Aneta: chwile zwątpienia

Swoją pierwsza NP zaczelam odmawiać 13 stycznia 2014 w intencji uleczenia z choroby nowotworowej .Na początku było ciężko wiele pomyłek przy modlitwie w drugiej części niustanne koszmary nocne .

7marca ukonczylam nowennę i zaczelam się zle czuc .Moja lekarka znalazła cos podejrzanego podczas badania i tu chwila zwątpienia czekanie na wynik hispatologiczny .W międzyczasie podjelam się drugiej NP. bylam bardzo niespokojna ale czułam ze MATKA BOSKA mnie nieopuscila i wlasnie dzisiaj telefon wynik jest prawidłowy .

Poczulam wielka radość w sercu i wiem ze to zasluga MARYJI .Wstyd mi tylko ze zwatpilam na chwile .W kwietniu mam kolejne badania TK w Centrum Onkologii ufam ze i tym razem nie będę na nich sama .Dziekuje Ci KROLOWO ROZANCA SWIETEGO.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marta
Marta
16.03.14 10:11

Chwała Panu! Cieszę się razem z Tobą i pomodlę się za Ciebie!!!

Zbigniew
Zbigniew
24.03.14 19:35

Aneto dziękuje za twoje świadectwo,ją także jestem w trakcie odmawiania swojej drugiej NP i proszę Maryje o łaskę zdrowia.Gdy w czasie wykonywania badań przed podjęciem nowej pracy wyszły złe wyniki ,udalem się do lekarza specjallisty i wykonaniu zleconych badań uslsłyszałem diagnozę świat mi się zawalił. Usłyszałem od siostry o modlitwie NP , która zacząłem odmawiać. W czasie odmawiania postanowiłem zkonsultowac tę diagnozę u innego specjalisty, jakaż wielka radość i nadzieja gdy po pokazaniu mu kilku wyników badań usłyszałem, że On nie podejzewa tej choroby . Po wykonaniu kolejnych badań zleconych przez lekarza , doktor dalej utrzymuje że nie widzi u… Czytaj więcej »

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x