Weronika: ufność w miłosierdzie Boże

Wierzcie w siłę Różańca Świętego i zaufajcie Bogu. Pozwólcie Maryi przemienić swoje życie. Nie kalkulujcie, czy się wam to opłaca, nie zastanawiajcie się czy warto? Uwierzcie w miłosierdzie Boga i w siłę modlitwy różańcowej. Szczera modlitwa nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi. I chodź odpowiedź nie zawsze jest taka jakbyśmy tego chcieli to łaski jakimi Bóg nas obdarza są ogromne.

Nowennę zakończyłam 24 marca, odmawiałam ją w intencji nawrócenia i wyzwolenia z grzechu bliskiej mi osoby a sama zostałam obdarowana łaską Pana. Oczekujecie świadectwa wysłuchania intencji, nie mogę wam napisać, że osoba, za którą się modlę została w cudowny sposób nawrócona ale mogę wam napisać, że wierzę w ufności i dobroć Boga. Wierzę z całego serca, że moja intencja jest miła Bogu, że przemieni serce i uratuje życie osoby, za którą się modlę. Czy można Boga poganiać i mówić, że ma 54 dni na spełnienie naszej prośby? Ja kazałam na siebie czekać o wiele dłużej, choć nie raz Bóg mnie do Siebie zapraszał, choć nie raz pukał do mojego serca, ja udawałam, że „nikogo nie ma w domu”. O jak prawdziwe jest przesłanie Ojca Świętego. który mówił „Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!”. Polecam wszystkim modlitwę nadziei – modlitwę różańcową i koronkę do miłosierdzia Bożego. Wierzę głęboko, że będę mogła w swoim czasie dać Wam świadectwo. Dziękuję Matce Bożej za jej opiekę i Wam wszystkim za wasze świadectwa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sylwia
Sylwia
25.04.14 09:41

Piękne slowa

Janek
Janek
25.04.14 13:27

Różaniec to wielka sprawa. Austria po II wojnie była „wyzwolona” przez ZSRR i socjalistyczna – grabiona przez Sowietów. Miliony ludzi modliły się na różańcu i w 1955 Austria odzyskała niepodległość. Nowenna Pompejańska jest wielkim Darem Kochanej Matki dla nas. Kochajmy Ją za to. Jako Matka prosi Syna a Ten nie potrafi Jej odmówić. Proście a otrzymacie, szukajcie a znajdziecie, pukajcie a otworzą Wam.

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej