Jolanta: Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej

Od zawsze odczuwam w swoim życiu opiekę Matki Bożej. W tym roku doświadzyliśmy cudu, tak to trzeba nazwać.Mąż wybierał się na operację, która była konieczna po wielu badaniach lekarskich i kilku tomografiach.Razem ze znajomymi rozpoczęliśmy odmawianie Nowenny Pompejańskiej w intencji męża i naszej rodziny. W trakcie zabiegu okazało się,że nie był on konieczny. Dolegliwości ustąpiły,a widoczne zmiany na zdjęciach zniknęły.W niedługim czasie potem syn znalazł pracę. Twierdzę, że jest to za sprawą Matki Bożej Pompejańskiej. Nowenna do niej jest nowenną nie do odparcia mam na to dowody w swoim życiu i chcę się tym podzielić.

Płytka ceramiczna

ze św. Judą

Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Beata
Beata
14.07.14 22:06

Chwala Panu!

nieznajoma
nieznajoma
14.07.14 23:06

Chwała Maryi 🙂 🙂 :-)!!!

nieznajoma
nieznajoma
14.07.14 23:36
Reply to  nieznajoma

Hm… W sumie to nie rozumiem jednej rzeczy. Wcale nie podwarzam takich uzdrowień, żeby zara nie było… Ja w to wierzę. Ale zastanawia mnie już od dłuższego czasu fakt, że skoro Bog uzdrowił, to dlaczego pozwala pokroić zdrowego człoweika??? Nie pierwszy raz czytam takie świadectwa, gdzie operacja była konieczna, a po otworzeniu cud! Dlaeczego Niebo nie mogło zorganizować tego cudu trochę wcześniej, żeby oszczędzić tego krojenia???

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
14.07.14 23:46
Reply to  nieznajoma

Aby pokazać niedowierzającym nie raz lekarzom, że to Bóg jest najlepszym lekarzem. Często spotykam się z lekarzami, którzy wierzą tylko w postęp medycyny, a działania Boga nie dostrzegają.

barbara
barbara
15.07.14 10:00
Reply to  nieznajoma

nieznajoma wiesz dlaczego BÓG tak zrobił , bo tak chciał i On tu będzie dyktował dlaczego się tak stało A Ty powinnaś uwierzyć a nie zadawać takie śmieszne pytania typu”że skoro Bóg uzdrowił to dlaczego pozwolił pokroić zdrowego człowieka dlaczego Niebo nie mogło zorganizowac tego cudu wcześniej zeby oszczędzic tego krojenia” niedość ze uzdrowił to zamiast cieszyć sie i dziękowac a nie wybrzydzać w tym co Bóg nam daje widocznie tak chciał gdybyśmy wszyscy dyktowali warunki BOGU to nie wyobrażam sobie co by się działo

nieznajoma
nieznajoma
15.07.14 22:54
Reply to  barbara

Wiesz co Baśka?? Ten komentarz jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Kropka. Daruj sobie, bo ja nie wybrzydzam. Ja tylko spytałam.

Agnieszka
Agnieszka
15.07.14 08:50

Wielka jest dobroć naszej Pani Pompejańskiej! Dziękujmy Bogu, że nam Ją „podarował”, tyle łask nam wyświadcza! Ja zaś twierdzę, że wyjście bez szwanku z poważnego wypadku mojego męża, gdy samochód nadaje się do kasacji, to zasługa kochanej Mateńki! Dzięki Ci za to Królowo Różańca.

ewa
ewa
15.07.14 09:43

chwała Maryji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weronika
weronika
15.07.14 10:00

Chwała Panu za uzdrowienie. Czytając świadectwa, zauważyłam, że tam gdzie wielu ludzi modli się w jednej intencji, tam Pan Bóg się objawia i tam zdarzają się cuda – „tam gdzie dwóch albo trzech modli się, tam ja jestem pośród nich” (przepraszam, że nie dosłownie napisałam ale ten fragment jest pisany z pamięci) Niech będzie Bóg uwielbiony, niech będzie uwielbione święte Imię jego. Pozdrawiam wszystkich obecnych na forum.

basia
basia
15.07.14 10:11

Witam
Mam pytanie odnośnie wspólnego odmawiania Nowenny. Czy to oznacza że każda osoba odmawia po jednej części, czy każdy odmawia całość po 3 części w jednej i tej samej intencji wszyscy?

Marek (adm.)
Admin
Wytrwały
Marek (adm.) (@marek)
15.07.14 11:19
Reply to  basia

Jedna nowenna = 1 osoba. Nie tak, jak w żywym różańcu, ze dzielimy się tajemnicami na wiele osób.

Ania
Ania
15.07.14 21:47

Aż chce sie czytać o takich cudach 😉

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x