Msza św. 25 lipca 2014 r.

Najbliższa Msza św. przed ołtarzem Królowej Różańca Świętego w Sanktuarium pompejańskim odbędzie się 25 lipca (piątek) o godz. 16.00.

Za pośrednictwem naszej Fundacji Królowej Różańca Świętego można złożyć  intencję wraz z ofiarą. (Więcej o naszej Fundacji – tutaj).

Intencje przyjmujemy do 20 dnia miesiąca.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Pazdan Monika
Pazdan Monika
09.07.14 08:52

Wysyłam pieniążki na mszę świętą lipcową w Pompejach, ale nie mam możliwości wysłania potwierdzenia przekazu pocztą elektroniczną, czy mogę napisać e-mail na przekazie aby państwo mogli mi odpisać czy pieniązki dotarły,pozdrawiam

Kasia
Kasia
09.07.14 14:58

Moniko i MArku, Czy mogę prosić o informację czy mowa tutaj o Mszy św. w Skoczowie, gdzie znajduje się wierna kopia obrazu Królowej Różańca św. z Pompejów? Czy też mowa tutaj o Mszy św. z Pompejach? Jeśli w Pompejach, to bardzo, bardzo proszę Was o informację w jaki sposób i na jaki nr rachunku bankowego można wysłać ofiarę za Mszę św. w Pompejach, jaką kwotę ofiary się płaci? Pytam o to, ponieważ moją intencją byłaby sytuacja finansowa w moim małżeństwie oraz moje długi i brak środków na życie. A więc byłoby mi ogromnie ciężko zdobyć środki na ofiarę za Mszę… Czytaj więcej »

Dorota Mazepa
Dorota Mazepa
12.07.14 19:35

Wpisałam intencje na Msze Św. w Popmejach na prośbę koleżanki Anny. Intencja dotyczy jej rodziny. Pieniązki zostały wysłane z mojego konta bankowego. Mam nadzieję, że wszystko zrobiłam bez błędów 🙂
Pozdrawiam

Kasia
Kasia
13.07.14 11:12

Ponieważ spotkałam tutaj informację, że nasze intencje są przed Mszą św. w Pompejach wcześniej tłumaczone – czy mogłabym poprosić o informację czy mam rozumieć, że nasze intencje są po prostu czytane podczas tej Mszy przed łaskami słynącym obrazem KRŚ w Pompajach?
Pytam o to z ciekawości, ponieważ wiadomo, że nawet jeśli nasze intencje nie będą odczytywane podczas tej Mszy św., to ich treść Bogu i KRŚ z Pompejów i tak jest znana. Ale takie pytanie mi się właśnie nasunęło, więc jeśli można, to proszę o odpowiedź na nie.

Dorota Mazepa
Dorota Mazepa
13.07.14 16:54

Dzisiaj wysłałam swoją intencje i pieniążki. Mam nadzieję, że wszystko doszło jak trzeba:)
Pozdrawiam

agata
agata
18.07.14 10:13

Czy można złożyć ofiarę po mszy? Nie wiem czy przelew dojdzie przed czasem…

agata
agata
19.07.14 10:45
Reply to  Marek (adm.)

ja już właśnie intencję wysłałam, mam nadzieję, że przelew dotrze przed mszą (wyślę potwierdzenie przelewu na maila), zaznaczę w tytule imię i nazwisko , żeby wiadomo było z jaką intencją połączyć. dziękuję.

Kasia
Kasia
18.07.14 11:48

Marku…..jesteś niesamowitym człowiekiem.
Czy mogłabym poprosić o informację czy nasze intencje są odczytywane podczas
tej Mszy św. zbiorowej w Pompejach, czyli np. teraz czy będą odczytane 25. lipca?
Oczywiście to wszystko jedno, ponieważ Bogu znane są nasze prośby nawet jeśli nie byłyby one odczytane podczas Mszy św., ale np. byłyby zapisane na karteczkach z intencjami.
Ale z ciekawości pytam jak to jest – czy są nasze intencje w Pompejach odczytywane?

Kasia
Kasia
18.07.14 12:27

Jak Ty tego, Marku, dokonałeś?
Chylę czoła, szczerze.
To wielkie dzieło i pomoc dla nas, zatroskanych duszyczek, które nigdy wcześniej nawet nie mogły marzyć o tym, aby ich (nasze) intencje zostały odczytane przed słynącym łaskami cudownym obrazem w Pompejach.
A teraz jest to możliwe.

Karolina
Karolina
21.07.14 19:56

Czy mogę jeszcze złożyć ofiarę wraz z intencją??Bardzo mi zależy

Krystyna
Krystyna
04.11.14 20:40

CZY JESZCZE ZDAZE INTENCJE NA MSZE W POMPEJACH W LISTOPADZIE? Jak to zrobić nie za bardzo się rozumiem na kompie
PROSZE O POMOC

21
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x