Magda: nieudane nowenny

Witam, odmówiłam 2 nowenny jedną w intencji pracy dla mnie drugą dla męża. Żadna się nie spełniła, nie mamy oboje pracy, a długi na życie rosną.

Msza Święta

w Pompejach

25.12.2020

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
29 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sylwia
Sylwia (@sylwiajaworeko2-pl)
27.02.14 13:30

Proszę, zaufaj Panu ! Wiem dobrze, że „łatwo się mówi”, ja też jestem po nowennie… i Czekam. Trzeba Panu dać czas 🙂 Co prawda moja intencja dotyczyła zupełnie czego innego (uzdrowienie)… ale za każdym razem kiedy jestem na Eucharystii i przychodzi moment Ofiarowania powtarzam Bogu: oddaję Ci Tatusiu, mój Panie moje sprawy WSZYSTKIE! I zrób z tym co uznasz: bądź wola Twoja. Widzę, doświadczam, czuję jak Wszechmocny mnie dotyka, przemienia… i wiem, że dzięki Najświętszej Maryi Pannie moje modlitwy trafiły przed Tron Boga!!! Bóg nas kocha czy nam to się podoba, czy nie 🙂 Pozdrawiam Cię gorąco – głowa do… Czytaj więcej »

Aneta
Aneta
27.02.14 13:32

Moje tez nowenny nie zostaly wysluchane…

Aneta
Aneta
17.11.14 19:46
Reply to  Marek (adm.)

Bardzo często pada tutaj słowo „spełniło się/nie spełniło” odnośnie odmawiania nowenny pompejańskiej lub innej modlitwy. A przecież nasze prośby są wysłuchane, a nie spełnione… Szkoda, że tak niewielu widzi tę różnicę.

aneta
aneta
17.11.14 19:48
Reply to  Aneta

ktoś inny pokazywał odwrotnie…że Bóg zawsze wysłuchuje…ale nie zawsze spełnia to o co prosimy…
już sama nie wiem jak to jest

E.
E.
17.11.14 19:56
Reply to  aneta

aneto zostaw te dyskusje. To jest zabawa w słówka, wg mnie niepotrzebna i odciągająca od istoty modlitwy, czyli ufności i wytrwałości. Modląc się ufam, że Bóg wie co jest dla mnie najlepsze i mi to da, nawet jeśli to jest niezgodne z moją „wolą”. Jeśli mówię czy tez narzekam, że coś jest nie po mojej myśli, to powinnam się zastanowić czy modlę się bo Boga kocham, czy dlatego, że jest mi akurat potrzebny. Po prostu się módlmy i ufajmy, a na pewno się nie rozczarujemy.

Aneta
Aneta
17.11.14 20:06
Reply to  E.

E – każdy ma prawo do napisania swojego zdania i ja to zrobiłam. Szanuję Twoje zdanie, ale nie muszę się z nim zgadzać.

E.
E.
17.11.14 20:38
Reply to  Aneta

Tu się z Tobą zgadzam 🙂 tylko mnie chodziło o te osoby, które akurat nie wyłapują tych różnic i to wprowadza mętlik, a dalej może w ogóle zniechęcić do modlitwy. Dodatkowo to, że nie wyłapują, to nie znaczy że źle, po prostu każdy z nas jest na innym etapie swojej wiary i nie zawsze rozumiemy, co osoby, które są jakby dalej w tej wierze, mają na myśli. Dlatego moim zdaniem, lepiej nie komplikować, tylko skupić się na samej modlitwie.

Aneta
Aneta
17.11.14 20:46
Reply to  E.

E – zgadzam się w 100%.

E.
E.
17.11.14 20:53
Reply to  E.

To fajnie, bo nie chciałam Ciebie obrazić. 🙂

Aneta
Aneta
17.11.14 21:19
Reply to  E.

E – ja nie z tych. Lubię konstruktywne rozmowy, a nie słowne przepychanki, których unikam. Znam Twoje wpisy i wiem, że nie leży to w Twojej naturze 🙂

Aneta
Aneta
17.11.14 19:56
Reply to  aneta

anetka, chodzi mi o to, że sformułowanie „spełnia się” wiele osób odnosi do wysłuchania intencji. takie magiczne słowo – ja mówię, a ty spełnisz i już.

aneta
aneta
17.11.14 20:22
Reply to  Aneta

aha, już rozumiem, masz rację..

