Agnieszka: Ta nowenna działa-zdany egzamin

Kochani od kilku lat odmawiam nowennę pompejańską, jedna kończę i drugą zaczynam. Ostatnio dużo łask dostałam i dostaję od Mateczki. Byłam na Kanonizacji Kochanego JP II i na grobie, i na grobie Ojca Pio,Sw Antoniego i Franciszka. Naprawdę niesamowite przeżycia. Jedną z moich intencji było zdanie dzisiaj egzaminu z księgowości. Nowennę zaczęłam w tej intencji odmawiac 1 maja, dzisiaj 10 maja zdałam egzamin na 5.

Chwała Panu i Mateczce, która nigdy nas nie zawiedzie, chociaż zły często nam miesza. Ja jestem naprawdę często modliłam się i nie wierzyłam tak do końca że spełni się moja prośba. Wiem , teraz że Mateczka wie lepiej co dla nas jest potrzebne, i nie zostawi nas. Chociaż są dni zwątpienia to trzeba prosić Mateczkę i Boga i siłę.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Divine
Divine
14.05.14 20:21

Chwała Maryi i Jezusowi! 🙂 Piękne świadectwo 🙂 Agnieszko, wspominasz o wielu łaskach, które otrzymałaś, mogłabyś o nich coś więcej napisać? <

Agnieszka
Agnieszka
14.05.14 20:37

Najważniejszej pracy jeszcze nie otrzymałam,ale otrzymałam uzdrowienie z nerwicy depresji,wymodliłam ułożenie życia i wybranie drogi życiowej mojej siostrzenicy,przebaczenie osobom które mnie skrzywdziły,a którym nie mogłam przebaczyć.

ania
ania
14.05.14 21:56

To prawda 🙂 Chwala Panu i Mateczce,oni nigdy nas nie zawiodą 🙂 Nowennę odmawiam od 05.05. Mam poważne problemy finansowe 🙁 Wczoraj myślałam,że to mój koniec,ale jakoś ten dzień zakończył się dobrze. Niespodziewanie spadły mi z Nieba pieniądze ( w prawdzie nie duże,ale to już coś)dziś ponownie ta sama suma 🙂 TO NA PEWNO MATEŃKA POMAGA MI 🙂 Dodam jeszcze,że mój synek ma problem z alergią ( objawia się bardzo czerwonymi policzkami)odstawiałam nabiał,różne inne eksperymenty,a tu nagle jest o niebo lepiej ,siostry synek ma 3,5 roku i malo mówił,ale jest już poprawa. Dlatego wiem,że to na pewno Matka Boża ingeruje… Czytaj więcej »

Divine
Divine
15.05.14 11:50

Agnieszko bardzo się cieszę z poprawy sytuacji Twojej i Twojej siostrzenicy.Takie świadectwa zawsze umacniają, dziękuję 🙂
Życzę wielu innych łask i dalszej opieki Matki Bożej 🙂

Piotr
Piotr
15.05.14 14:34

Gratuluje wytrwałości. Ja też odmawiałem nowennę żeby zaliczyć egzamin.I się udało:). Chociaż było 3 to i tak się cieszyłem.

janusz-marchewka@home.pl
janusz-marchewka@home.pl
16.05.14 22:53

Do egzaminów trzeba się uczyć. To mam zaufać takiej księgowej, co nic nie umie, ale zadała z pomocą niebios?

AgnieszkaM
AgnieszkaM
17.05.14 10:54

I po co ta złośliwość. Dziewczyna uczciwie podeszła do sprawy, podzieliła się swoim świadectwem, a tu znalazł się wszechwiedzący który od razu wie, że ona nic nie umie.

Marta2
Marta2
16.05.14 23:20

Bez przesady, Agnieszka na pewno sie uczyła do egzaminu, a modliła się dodatkowo z prośbą o pomoc. Są osoby, które potrafią się nauczyć wszystkiego, a w stresie nie potrafią wypowiedzieć ani słowa mimo że wszystko wiedzą, albo można trafić na pytania wzięte z kosmosu bo egzaminator ma kaprys aby conajmniej 3 osoby nie zdały – u mnie na studiach tak bywało. Zawsze warto się pomodlić przed egazminem. Po co to zdanie: „To mam zaufać takiej księgowej, co nic nie umie, ale zdała z pomocą niebios?” Skąd pan wie, że ona nic nie umie? Ja przed maturą pojechałam z całą klasą… Czytaj więcej »

Kaaasia
Kaaasia
18.05.14 18:57

Ja też się modlę w intencji trudnego egzaminu, wcześniej nie udało mi się go zdać, mimo że modliłam się nowenną pompejańską i codziennie się uczyłam, ale cóż widocznie muszę się jeszcze bardziej postarać. Aha, i ja jestem raczej zwolenniczką zasady „módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga, a pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie”. Nie wierzę w takie cuda, że Bóg pomógłby mi zdać egzamin, mimo że ja się w ogóle do niego nie przygotowałam, nie wiem miałby mi podpowiedzieć, co napisać?? Albo wlać samoistnie wiedzę do głowy? Toż to absurd.

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x