Magda: Uzdrowienie dziecka i inne łaski

Szczęść Boże Wszystkim,

Chciałam złożyć spóźnione świadectwo otrzymanych łask od naszej ukochanej Królowej Różańca Świętego.
Już kilka miesięcy zabieram się za napisanie świadectwa i myślę, że to kolejna łaska, że je w końcu zamieszczam przy okazji odmawiania kolejnej, piątej już Nowenny.
Moja córeczka została dwukrotnie uzdrowiona! Za pierwszym razem z niepokojącego guzka, który gdy tylko go wyczułam spowodował, że niemal natychmiastowo sięgnęłam po Różaniec i Nowennę. Cuda jakie się działy po drodze i lekarz, do którego „przypadkiem” się dostaliśmy są niemożliwe do opisania. Guzek miał znaleźć się pod obserwacją. Gorąco modliłam się do Mateńki aby oszczędziła mojemu dziecku jakiegokolwiek bólu. Tydzień po zakończeniu przeze mnie Nowenny, guzek całkowicie się wchłonął !:) Kilka miesięcy później mieliśmy kolejne zmartwienie, gdyż u mojego dziecka zaczęły się dziwne tiki. I znów poszukiwanie dobrego lekarza zakończone sukcesem. Znów do obserwacji i oczywiście kolejna Nowenna podjęta przeze mnie – Mateńka znów wysłuchała mojego błagania i ku mojemu zaskoczeniu znów wszystko minęło około tygodnia od zakończenia Nowenny! Chwała Panu!
Obecnie odmawiam Nowennę w intencji uzdrowienia mnie z okropnych bóli, które mnie męczą przez ostatnie 4 lata i z którymi 3 operacje i sztab lekarzy sobie nie poradzili w przeszłości. W końcu zawierzam wszystko, całe moje życie Matce Bożej i wierzę, że potrafi ona wyprostować wszystkie nasze ścieżki.
Wspomnę jeszcze, że odkąd odmawiam Nowennę, moje małżeństwo bardzo się umocniło, dostałam „nowe oczy” aby na nie spojrzeć, myśli o rozstaniu już nie wracają, jestem spokojna. Następną łaską jest łaska pracy, którą właśnie otrzymałam, a o której nawet nie marzyłam!
Z całego serca dziękuję Mateńce naszej kochanej i Jezusowi, który tak wiernie wysłuchuje próśb wstawienniczych swojej mamy 🙂
I choć moje zdrowie jest w opłakanym stanie, głęboko wierzę, że powoli również się zmieni.
Chciałam wszystkich prosić, aby modlili się za dzieci swoje i nie tylko. Na moim przykładzie widać, że takie modlitwy ZAWSZE zostają wysłuchane.
Moi znajomi również zostali wysłuchani przez Mateńkę Pompejańską – jedni z nich spodziewają się właśnie dziecka, na które bardzo długo czekali.

Chwała Panu i jego Mateńce na Niebiosach!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bozena
Bozena
28.07.14 23:53

Magdo, dziekuje za budujace swiadectwo!!!Jak widac Matenka wysluchuje nasze prosby. Jakze pragnelabym, aby i mojej wysluchala. Czekamy na operacje na otwartym sercu u naszego dwuletniego synka Davidka. Serce mi sie kroi na sama mysl o tak powaznej operacji juz za miesiac. Modle sie 2 NP, ale diagnozy sie tylko potwierdzaja.
Matenko, zlituj sie nad nami i nie pozwol, aby mojemu synowi zostal zadany tak wielki bol, upros dla Davidka laske cudownego uzdrowienia!Zmiluj sie nad nami,tak bardzo Cie prosze!Amen.
Magdo,ufaj i wierz, ze Matenka uprosi dla Ciebie kolejna laske iTwoje bole rowniez odejda. Z Bogiem!

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x