Barbara: różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim

Witam!! własnie niedawno skończyłam odmawiać moją piątą nowennę pompejańską, moje intencje po części zostały wysłuchane, odzyskałam spokój, pokój w sercu, nie patrzę z przerażeniem w przyszłość bo wiem ,że o wszystko zatroszczy się moja ukochana niebieska matka, wiarę w to że wszystko będzie dobrze. Całe swoje życie, siebie i wszystkie swoje sprawy oddałam pod opiekę naszej najlepszej Matki. Nowenna pompejańska jest wspaniałą modlitwą, bardzo zbliża do Boga, uczy zaufania do Maryji i jej Boskiego Syna, zgadzam się z większością, że jest to modlitwa która uzależnia. Przez okres odmawiania kolejnych nowenn bywało różnie, największe trudności miałam podczas odmawiania 3 pierwszych, wtedy niestety „zły duch” bardzo mieszał, starał się mnie na różne sposoby oderwać od modlitwy rozdrażnienie, senność, złość, poczucie bezsensu i konfliktowe sytuacje między osobami na których mi bardzo zależało bywały na porządku dziennym, w pewnym momencie miałam wrażenie jakby lawina zwaliła mi się na głowę. Bywały chwile, że to o co prosiłam w danej nowennie działo się dokładnie na przekór, prosiłam o zgodę i pojednanie a były same nieporozumienia i konflikty, ale dzięki temu,że całkowicie zaufałam różańcowi i jego cudownej mocy to wszystko przetrwałam i kolejne dwie nowenny przebrnęłam bardzo spokojnie z jeszcze większą wiarą w to że Maryja zajmie się wszystkimi moimi sprawami. Kochani gorąco zachęcam do odmawiania tej cudownej modlitwy, nie zniechęcajcie się trudnościami bo to tylko próba dla nas i naszej wiary, przecież różaniec to modlitwa Tej która odnosi zwycięstwo nad wszystkim.Szczęść Boże wszystkim

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
basia
basia
13.07.14 22:13

Barbaro ładne świadectwo o NP ja też odmówiam 5 takich NP i zawsze otrzymałam to o co prosiłam rzeczywiście są trudności na modlitwie i nie wiem czy to zły miesza czy jest to próba dla nas od Maryji czy wytrwamy w modlitwie . Ja teraz na jakiś czas odpocznę od odmawiania NP ale będę odmawiać różaniec napewno Właśnie teraz dzisiaj wróciłam z Nabożeństwa Fatimskiego które jest odprawiane 13 każdego miesiąca od maja do pażdziernika w którym Maryja wzywa nas do pokuty nie tylk do wypraszania łask . Było pięknie różaniec i procesja po ulicach miasta z lampionami . Dzięki uczestnictwu… Czytaj więcej »

weronika
weronika
14.07.14 20:50

Ja wybieram się pierwszy raz do Fatimy, może dasz mi jakieś praktyczne wskazówki co do pobytu w Fatimie. Bardzo proszę „basiu”

basia
basia
14.07.14 21:24
Reply to  weronika

Weroniko Fatima o jest przepiękne i przecudowne miejsce czuć tam obecność Boga . Sama Fatima to jest male portugalskie miasteczko ale oczywiście najważniejsza jest Bazylika i plac na którym objawiła się Maryja Łucji Hiacyncie i Franciszkowi . Cudowna Matka Boża z Fatimy jak tam mówią Nuestra Senora czyli Nasza Pani znajduje się w małej kapliczce na tym samym placu co Bazylika obok drzewa naktórym się ukazala Maryja . Wokół Matki Bożej chodzi się na kolanach często mówi się że niektórz zdzierają sobie tam idąc po cud kolana do krwi ale oczywiście można się pomodlić tylko klęcząc .Najpiękniej jest w nocy… Czytaj więcej »

weronika
weronika
15.07.14 10:24

Basiu, dziękuję bardzo za odpowiedź.Trochę się boję, czy dam radę na pewno tam są wyższe temperatury jak u nas a będzie to ostatni tydzień sierpnia. Widzę, że to miejsce zrobiło na Tobie miłe wrażenie. Będziemy tam mieć 5 noclegów, więc i w nocy też mogę uczestniczyć w modlitwach. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

barbara
barbara
15.07.14 11:30

Weroniko nie musisz sie niczego obawiać a szczególnie gorąca W niedaleko położonej koło Portugalii Hiszpani jest dużo gorę cej . W Portugalii nie ma takich upałów a ty będziesz końcem sierpnia . W Portugalii jest duzo zieleni i może padać deszcz . Najgoręcej jest tam teraz .Może być goręcej jak będzieszprzejężdzała przez Hiszpanię to Portugalii . Noce sa zimne a wnocy upał . Ale napewno w autokarze będzie klimatyzacja . Zobaczysz piękne krajobrazy Francji Hiszpani i Portugali góry morze śródziemne i ocean super sprawa . Podróż jest bardzo długa ja jechałam ok 60 godzin zień i noc . Weroniko życzę… Czytaj więcej »

Ela
Ela
15.07.14 14:41
Reply to  barbara

Mam pytanie, czy ktoś z Was był może na modlitwie wstawienniczej osobiście u o. Daniela w Czatachowej?

weronika
weronika
15.07.14 15:09

Do Barbary, my lecimy samolotem Warszawa – Lizbona, autokarem będziemy się przemieszczać po Portugalii. Oczywiście intencje o Twoje zdrowie zapiszę i się pomodlę.

barbara
barbara
15.07.14 18:39
Reply to  weronika

Dziękuję Weroniko

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x