Agnieszka: wierzę w sens tej modlitwy

Jestem mamą 10-letniej dziewczynki. Modliłam się w jej intencji nowenną z prośbą o uzdrowienie duszy i ciała. Moje dziecko miało niekontrolowane wybuchy szału, agresji. Byliśmy z nią nawet na modlitwie egzorcystycznej, na którą skierował nas psycholog. Modlitwa ta pomogła i przez ok. dwa miesiące córka była spokojna. Potem wszystko wróciło. Byliśmy z nią jeszcze raz u egzorcysty, po której to wizycie ataki szału się nasiliły.

Będąc już u skraju wytrzymałości psychicznej, dowiedziałam się od koleżanki o nowennie pompejańskiej. Bałam się, że nie wytrwam w niej, dlatego najpierw prosiłam Matkę Bożą o dar siły i wytrwania w tej modlitwie.

Wytrwałam, ale nie było łatwo. Po ok. 20 dniach nowenny, cała agresja i złość mojej córki skoncentrowała się tylko i wyłącznie na mnie. Była tak nasilona, jak nigdy dotąd. Czegoś podobnego nigdy w życiu nie przeżyłam. Usilnie starała się skłócić mnie z moim mężem, poniewierała mną…

Byłam bezsilna wobec takich ataków furii i bliska zwątpienia w sens modlitwy. Wewnętrzny głos jednak mówił mi, że nie wolno mi się poddać, że to działanie szatana. Nie poddałam się. Pod koniec odmawiania części dziękczynnej, ataki szału z dnia na dzień ot tak po prostu ustały, zaczęły się normalne spokojne rozmowy, tłumaczenia. Chodzimy z córką do psychologa, bo ta pomoc też jest potrzebna, ale to zupełnie inne dziecko.

Wierzę, mocno wierzę w sens tej modlitwy. Nie poddawajcie się, nawet wtedy, gdy zaczynacie wątpić, chociaż może czasem odmawiacie tę modlitwę „automatycznie”, będąc myślami gdzie indziej. Bóg nie jest w stanie niczego odmówić Maryi, Ona tak wiele dla Jego Syna wycierpiała.

Niech łaska Pana zawsze będzie z Wami!

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
sylviaBożenaAulaMałgosia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
agata
Gość
agata

bardzo poruszająca historia, jestem w szoku że tak młoda osoba może już doświadczyć działania złego!!! i zrozumiała była agresja córki na Ciebie,chociaż to przecież nie córka Cię atakowała tylko szatan! co by było gdyby nie modlitwa?! strach nawet pomyśleć!!!

Jolanta
Gość
Jolanta

Polecam zabranie córeczki na Mszę Św.z modlitwą uwolnienia i uzdrowienia.(www.mimj.pl).Życzę siły i wytrwania w modlitwie.

Barbara
Gość
Barbara

Czytałam to świadectwo i tak jakbym czytała o sobie, z tym wyjątkiem że ja mam dorosłą córkę z autyzmem. Córka okresowo dostaje ataków furii, najgorzej było w okresie jesienno-zimowym. W tym też czasie odmawiałam nowennę w intencji córki, i niestety przerwałam. Jej ataki nasiliły się, przez łzy odmawiałam część dziękczynną i nie dałam rady, – poddałam się. Córka jest pod opieką psychiatry i bierze lekarstwa. Teraz jest lepiej. Nie mam żadnej wątpliwości że były to ataki złego, ale lekarstwa musi i tak brać do końca życia. Czy mogłaby pani napisać gdzie są te msze egzorcystyczne? Ja też o tym myślałam… Czytaj więcej »

Małgosia
Gość
Małgosia

Barbaro napisz msza z modlitwą o uzdrowienie .Prawie w każdym mieście są odprawiane raz w miesiącu.

ula
Gość
ula

http://www.se.neteasy – tutaj też są niektóre

A
Gość
A

w Mosinie i Śremie pod Poznaniem również są

Bożena
Gość
Bożena

Również polecam msze na mimj.pl u ojca Daniela.

sylvia
Gość
sylvia

tez modle sie do Najswietszej Panienki. to moja juz druga nowenna, tym razem o uwolnienie od zlego dla duszy i ciala mojej siostry. Obawiam sie ze rowniez jest zniewolona przez szatana. wierze mocno ze Matka Boza pomoze i uzdrowi moja siostre, albo naprowadzi na osoby ktore moga to uczynic.. <3

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…