Agucha
Agucha
27.02.14 14:17

Słowa Ewangelii według świętego Jana
W Kanie Galilejskiej odbywało się wesele i była tam matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. A kiedy zabrakło wina, matka Jezusa mówi do Niego: „Nie mają już wina”.
Jezus jej odpowiedział: „Czyż to moja lub twoja sprawa, niewiasto? Czyż jeszcze nie nadeszła moja godzina?”.
Wtedy matka Jego powiedziała do sług: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”.
Prosząc Maryję o pomoc w każdej sprawie pamiętajmy te słowa: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”…

Kasia
Kasia
27.02.14 14:28

Może nie robisz czegoś co pomoże się jej spełnić. Ja odmawiam 47 dzień o zdrowie dla mojej córki. Przez caly okres było tylko gorzej, przestalam wierzyć ale się nie poddalam. Chodziłam od lekarza do lekarza, ciągle nowe przerażające diagnozy….astma, refluks i inne zero poprawy. W końcu Maryja mnie natchnela i zrobiłam prywatnie badanie kału a tam…glista ludzka. Jest to straszne ale wiem z czym teraz mam walczyć. Wiem że kochana Matka mi pomoże. Chodzi mi oto że nie uzdrowila odrazu mojej córki ale pomogła mi odnaleźć przyczynę. Może zacznij szukać wiecej ofert. Napewno się uda.

krzyżak
krzyżak
27.02.14 19:49

najważniejsze to nie poddawać się, trwać w modlitwie jedną skończyć drugą zacząć. Mateczka Święta wysłucha naszego błagania

Aneta
Aneta
27.02.14 20:23
Reply to  krzyżak

w tej samej intencji?

Ilona
Ilona
27.02.14 21:32

Przepraszam z góry bo nie chcę nikogo urazić. Moim zdaniem – modlitwa to nie koncert życzeń. Możemy prosić o coś ale to co nam daje nowenna to pewną dojrzałość, że nie konkretnie o NASZ cel chodzi ale o pełne zaufanie i oddanie się Bogu i jego woli. Może ten stan bezrobocia i długów ma Was oboje skłonić do jakiejś refleksji, przemiany? Nie wiem ale wiem, że jak zaufasz i z głębi serca oddasz się woli Bożej to życie się zmieni. Zaufaj Bogu.

ula
ula
27.02.14 22:06

do Magda- widzę że Nowenny zmówione przeze mnie jakiś czas temu, zostają dopiero teraz wysłuchiwane ( nowenna się nie spełnia, może być wysłuchana:)), więc nie poddawajcie się, nie zrażajcie nigdy do modlitwy różańcowej, bo ona pochodzi od Maryi, a Ona nigdy nie zawodzi, nie są to puste słowa, ale tak jest wiem, że trudno gdy nie ma pracy, czy inne problemy, ale czasem tylko modlitwa nam pozostaje Dodatkowo polecam Ci modlitwy do Ducha Św, jeśli będziesz odmawiać z wiarą na pewno Duch Św. da CI odpowiedź na Twoje pytania, nie wątpię w to Byłaś kiedyś na Mszy z modlitwą o… Czytaj więcej »

Czesław
Czesław
03.03.14 09:51
Reply to  ula

Ja też potwierdzam, spowiedź i uczestnictwo we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie czyni cudowną przemianę, z niemożliwego w możliwe! Duch Święty przemienia nasze serca i całe życie obraca w stronę świętości do Niebios Bram.

ZDZISŁAW
ZDZISŁAW
28.02.14 21:31

Do Magdy. Ja jestem już w połowie 9 nowenny licząc w kolejności od 20. pażdziernika 2012 roku. Nie wiem co dalej. Tak po ludzku patrząc to nie ma spektakularnych efektów na jakie bym liczył i chciałbym tak po ludzku już. Teraz tą 9 nowennę odmawiam od 24 stycznia. Jeżeli Pan Bóg pozwoli to planowany termin zakończenia tej nowenny wypada 18 marca, a więc w wigilię uroczystości Świętego Józefa, więc zaprosiłem do tej nowenny także Świętego Józefa. 19 lutego otrzymałem od księży Marianów z Warszawy tekst Nowenny do Świętego Józefa i kartkę na której można przesyłać intencje na Msze święte nowennowe… Czytaj więcej »

Ola
Ola
17.10.18 18:32
Reply to  ZDZISŁAW

Zdzisławie, czy coś się zmieniło w twoim małżeństwie? Czy Pan Bóg je uzdrowił? Czy dalej modlisz się o tą łaskę?
Pozdrawiam serdecznie.

