Monika: kocham Cię, Maryjo!

Swoją 5 nowennę pompejańską odmawiałam w intencji brata o ułożenie jego życia, ponieważ pojawiło się w nim wiele zawirowań i problemów. Bałam się bardzo, że będzie mi się trudno modlić w jego intencji i że nie dam rady. Wręcz przeciwnie NP przeszła mi stosunkowo łatwo w porównaniu z wcześniejszymi, choć jak w poprzednich pojawiały się trudności takie jak zmęczenie czy dekoncentracja.

Moja NP nie spełniła się tak jakbym chciała, ale mój brat dostał pracę 3 dni po zakończeniu nowenny pompejańskiej. Dla mnie to ewidentny wpływ modlitwy do Matki Bożej.

Ja aktualnie od 17.02 jestem w trakcie odmawiania swojej 6 nowenny pompejańskiej – tym razem modlę się o spotkanie i rozpoznanie mężczyzny, którego Pan wybrał na mojego męża. Ta intencja jest dla mnie naprawdę ważna – właściwie była przeze mnie ciągle odkładana bo pojawiały się intencje, które wówczas okazywały się dla mnie ważniejsze. Odkąd ponad pół roku temu rozstałam się z chłopakiem próbuję ułożyć sobie własne życie uczuciowe na nowo. Nie mówię, że jest prosto, bo momentami mam już wszystkiego dosyć. Są dni, że mam bezgraniczną wiarę, że wszystko się ułoży i takie, w których nie mam już ochoty wierzyć że kogoś spotkam( na szczęście tych drugich jest mniej :))

I właśnie, gdy miałam taki gorszy dzień na Mszy św. poczułam w duchu, że kolejną nowennę pompejańską muszę odmówić w tej intencji. Wszystkie swoje problemy sercowe oddaję Bogu i choć jeszcze często się zdarza, że próbuję interweniować w działania Boże zamiast zaufać, pragnę wierzyć, że wszystko się ułoży – że mój kolejny chłopak będzie tym, o którego spotkanie modlę się w nowennie pompejańskiej. Jednocześnie wierzę, że ta nowenna pompejańska pomoże mi uzdrowić do końca moje wcześniejsze zranienia miłosne i zmieni moje spojrzenie na dobry związek. Jeśli ktoś by chciał, proszę o modlitwę w mojej intencji. Za każde Zdrowaś Maryjo – Bóg zapłać!

Mamo kocham Cię!

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x