Teresa: najlepiej rozumie nas Matka Boża

Dziękuje wszystkim za świadectwa które składacie na tej stronie, naprawdę pomagaj w chwilach trudnych.
Rok temu 11 marca 2013r. po raz pierwszy zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejską, odmawiałam ją przez cały rok i będę odmawiać ile mi sił starczy. Odmawiam już 7 Nowennę Pompejską i mimo niespełnionych próśb dalej wierze w to że Maryja da mi łaski w określonym czasie. Modlę się o to żeby Matka Boża pomogła mi w znalezieniu pracy stałej której szukam od dawna, również o miłość, wygojenie ran które mam w sercu. Naprawdę uwierzcie po odmawianiu Nowenny czuje że moje serce po woli goi rany i czeka na nową miłość jaka pojawi się na mojej drodze, jeżeli jest taka wola Boża. To naprawdę nie jest takie łatwe zapomnieć o człowieku do którego się coś czuło, rozumie więc wszystkich tych którym jest trudno, a najlepiej rozumie nas Matka Boża, ona też cierpiała zniosła cierpienie i my też z jej pomocą pokonamy wszystkie trudności.
Podczas odmawiania Nowenny dostałam wiele innych cudownych znaków. Mam nadzieje że Matka Boża wybaczy mi to że czasem odmawiam Nowennę jadąc samochodem, idąc drogą. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, bo w niej jest siła. Matka Boża na pewno wysłucha i wskaże odpowiednią drogę którą mamy pójść a z nią jest zawsze łatwiej.

Kompendia = 9,90

Wyczerpujące, pięknie wydane, a zarazem najtańsze propozycje książkowe tego typu!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
BeataulaMariaadamAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja też się modlę jak tylko mam wolną chwilę: w samochodzie, w czasie przerw, podczas wykonywania codziennych czynności… Mam nadzieję, że taka modlitwa jest ważna.

adam
Gość
adam

Skąd pomysły na nieważność modlitwy w prostych czynnościach??? Czy nie czytacie Pisma Św.??? Modlitwa różańcowa pobudziła mnie do czytania Słowa Bożego i wierzenia w Boże obietnice tam zawarte : (1Tes 16-18) Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was. Oprócz modlitwy błagalnej ważne jest dziękczynienie niezależnie od tego czy spotyka mnie dobro czy gorzej mi się dzieje. Właśnie dziękczynienie i uwielbienie Boga jest wyrazem naszej miłości i sprowadza na nas największe łaski. Zacznijcie wielbić i dziękować Bogu za wszystko, a zobaczycie jak zmienia się wasze życie, Polecam książkę… Czytaj więcej »

Maria
Gość
Maria

Dziękuję P. Adamowi za polecenie książki „Moc uwielbienia”.Myślę, że tej książki mi właśnie potrzeba.Przeczytałam przed chwilą krótkie jej fragmenty i niezwłocznie sobie ją kupię. Chwała Panu za wszystko!

ula
Gość
ula

ja chyba też kupię:) Boga można uwielbiać i dziękować Mu też psalmami

Beata
Gość
Beata

To prawda Panu należy dziękować za wszystko co mamy i co nas otacza. Za słońce,które nas ogrzewa i cieszy. Za piękną przyrodę,drzewa ,kwiaty,zwierzęta. On nam to wszystko dał. Szanujmy Matkę Ziemię,nie wyrzucajmy śmieci do lasów! (czasami aż żal serce ściska jak ludzie niszczą i dewastują otaczającą nasz przyrodę). Przecież to grzech! Szanujmy naszą polską ziemię,naszą ojczyznę,naszą Matkę,za którą walczyli i życie oddawali nasi przodkowie. Szczęść Boże

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…