NIE PRZEGAP! Modlimy się SUPLIKĄ DO KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA!

Tylko dwa razy w roku – 8 maja i na październikowe święto Królowej Różańca  odmawiamy modlitwę zwaną Supliką do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.

Tę modlitwę ułożył bł. Bartolo Longo, a wielokrotnie cytował Jan Paweł II w Liście apostolskim Rosarium Virginis Mariae.

Pomódl się i Ty, sam lub z rodziną! Zawierz swoje życie Maryi, by Jej droga iść do Jezusa!

Warto zachęcić księdza proboszcza, aby np. na nabożeństwie majowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego pobrania.

Zobacz też:

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zofia
Zofia
08.05.14 23:15

Matko Różańcowa proszę Cię o łaskę zdrowia dla Krzysztofa i łaskę wiary dla Piotra

ewa
ewa
09.05.14 22:49

Byłam na mszy świętej,a przed nabożeństwem majowym ksiądz odmówił suplikację do Królowej Różańca Świętego w Pompejach.Cieszę się,że mogłam modlić się wraz ze zgromadzonymi w naszej parafialnej wspólnocie wiernymi. Naszego Kapłana polecam Matce Najświętszej Pompejańskiej.Proszę,by miała Go w Nieustającej Opiece,dała zdrowie i siłę do głoszenia Dobrej Nowiny.(Wczoraj miał imieniny )

Łucja
Łucja
19.05.14 11:44

Matko Boża Twojej opiece powierzam nasze spotkanie rodzinne ,błogosław i bądż duchowo obecna zapraszam Cię.Mamy sprawy do omówienia ,pomóż nam się na wszystko otworzyć i budować rodzinę Bogiem silną

danilewicz
danilewicz
30.06.14 12:09

MATko pomoz mi w wiadomej sprawie

Joanna
Joanna
21.07.14 21:36

Proszę o modlitwę w intencji syna Filipa, aby w środę zdał zaliczenie i został dopuszczony do egzaminu.

karolina
karolina
08.05.16 00:33

Szczera prosba o to aby uprosic u Panienki Przenajświętszej i Pana Jezusa łaski dla mnie, niech zły duch opuści mój umysł, niech myśli samobójcze odejdą w zapomnienie, niech serce moje napełni się dobrocią w stosunku do innych, pomóż mi Ojcze! Spraw aby ten człowiek przez którego cierpie od dłuższego czasu zrozumiał w końcu co znaczy KOCHAC i jesli Twoja Wola Panie jest żeby to Paweł został moim mężem to połącz na nowo nasze drogi. Jezu ufam Tobie!

Elżbieta ZAWORONEK
Elżbieta ZAWORONEK
08.05.16 22:32

Matenko najukochansza otaczaj swoim matczynym plaszczem moje dzieci.I spraw,aby Daniel znalazł mieszkanie .Bóg zapłać.

kati
kati
08.05.16 22:48

Matko Boska pomoz mi w wiadomej mojej sprawie ty wiesz

Marlena
Marlena
08.05.17 11:13

Maryjo proszę niech twoje serce otworzy sie dzisiaj dla Kacpra. Porusz jego serce swoja miłością i wróć mu wolnosć. Pomóż mu we wszystkich obszarach zycia. Wiem ze mnie zrozumiesz bo sama jestes Matką i wiesz co to znaczy cierpiec nad dzieckiem.

Jacek
Jacek
08.05.18 09:41

Mamusiu Kochana Królowo Różańca Świętego! Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane. Proszę z całego serca o dobrą żonę-pomóż mi ją spotkać.

Ks.Robert
Ks.Robert
08.05.19 09:45

Królowo Różańca Świętego, W tak Uroczystym Dniu pragnę podziękować Tobie za łaskę siódmej już Nowenny Pompejańskiej, która właśnie odprawiam… Staram się (zgodnie ze słowami modlitwy z części dziękczynnej): Wszędzie opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam robię, co potrafię, by rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego i wszystkim głosić, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną… Od maja do października (13 dnia miesiąca) w czasie Nabożeństw Fatimskich będę głosił w gostyńskiej Farze 6 homilii – świadectw mocy MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ w moim życiu. AVE MARIA Ks. Robert Poznań PS. Udziel także mi, niegodnemu, Łaski, o którą za chwilę poproszę odmawiając Suplikę.… Czytaj więcej »

Jadwiga
Jadwiga
09.05.19 04:03

Matko Różańcowa dziękuję za okazywane łaski sił w walce z chorobą proszę miej mnie i moją rodzinę w swej opiece i przytulaj do swego serca

ŁUCJA
ŁUCJA
08.05.20 12:21

Matko Królowo Różańca Świętego ,proszę Cię o łaski zdrowia o Boże Błogosławieństwo na każdy dzień dla mnie męża rodziców i dzieci wnuczki i całej rodziny ,zeslij deszcz Błogosławieństw twych chroń nas od złego i koronowirusa

13
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x