Aneta: Przepiękna modlitwa

Pierwszą swoją nowennę zaczęłam w sierpnia ubiegłego roku. Zanim jednak zaczęłam nowennę zastanawiałam się kilka dni jak zaczac i czy dam radę. Z dnia na dzień chodziło to za mną i postanowiłam rozpocząc modlitwę. Intencja dotyczyła bliskiej mi osoby. Niestety po 8 dniach przerwałam modlitę ponieważ zasnęłam ze zmęczenia. Po przebudzeniu postanowiłam , że zacznę jeszcze raz. Byłam zmotywowana i nie mogłam się doczekac następnego dnia, kiedy wezmę do ręki różaniec, stałam się bardziej spokojna, czułam się jakby Ktoś się mną opiekował. Nowenna wypełniła się zaraz na drugi dzień po jej zakończeniu. Ogarnęła mnie niesamowita radosc, że moja prośba została wysłuchana. Oprócz tego spotkało mnie wiele innych łask między inny dostałam pracę w swoim zawodzie, spokój o którym już wcześniej wspominałam, pogodę ducha , której czasem brakowało. Obecnie odmawiam 5 Nowennę Pompejańską i chyba zostanie tak już do końca życia mam nadzieję. Poprzednie intencje jeszcze się nie wypełniły, ale to wszystko jest w rękach Boga i „nie moja wola, ale Jego niech się stanie”. Ta modlitwa daje dużo nadziei, spokoju i radości. Pozwala spojrzec inaczej na świat. W chwilach zwątpienia pomagała mi również modlitwa „Jezu Ty się tym zajmij”. Polecam wszystkim tą przepiękną modlitwę pompejańską. Dziękuję również za świadectwa umieszczane na tej stronie , dają wiele otuchy!!! Wierzcie i nie poddawajcię się nigdy w modlitwie!!
„O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen”.
Dziękuję Ci Mateńko przenajświętsza za wszystko , co mnie w życiu spotyka.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ryszard
Ryszard
30.05.14 14:03

Śliczne świadectwo, mamy coś wspólnego ja też zacząłem 1-szą NP 25 sierpnia 2013 i po jej skończeniu na drugi dzień moja prośba została wysłuchana. Wróciłem do sakramentów św. Dziś mam 50 dzień, 5 NP… Też się modlę słowami „Jezu Ty się tym zajmij”. Pozdrawiam i nigdy nie rozstanę się z NP… Zawsze mówię, że odpocznę sobie kilka dni a już na drugi dzień po skończeniu jednej nowenny zaczynam następną… Nie da się żyć już bez różańca… Tyle intencji…

EpicFail
EpicFail (@soclose)
30.05.14 15:52

Cieszę się, że tak pięknie Ci się wszystko układa. Ja również w trakcie odmawiania Nowenny zasnęłam, przez co musiałam zaczynać od nowa. Ale wiem, że warto. Spokój ducha to najpiękniejszy dar, jaki otrzymujemy w trakcje jej odmawiania. Chciałabym napisać o ważnej intencji, którą powinniśmy dołączyć do naszego codziennego pacierza. Chodzi o dusze czyśćcowe. Nie tylko naszych bliskich zmarłych, ponieważ są też takie, za które nie ma się kto modlić.

jagoda
jagoda
31.05.14 04:32

Mam pytanie a po polnocy zaczynamy nowa czy liczy sie tez z poprzedniego dnia?

ANNA
ANNA
01.06.14 20:18

Jagodo! to nie jest Urząd Skarbowy, ze masz czas do 30 kwietnia do północy tylko modlitwa do Matki Bożej. Ja pracuję na różne zmiany i nie patrzę na godziny tylko zwracam uwagę aby zmowić wszystkie różańce zanim pójdę spać gdy zakończę dany dzień niezależnie od godziny. Ważne aby pamiętać, że liczy się jakość modlitwy a nie odhaczenie kolejnego dnia. Nowennę odmawiam od 1.5 roku i zawsze modlę się według tych zasad a wszystkie dotychczasowe intencje zostawały wysłuchiwane.
Z Panem Bogiem!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x