, śródziemnomorski klimat i wspaniałe widoki zapewniają wiele atrakcji turystycznych. Zwiedzanie najpiękniejszej wyspy Morza Tyrreńskiego. Przejazd doSORRENTO – spacer po słynnym kurorcie.

Jeżeli ktoś nie będzie miał ochoty jechać na wyspę Capri, to może w tym czasie zostać w Pompejach i spędzić czas na spokojnej modlitwie w Bazylice. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

8 dzień – 07.10.2014 – wtorek
Śniadanie. Msza św. w Pompejach (ewentualne zwiedzanie wykopalisk). Przejazd do NEAPOLU -zwiedzanie stolicy Kampanii.

Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

9 dzień – 08.10.2014 – środa

Śniadanie. Nawiedzenie grobu św. Ojca Pio. Zwiedzanie Bazyliki i Muzeum Św Ojca Pio. Msza św. w kościele, którym nabożeństwa odprawiał św. Ojciec Pio.

Przejazd na MONTE SAN ANGELO na Półwyspie Gargano. Zwiedzanie Groty Michała Archanioła. Zjazd przepiękną malowniczą trasą. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

10 dzień – 09.10.2014 – czwartek
Śniadanie. Przejazd do LANCIANO – miejsce szczególnie znane z cudu Eucharystycznego.

Przejazd do LORETO –nawiedzenie Domku Matki Bożej, zwiedzanie Bazyliki i Santa Casa.
Msza
św w Lanciano lub Loreto. Przejazd do hotelu w okolicach Ravenny. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

11 dzień – 10.10.2014 – piątek

Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Austrię, Czechy.

12 dzień – 11.10.2014 – sobota

Przyjazd na miejsce zbiórki około 6:00 rano i zakończenie pielgrzymki.

Świadczenia objęte ceną:

CENA 2.100 zł

przejazd autokarem klasy turystycznej
opieka pilota na całej trasie
9 noclegów w hotelach – pokoje 2,3 osobowe z
łazienkami wyżywienie: 9 śniadań , 9 obiadokolacji
ubezpieczenie KL i Nw

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast – komunikacja miejska, statek na Capri, lokalni przewodnicy, słuchawki. Na ten cel należy przygotować około 40 Euro. 

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aneta
Aneta
11.07.14 19:48

może kiedyś, jak Pan Bóg pozwoli, to i ja pojadę. Na tę chwilę wyjazd niestety jest niemożliwy. Mam nadzieję, że ktoś pomyśli o forumowiczach i pomodli się za nas w tych cudownych miejscach.

Marta
Marta
11.07.14 23:12

bede prosić Mateczkę Królową Różańca Świętego by w przyszłym roku dane mi było pojechać do Niej do Pompejów i to nie samej, ale z Ukochanym o którego powrót Mateczkę proszę. Królowo Różańca Świętego módl się za nami! Kocham Cię Matulko.

Danuta
Danuta
12.07.14 01:50

To jest i moim marzeniem taka pielgrzymka , i to z mężem o którego nawrócenie tak bardzo proszę.Pomodlę się o to w kolejnej nowennie.Marto może się spotkamy za rok 🙂

Jadwiga
Jadwiga
12.07.14 03:19

Caly czas myslalam o takiej pielgrzymce … myslec nie przestane i mysle , ze nasza Kochana Matulka da sie nam uprosic kochani i pojedziemy w przyszlym roku , poniewaz w tym roku rowniez nie moge. nie dawno pochowalam swego kochanego meza , ale ublagamy swoja Matke I nas wyslucha……… pozdrawiam was kochani i do zobaczenia za rok

Aneta
Aneta
12.07.14 07:19
Reply to  Jadwiga

Jadwiga, do zobaczenia za rok 🙂

Marzena
Marzena
02.08.14 22:33
Reply to  Aneta

Do zobaczenia dziewczyny 🙂

Aneta
Aneta
12.07.14 20:34
Reply to  Marek (adm.)

Panie Marku, żadne nieszczęście, nie ma takiej opcji 🙂 Proszę o nas wspomnieć już tam na miejscu. Dziękuję

Beata
Beata
17.07.14 14:14

Też bym chciała pojechać na tą pielgrzymkę, ale na razie brak środków. Być może w tym roku będzie mi dane pomodlić się pod obrazem Matki Bożej z Pompejów w Sulejowie podczas pielgrzymki na Jasną Górę 🙂

Marzena
Marzena
02.08.14 21:47

Tak mi przykro,że nie mogę pojechać 🙁 To jest również moje marzenie, które jeśli Bóg pozwoli spełni się na pewno w przyszłym roku 🙂 Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie pielgrzymów. Niech Bóg ma Was w swojej opiece.

Tresa Karlowicz
Tresa Karlowicz
09.08.15 16:43

Również marzę o tej pielgrzymce.Jak Pan Bóg pozwoli, to pojadę w przyszłym roku.Tymczasem proszę o westchnienie w intencji mojego syna, który skończył studia na wydziale elektromechatroniki na Politechnice Warszawskiej i nie może znaleźć pracy.Wielie Bóg zapłać.

grazia
grazia
31.08.16 13:28

Wszystkim życzę szcześliwej podróży i opieki NMP .

14
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x