31 maja – przeżyj ostatni dzień miesiąca Maryjnego w duchu pompejańskim!

Kochani! Jutro, w najmłodszej poznańskiej parafii na Edwardowie, o godz. 18., odbędzie się Msza święta z kazaniem pompejańskim!

Parafia dopiero się buduje, a już otrzymała godność Sanktuarium Świętości Życia! Dwa lata temu w „Królowej Różańca” pisaliśmy o tym kościele (zobacz – „Pompejańska Królowa Zawitała do Poznania„). Ta parafia otrzymała niezwykły znak: cud macierzyństwa za wstawiennictwem Pompejańskiej Pani. To dlatego w kościele znajduje się kopia obrazu pompejańskiego, która aktualnie peregrynuje wśród mieszkańców. Pisze ks. Proboszcz:

Od 24 maja trwając przy Matce Bożej Pompejańskiej pragniemy jako rodzina parafialna włączyć się w nabożeństwo 20. sobót z różańcem w ręku. Po Mszy świętej o godz. 18:00 modlimy się jedną dziesiątką różańca (w tym tygodniu 1. tajemnica radosna) prosząc Pana Boga o potrzebne łaski dla nas i całego świata. Przypominam, że  będzie można przyjąć do swojego domu na tydzień obraz Matki Bożej Pompejańskiej po wcześniejszym kontakcie z ks. Proboszczem. Do wspólnej modlitwy zaprasza nasza Wspólnota Żywego Różańca.

 

Także na sobotniej Mszy św. zobaczymy ten sam obraz, który jest na zdjęciu obok.

Poznaniacy, Wielkopolanie – zapraszamy na sobotnią Mszę!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wojtek
Wojtek
31.05.14 20:22

Dziękuję za przypomnienie o tej mszy i za obrazki z Nowenną Pompejańską które otrzymywali wierni wychodząc z sanktuarium. Dziękuję x. Proboszczowi za wspaniałe kazanie promujące Nowennę. Sam jestem w trakcie odmawiania Nowenny Pompejańskiej dzisiaj mam 21 dzień części błagalnej. Wierzę, że Matka Boża Pompejańska spełni moją prośbę.
Z Panem Bogiem!

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x