Marzena: Świadectwo znalezienia pracy przez siostrę

W styczniu ubiegłego roku moja siostra straciła pracę. Poprzedzało to parę miesięcy stresu i łez, ponieważ w wyniku restrukturyzacji w firmie zmieniła stanowisko i nowe szefostwo nie było mówiąc delikatnie w porządku. Została zawalona pracą i musiała zostawać po godzinach, do tego psychiczny terror, krótko mówiąc piekło. Chwyciłam za różaniec i odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji poprawy sytuacji w pracy, chodziło mi o zmianę atmosfery, przemianę serc szefostwa. Mniej więcej po 2-3 miesiącach od jej zakończenia siostra dostała wypowiedzenie. Była załamana, ponieważ jest singlem i ma kredyt na mieszkanie. Praktycznie nie wychodziła z łóżka i płakała. Nie wiedziałam jak jej pomóc, próbowałam dodać jej otuchy, pocieszyć ale tylko jeszcze bardziej się denerwowała. Więc znowu chwyciłam za różaniec, dokładnie 4 lutego zaczęłam kolejną Nowennę Pompejańską w intencji siostry tym razem o znalezienie przez nią nowej pracy. Skończyłam ją pod koniec marca, miesiąc później pojawiła się fajna oferta, po wysłanym przez siostrę CV została zaproszona na rozmowę i 13 maja ( Święto Matki Boskiej Fatimskiej) otrzymała telefon z informacją, że została przyjęta. Od tamtej pory odmówiłam już chyba sześć Nowenn Pompejański- o pracę dla mnie, liczę że Mateńka mnie nie zostawi i wysłucha, choć buntuję się, że to tak długo trwa, ale w końcu „nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony.” Jeśli mogę to gorąco błagam wszystkich czytających to świadectwo choć o zdrowaśkę za mnie, ponieważ już rok jestem bez pracy i tylko szturm nieba może mi pomóc.

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Beata
Beata
21.05.14 20:08

Marzenko ! Pomodlę sie za Ciebie, bo jestem w podobnej sytuacji. Czekam na wypowiedzenie,które kadrowa już zredagowała dla mnie, ale modlę się nadal.Jutro zaczynam część błagalną.Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy – oczywiście z pamięcią modlitewną.

Marzena
Marzena
21.05.14 20:50
Reply to  Beata

Dziękuję, ja również pomodlę się dzisiaj za Ciebie, głowa do góry, Mateczka nas nie zostawi 🙂

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
21.05.14 21:01

Pomodliłam się. 🙂 Wszystkiego dobrego życzę.

Czesia
Czesia
21.05.14 22:03

Odmawiajcie wraz z Nowenną Pompejańską Koronkę do Miłosierdzia Bożego, wiem co mówię i zobaczycie, jakie łaski Boże na was spłyną……Normalnie dzieją się cuda…..

Marzena
Marzena
21.05.14 22:13
Reply to  Czesia

Ja odmawiam NP. Koronkę, Nowennę do Św. Józefa, tajemnicę szczęścia i nic, jakby niebo nie słuchało mnie, widać inny dla mnie plam mają

Czesia
Czesia
21.05.14 22:07

Za nas wszystkich, codziennie odmawiam 10 Zdrowaś. Mario. Była taka sugestia na forum, ja się zdeklarowałam i tak trzymam….Módlmy się za siebie nawzajem….

Krystyna
Krystyna
22.05.14 16:56

Proszę o pomoc w modlitwie, ponieważ córka od dwóch lat stara się o pracę i nic.. Modliłam sie dwa razy NP w jej intencji i nic… Zachęcam córkę do modlitwy NP ale odrzuca , podaję jej swiadectwa , które tutaj na forum się pojawiają – nie przyjmuje i burzy się nie chce słuchac., natomiast prześladuje mnie w ten sposób – co ma robic , – znajdż mi pracę itd. Będę się modliłla za nas wszystkich na forum.

Marzena
Marzena
22.05.14 22:15
Reply to  Krystyna

Pani Krystyno, Proszę pamiętać, że „nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony”- doskonale wiem jak trudno wymawia się słowa tej modlitwy kiedy brakuje już sił i nadziei, ale powtarzam sobie, że we wszystkim jest jakiś plan. Ja za moją siostrę odmówiłam jedną NP i znalazła pracę, za siebie kończę odmawiać 6 i cisza, ale to musi się odmienić, Wierzę, że i Pani wymodli dla córki pracę a i przy okazji przemianę Jej serca, szkoda że Ona neguje tę modlitwę w tej chwili. Ale mimo wszystko ją rozumiem,… Czytaj więcej »

Asia
Asia
25.05.14 10:36

Zdrowaś Mario, łaski pełna, Pan z tobą, błogosławiona Tyś między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Święta Mario, Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej amen. Proszę o pracę dla Marzeny.

Hanka
Hanka
27.05.14 14:52

JEZU UFAM TOBIE
proszę o pracę dla Marzeny

10
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x