Magdalena: Łaska pracy!

Jestem w trakcie odmawiania 3 Nowenny Pompejańskiej .Prosiłam Matkę Najświętszą o pracę ponieważ nasza sytuacja była tragiczna nie mamy rodziców a więc pomocy znikąd.Teraz jest lepiej co prawda ja w dalszym ciągu jestem bez pracy ale BARDZO poprawiło się w pracy mojego męża.Wiem że to zasługa naszej MATEŃKI tylko ona jest w stanie dokonać rzeczy wielkich.Trwajmy więc na modlitwie bo ona jest miła BOGU i MATCE NAJŚWIĘTSZEJ a łaski o które prosimy na pewno zostaną wysłuchane ale mateńka sama zdecyduje kiedy!

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nieznajoma
nieznajoma
07.06.14 21:06

Chwała Maryi 🙂 !!!

Ala
Ala
07.06.14 21:22
Reply to  nieznajoma

ejże co Tobie? przecież tu nic się nie wydarzyło właściwie. Owszem można chwalić, ale tak po prostu że się wierzy. W sumie ja też chcę wierzyć coraz bardziej…

nieznajoma
nieznajoma
07.06.14 23:15

No jak to nic się nie wydarzyło??? Prosiła o pracę a u męża warunki się BARDZO poprawiły :-). No to jakie nic? Nie napisała,ze modliła się o pracę, chodziła na rozmowy i nic. Napisała, ze u męże się poprawiło 🙂 . I że co? Niby tak samo z siebie? Nie.

Ala
Ala
08.06.14 11:32
Reply to  nieznajoma

Tak, ale ona nadal bez pracy, co też widzę miało znaczenie. Owszem, akurat należę do tych co uznają długi czas na realizację (nazwijmy to tak) intencji. W sumie sama ostatnio załapałam, że obojętnie co by się działo to głównie chodzi o oddanie się w opiekę. czyli należy wierzyć, że ta opieka nas obejmuje.

Sylwia
Sylwia
08.06.14 12:03
Reply to  Ala

No właśnie – skoro opieka nas obejmuje, tzn. że COŚ się dzieje 😀 Nie wiadomo, może Magdalena jest potrzebna Maryi na razie w domu, by ufała i trwała w modlitwie. Jestem pewna, że gdzieś tam coś dla Magdy i jej rodziny szykuje się coś wielkiego – może nawet nie sama praca, ale jakieś inne, bardziej potrzebne łaski.
Ja też popieram nieznajomą: Chwała Maryi! Stało się dużo, bo kto pracuje ten wie, jak czasem ciężko jest cokolwiek najmniejszego zmienić w swoich warunkach w pracy. No nie mówcie mi, że BARDZO DOBRE POPRAWY to nic wielkiego…

5
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x