Intencje modlitewne – poprawione i ulepszone!

Ponieważ zaczęły się pojawiać wpisy spamowe na liście intencji, musiałem kupić nowy skrypt, który dodatkowo zabezpiecza i wprowadza szersze funkcje.

Listę intencji przegląda się teraz łatwiej, a to dzięki stronicowaniu. Wszystkie intencje na stronie są otwarte – tzn. nie trzeba klikać, aby przejść dalej

Zobacz też nasze statystyki!

Otrzymaliśmy dotąd [pb-numrequests] intencji, w których modliło się [pb-numprayers] osób!

Cóż, piękna wspólnota!

Jeśli ktoś zauważy jakikolwiek błąd w działaniu, nawet literówkę, proszę o informację.

 

Zatem – módlmy się za siebie nawzajem!

46
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
37 Wątki komentarzy
9 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
38 Autorzy
matkaKingaJoannaMarzenaDominika Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Jolanta
Gość
Jolanta

Dziękujemy!:)

Kasia
Gość
Kasia

Kochani, może wprowadźmy taki zwyczaj, że KAŻDY kto wchodzi na strony Nowenny Pompejańskiej obligatoryjnie odmówi przynajmniej 1 raz Zdrowaś Maryjo w intencji WSZYSTKICH próśb jakie tu są zamieszczone.
Zobaczcie jaka byłaby to siła. Żadna prośba czy intencja nie zostałaby bez modlitwy.

Artur
Gość
Artur

obiecuję dziennie 1 Zdrowaś Maryjo w tych intencjach

Józef
Gość
Józef

Oczywiście jest to bardzo dobra propozycja.

Czesia
Gość
Czesia

Ja od dzisiaj będę odmawiać cała dziesiątkę Zdrowaś Maryjo w intencji nas wszystkich. Siła modlitwy jest potęga nieskończoną!

Bedus
Gość
Bedus

Pragnę modlić się we wszystkich intencjach danego dnia (bez wyjątku) jedną dziesiątką Różańca Świętego – tajemnica 3 chwalebna „Zesłanie Ducha Świętego”. Jak niezmierzone jest Miłosierdzie Boże. Dziękuję, że dane mi jest uczestniczyć we wspólnej modlitwie. Bogu niech będzie Chwała, Cześć, Uwielbienie.

Wiesława
Gość
Wiesława

będę odmawiać cała dziesiątkę Zdrowaś Maryjo w intencji nas wszystkich.

grazynka
Gość
grazynka

Kochani-Bóg Zapłac.

agata
Gość
agata

Ja też dołączę się dziesiątką różańca w naszych intencjach.

egto
Gość
egto

Proszę o modlitwę w intencji Ewy i jej bliskich z prośbą o potrzebne łaski. Bóg zapłać. Ja też się za Was pomodlę.

Zanna
Gość
Zanna

Proszę o modlitwę w intencji bliskich mi osob, które bardzo potrzebują tej modlitwy.

Dorota
Gość
Dorota

Matko Boża proszę o dobre wyniki badań i zdrowie dla mamy, o siłę dla niej i szczęśliwe dni, miej pod swoją opieką mnie i moją siostrę, pomóż nam w pracy.Błogosław nam w każdym dniu.

Józef.
Gość
Józef.

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Katarzyny o łaskę macierzyństwa i błogosławieństwa na wspólnej drodze małżeńskiej. Ofiaruję również Wasze intencje w codziennej modlitwie.

Borowiak
Gość
Borowiak

wspaniałe radio z BOGIEM

Gosia
Gość
Gosia

Szczęść Boże.
Nie mogę dodać swojej intencji. Proszę o podpowiedź co może być tego przyczyną. Klikam dodaj i nic się nie dzieje, nie widzę jej na stronie:(

Justyna
Gość
Justyna

Błagam o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa,odmawiam już drugą Nowennę, teraz w intencji nawrócenia mojego męża ,który ma kochankę. Jesteśmy 18 lat po ślubie.

Joanna K.
Gość
Joanna K.

Justyno pomodlę się w Waszej intencji. Proponuję, żebyś odmawiała także podobno bardzo skuteczny egzorcyzm małżeński. Informacje znajdziesz w internecie. Nie poddawaj się! Niech Wam Bóg błogosławi.

Anna J.
Gość
Anna J.

Ja również dołączam swoją modlitwe we wszystkich intencjach…PIĘKNY pomysł

Stanislawa
Gość
Stanislawa

Dołączam od dziś w modlitwie we wszystkich inetncjach

Mariusz Irzyk
Gość
Mariusz Irzyk

Ja rowniez Zdrowas M . za wszystkich a ojcze nasz za jedna szczegolna inna raz dziennie.

Łukasz J
Gość
Łukasz J

kiedy wczoraj z kladalem incie kedy ona tu będzie zapisania proszę ieszcze raz bardzo codzenie robie cały różaniec bardzo lubie wasze radio różancowe

Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

P,Marku od dłuższego czasu nie mogę złożyć intencji….kiedy wpiszę i klikam ‚złóz intencje” wyskakuje mi „” Are you trying to spam this site?””” i moja intencja nie jest na liście intencji, po prostu nie moge dodać!… jakiś spam??? czy co??…co jest ? czy coś źle robię???? proszę o odpowiedz..

Marek
Gość
Marek

Trzeba wypełnić wszystkie pola formularza, bez tego ani rusz.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Witam Cię Krysiu, jak tam Twój brat? Właśnie nie widziałam ostatnio Twoich intencji, jak i nie modliłaś się z nami (na głos) w radiu. Mam nadzieję, że z bratem wszystko wporządku, mamy go w swoich modlitwach.

Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

Kochani…..Elu , Marku…dziękuję za pamięć….za modlitwę!!!….mój brat leży w Ośrodku „Światło” w Toruniu( budzik dla dorosłych), stan – raczej bez zmian , reaguje wzrokiem, płacze, ale stan jest raczej ciężki to już 11 miesięcy jego braku świadomości…jego walki o życie i zdrowie….27.04 ubr. jechał rowerem. wracał z działki ok.10km drogi, po całym dniu pracy na działce i ok 600m przed domem upadł – prawdopodobnie stracił przytomność = nagłe zatrzymanie krążenia…PogotowieR-ka , 30 min.reanimacja i………nie wiadomo nawet dlaczego- ani udar ani wylew, ani guz mózgu…być może był taki spadek cukru i zapadł w śpiączkę cukrzycowa choć nie miał wykrytej cukrzycy ale… Czytaj więcej »

Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

…….Marku…przepraszam …już wiem….wyjaśniło się!!….faktycznie nie wypełniałam tej rubryki anty-spam ( cyfra 9 ) i dlatego nie mogłam dodawać intencji,,,,
teraz widzę, że już dotarła…..i jest na liście intencji…och jak pięknie…..bo myślałam, że może jakiś wirus czy coś źle robię…i zawracałam Panu głowę…jeszcze raz przepraszam…….ale jest ok!!!!……a jak gardło???….myślę, że niebawem pomodlimy się wspólnie na żywo!!………

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Jestem z Tobą i Twoim bratem Krysiu.Otaczam Was modlitwą.Pozdrawiam z Panem Bogiem.

Monika
Gość
Monika

Witam Wszystkich!
Od dziś będę sie modlić we wszystkich intencjach. Ofiaruję Zdrowas Maryjo….
Z Bogiem
Monika

Maria
Gość
Maria

Zapewniam o modlitwie raz dziennie Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Pod Twoją Obronę we wszystkich wpisanych intencjach

Angelika
Gość
Angelika

proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Dariusza o dar bycia rodzicami pisze tu bo na tamtej stronie moja intencija znika lub nie pojawia się błagam chce mieć rodzine jakiej nigdy nie miałam AMEN

Iwona
Gość
Iwona

prosze o modlitwe za moje dziecko syn ma orzeczenie o niepelnosprawnosci pomimo tego komisja zabrala mu swiadczenia pielegnacyjne lekcewazac opinie lekarza specialisty u ktorego sie od lat leczy jest dzieckiem autystycznym bede sie odwolywac ludzie decyduja ktorzy krzywdza osoby chore nie maja pojecia zadnego a opinie specialistow ignoruja

lidia k
Gość
lidia k

proszę o uzdrowienie mnie z nieuleczalnej choroby oaz o zdrowie całej mojej rodziny
lidka k

mama ania
Gość
mama ania

Proszę o modlitwę za moje intencje, które składam Panu Bogu – aby wszystko się ułożyło w naszym życiu, w pracy, w związku małżeńskim który się rozpada. Błagam uwolnij od wszystkich nałogów mojego męża i syna, chroń od wszelkiego złego nasze życie, rodzinę, zdrowie. Daj nam siłę pokonywania trudności życia codziennego, siłę do walki ze złem oraz o wzajemną miłość , szacunek i zdrowie. Uwolnij nas Panie od sideł szatańskich Mocą Boga, Mocą Najwyższego, Panie, uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów. Królowo Różańca Świętego proszę wstaw się u syna swojego i wyproś te łaski o które tak bardzo proszę. Matuchno najukochańsza… Czytaj więcej »

Ewa Maria
Gość
Ewa Maria

Intencja błagalna o dar macierzyństwa dla Beaty i Mateusza.Amen

Ewa Maria
Gość
Ewa Maria

Prośba do Królowej Różańca Św. o dar silnej wiary dla syna i jego przyszłej rodziny.Amen

Ewa Maria
Gość
Ewa Maria

Proszę Matkę Bożą i wszystkich świętych o pomoc w otrzymaniu stałej pracy dla zięcia zgodnej z jego wykształceniem i charyzmatami jakie posiada.Amen

Stasia
Gość
Stasia

Bardzo Prosze o Modlitwe za mojego meza o zdrowie znalezienie pracy gdyz Ja jestem po operaci raka krtani i nie daje sobie rady z rachunkami Blagam oModlitwe Bog Zaplac .

Dominika
Gość
Dominika

Proszę o modlitwę za odzyskanie zdrowia przeze mnie i moją rodzinę, aby ból odszedł a zdrowie umożliwiło mi założenie rodziny z mężem i znalezienie pracy. Proszę Cię Najświętsza Panienko o wstawiennictwo.

Marzena
Gość
Marzena

Królowo Różańca Świętego błagam Cię uproś mi łaskę dobrego męża, z którym spędziłabym resztę życia w miłości, szacunku i zrozumieniu, w wierze.

Joanna
Gość
Joanna

Matko Boska umiłowana proszę by związek Anny i Grzegorza przetrwał obecny kryzys, by na nowo zbliżyli się do siebie, by znowu połączyła ich miłość, szacunek i zaufanie. Proszę pomóż tym dzieciom dojść do porozumienia i rozwiązać trapiące ich problemy i troski.

Kinga
Gość
Kinga

Proszę o modlitwę w intencji mojej cioci, wyryto u niej raka jelita grubego. Proszę aby operacja przeszła pomyślnie i aby nowotwór nie okazał się złośliwy

matka
Gość
matka

Prosze o modlitwe za syna o jego nawrocenie i siedem darow ducha swietego dla niego