Katarzyna: Deszcz łask

Odmawiam Nowennę od początku Wielkiego Postu, skończę ją 27 kwietnia (w Niedzielę Miłosierdzia Bożego i w dzień kanonizacji JPII). Moja intencja to: za wszystkich członków mojej rodziny, przyjaciół, sąsiadów, wszystkich ludzi, których kiedykolwiek poznałam. Już w pierwszym tygodniu odmawiania stała się niespodziewana rzecz: jeden z moich znajomych, który walczy z alkoholizmem i depresją (jest bardzo młody, ma 28 lat) dostał pracę (co w oczywisty sposób pomoże mu normalizować swoje życie)! O nim starałam się pamiętać szczególnie w modlitwie. Poza tym wydarzyło się wiele innych rzeczy, które jestem pewna, że pochodzą od Dobrego Boga, otrzymane w tym szczególnym czasie Wielkiego Postu i odmawiania Nowenny, np. poprawa relacji z pewnymi osobami. Wydarzyły się też rzeczy trudne, ale wiem, że i one są potrzebne, bo prowadzą do oczyszczenia. Znajduję na to wszystko tylko jedno określenie: deszcz łask, a z radością myślę, że jeszcze Nowenny nie skończyłam, więc co jeszcze się wydarzy:)? Królowo Różańca Świętego „gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie”. Amen!

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ela
Ela
13.04.14 14:51

Odmawiam nowennę od 1 marca, dzieją się różne rzeczy, „ustawia się” jak należy życie moich bliskich, choć nowennę odmawiam w intencji syna pozytywne zmiany dokonują się w całej rodzinie. Widzę te zmiany i czuję , że otacza nas opieka Matki Bożej !

Katarzyna
Katarzyna
14.04.14 21:15
Reply to  Ela

No właśnie:) to jest najpiękniejsze w tej Nowennie, że Bóg nas zaskakuje przez ręce Maryi. I myślę, że siłą tej modlitwy jest to, że zwracamy się cali w medytacji do Boga i Jego tajemnic. Niejako „musimy” do nich się zwrócić, czyli zwracamy się do Boga. Maryja nas do Niego prowadzi. Ja dostałam kolejne łaski: wyprostowanie trudnej sytuacji, której niedawno doznałam i pewna łaska dla moich Rodziców:)

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x