Kornelia: Stałam się lepsza

Za kilka dni kończę odmawiac swoją drugą nowennę pompejańską. Obie były w intencji nawrócenia dwóch bliskich mi osób. Nie widzę na razie żadnych większych oznak ich nawrócenia, ale różaniec nauczył mnie cierpliwości, więc spokojnie czekam.

Nowenna pompejańska to szkoła modlitwy. Uczy zaufania do Matki Bożej, do Bożych planów. Jest piękna. Stałam się lepsza, jestem milsza dla innych dzięki nowennie. Zachęciłam też mojego brata, ja sama mam dwie intencje, w których odmówię następne dwie nowenny. Matka Boża prowadzi do Jezusa. Zaczęłam odmawiac Tajemnicę Szczęścia, aby uczcic rany Pana Jezusa. Zaadoptowałam misjonarza w ramach akcji misjonarz na post.

Modlitwa ma potężną moc. Były trudności, męczące sny, ale wiedziałam, że Matka Boża nade mną czuwa.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AguchaJOANNAŁukaszUrszula Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Urszula
Gość
Urszula

Czuwa, czuwa, to jest więcej niż pewne.

Łukasz
Gość
Łukasz

ja dzis drugi dzien odmawiam w intencji pojednania sie z zona (nie chce sie rozwodzic) juz po pierwszej tajemnicy czuje wewnetrzny spokoj,rozaniec ma wielką moc,szkoda ze dopiero od wczoraj to odkrylem.W trakcie odmawiania w glowie pojawiaja mi sie obrazy zońy,ze tulimy sie calujemy,jestem u niej w mieszkaniu.Nigdy takich mysli ,obrazow nie mialem,nie wiem co o tym sadzis a dzis dodam ze jeszcze mi sie sniła moją żona,w snie relacje byly bardzo dobre miedzy nami.Mysle ze to Maryja pokazuje mi co mnie czeka jesli wytrwam i bede zył z takim nastawieniem jakie dzis mam.Prosze odmawiajcie NP,trwajcie w wierze,ps jesli moj tekst… Czytaj więcej »

Agucha
Gość
Agucha

Polecam forum SYCHAR – dla katolików chcących ratować swe sakramentalne małżeństwa. Warto!

Łukasz
Gość
Łukasz

Zajrze na to forum napewno,wielkie dzieki Bog zaplac.Z drugiej strony tylko ja sie staram uratowac malzenstwo by nie doszlo do rozwodu,nie mieszkamy teraz razem 120km nas dzieli.Ogolnie mam czesto dylemat czy ratowac czy nie

JOANNA
Gość
JOANNA

Do miłości powołani są wszyscy, a będąc nie księdzem, nie jesteś zobowiązany do celibatu, masz prawo do ww. pragnień i wyobrażeń. Jeśli te pragnienia są nasycone pragnieniem dania szczęścia i zadowolenia drugiej osobie, a nie tylko zaspokojenia swojej chuci, to właśnie to jest piękne i wartościowe. Zadarzają się czasem deklaracje ludzi żyjących w związkach małżeńskich – gotowych na życie w czystości, takim niedoścignionym ideałem była Maryja i Józef, ale we współczesnym świecie ludziom zawierającym związki małżeńskie raczej nie o to chodzi. Z wiekiem, po spłodzeniu, urodzeniu i wychowaniu dzieci, to jeszcze to jest bardziej realne, żeby podjąć decyzję o czystości… Czytaj więcej »