Joanna
Joanna
01.03.14 22:03

Przykro patrzec na slowo -nieudane-obok slowa nowenna, zadna nowenna nie jest nieudana, jesli zmawia sie ja w goracej ufnosci, czasem nie od razu otrzymujemy to o co prosimy a nawet wogole ale na pewno otrzymujemy laski, z ktorych moze nie zdajemy sobie sprawy, Mnie praca znalazla, tak praca znalazla mnie, a nie ja prace juz po tygodniu modlitwy Nowenna Pompejanska, prace, ktora moze byc tylko od Matki Bozej, bo lepiej nikt by tego nie ulozyl. pozdrawiam

Kasia
Kasia
02.03.14 16:34

Do Magda-Kiedyś od osób z pracy dostałam Koronkę Wyzwolenia i przez chwilę zaczęłam się Nią modlić,jednak stwierdziłam,że to nie dla mnie,ponieważ nie ma określonego czasu,tak jak np.w NP,gdzie jest przewidziane 54dni,więc przestałam Ją odmawiać… NP już odmawiałam od dłuższego czasu,dwie o prace dla męża i za każdym razem dostawał coraz gorszą,ale był to czas kiedy zostałam wysłuchana i zaszłam w upragnioną ciąże,także z pracą moją było ciężko,pracowałam na czarno i nie powiem strasznie złościłam się na Pana Boga,nie miałam sił,za każdym razem kiedy zaczynałam kolejną Nowenne powtarzałam,że to już ostatnia,ale nie przestawałam jej jednak odmawiać…Tak jak pisałam wcześniej,mąż w ciągu… Czytaj więcej »

Dominika
Dominika
02.03.14 17:05

Droga Magdo. Nie załamujcie rąk z mężem. Proponuje nadać Mszę Św. w Waszej intencji najlepiej w jakimś sanktuarium Maryjnym. Poza tym spróbujcie modlić się razem . Poza tym spowiedź i przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii Świętej ratuje każdego. Proście o pomoc swoich Aniołów Stróżów , w sprawach finansowych pomocny jest mój patron św. Ekspedyt oraz św. Rita i św. Juda Tadeusz. Droga Magdo po to mamy świętych patronów, żeby prosić ich o wstawiennictwo. Ja również modlę się do nich i NP ale na cuda trzeba czasem poczekać. I z ufnością i pokorą błagać Maryję o pomoc. Nie załamujcie rąk, bo… Czytaj więcej »

ewa
ewa
03.03.14 19:51

Droga Magdo o co kolwiek bedziesz sie modlia musisz całkowicie bezgranicznie zaufaćMaryi
zaufać Bogu i nie poddawać sie po prostu zakochac się w bogu.To jest wspolny pacież
codzienna eucharystia czytanie pisma św i nigdy nie zwatpić.Szatan tylko czeka abyś zwątpiła.
bo wtedy po prostu przestaniesz się modlić.Otrzymójesz każdego dnia tyle łask że sobie nawet nie wyobrażasz;Zacznij od podziękowania chociaż by za to że jesteś no i pokora pozdrawiam

Marta
Marta
04.03.14 15:13

Pragnę podzielić się swoją ogromną radością,moja nowenna o dobrą pracę dla mojego syna została wysłuchana.Matko Święta bardzo,bardzo dziękuję za tę łaskę.Jesteśmy tacy szczęśliwi.Nowennę Pompejańską polecam każdemu .

Aneta
Aneta
30.08.14 20:42

Magda, czy Twoja sytuacja zmieniła się? Czy Twoje intencje zostały wysłuchane?

marta275
marta275
18.01.17 19:48

Magda mam nadzieję że wszystko się poukładało. Świeta Rita Pomogła naprawdę wielu osobą trzymam kciuki i modlę się w Twojej intencji.

Marta

29
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x