Szelongusia: … i jak się tu nie modlić!

Szczęść Boże, zbieram się do tego świadectwa już 5 miesięcy i zawsze z czasem ciężko aby przysiąść i napisać… słyszałam o nowennie na pielgrzymce do Częstochowy ale sobie pomyślałam 3 różańce? szok! ja po dziesiątce już śpie! ale 6 października przyszła mi myśl że moża powinnam zacząć?! i tak tez się zaczęło ostatni różaniec najczęściej zmawiałam z mężęm gdyż już było ciężko a on był moją „motywacją” modliłam się w 3 różnych intencjach 2 Matka Boża wysłuchała, 3 intencja widać, że muszę jeszcze poczekać:) Miałam ciężką sytuacje w pracy naszczescie gehenna się zakończyła, czasem w tej nowennie modiłam się za tatę, któa 14 lat pij, upijał się do nieprzytomności ostatnio stracił prace, wyzwiska, agresje, kłotnie- rzecz normalna… ale zawsze sobie myslałam Boże ile jeszcze? tak bardzo chciałabym mieć tatę… żeby pokazać moim dzieciom jakiego mają wspaniałego dziadka… tata był na odwyku już któryś raz miał fazę że nie pił pół roku przed moją nowenna straszył mamę że zaraz pójdzie się napić szukał pracy ciężko już jako osoba która przeżyła pół weiku znaleźć pracę… modląć się byłam taka spokojna!! po skończeniu pompejańskiej mój tata po 25 latach życia stał się moim prawdziwym tatą!! broni mnie, wydzwania do mnie, pomaga, znalazł pracę, nie pije… i jak się tu nie modlić?! Maryjo, Pani z Pompejów Tobie chwała i cześć ! AMEN!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
18.05.14 19:08

Chwala Mateczce napisałaś że gehenna w pracy się skinczyla co się zmieniło? Ja przezywam gehenne w pracy i modlę się za znalezienie innej pracy. Czy obrazu zostalas wysluchana?

ewa
ewa
20.05.14 00:08
Reply to  Agnieszka

Agnieszko ja też mam piekło w pracy, modlę się nieustannie o rozwiązanie tego problemu (mobbing, mściwość, degradacja stanowiska, pensji, nieustanne ataki), nie mam już siły,bo ta osoba ma mocne układy i ja jestem bez szans. Szukam pomocy u Matki Bożej, bo tylko Ona może to rozwiązać.Zaglądam tu każdego wieczora i czytam świadectwa,żeby podnieść się na duchu.Błagam o modlitwę.bo sama nie daję już rady. Ewa

fiolek
fiolek
19.05.14 01:08

Mam pytanie. Moja nowenna pompejanska nie zostala wysluchana, mimo ze intencja byla dosc pilna. Chcialabym druga nowenne, mam ja odmowic ja w tej samej intencji? Problem w tym, ze kolejna chcialam zaczac w innej sprawie, bo tyle ich jest.

Danuta
Danuta
19.05.14 01:25

Odmow w nowej intencji.Ważna jest modlitwa.Maryja i tak wstawi się za tym co jest Ci naprawdę potrzebne nawet jeśli się o to modlić nie będziesz bo jest najukochańszą Matką na świecie i wie co jej dzieciom potrzeba:)

magda
magda
19.05.14 07:05

Ja modle się NP za męża. Czy pije czy nie pije to ,,lecą” wyzwiska. Dziecko poniewierane,wyzywane od najgorszych,aż żal na to patrzeć i słuchać.(a jak pije to i meble lecą) Jesteśmy przez to wszystko kłębkiem nerwów. Nieraz myślę,że już nie dam rady ,że nie wytrzymam tego dłużej…

Ewa
Ewa (@ewasoltys90gmail-com)
19.05.14 09:21
Reply to  magda

Droga Magdo, czy mąż zachowywał się tak od początku, czy może dopiero po ślubie, czy pochodzi z rodziny gdzie było podobnie, czy może jakieś zdarzenie na niego wpłynęło tak mocno? Ja również modlę się Nowenną za męża, sytuacja u nas jest podobna. Z tym że mąż czasami już taki bywał zanim za niego wyszłam, no i niestety pochodzi z takiego domu. A po ślubie jesteśmy dopiero 5 lat.. pamiętam o Tobie w modlitwie

Jaa
Jaa
20.05.14 09:58

Dziewczyny,polecam Nowennę do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Oraz koronkę do Miłosierdzia Bożego.! Wspieram Was w modlitwie.Pozdrawiam!

szelongusia
szelongusia
27.05.14 08:17

pracę zmieniłam- tamta firma sie rozwiązała, teraz trafiłam do innej tam gdzie szanują, dbają… warto sie modlić!

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x