Magda: nieudane nowenny

Witam, odmówiłam 2 nowenny jedną w intencji pracy dla mnie drugą dla męża. Żadna się nie spełniła, nie mamy oboje pracy, a długi na życie rosną.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

29
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
16 Wątki komentarzy
13 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
19 Autorzy
Olamarta275E.anetaMarta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Użytkownik
Sylwia

Proszę, zaufaj Panu ! Wiem dobrze, że „łatwo się mówi”, ja też jestem po nowennie… i Czekam. Trzeba Panu dać czas 🙂 Co prawda moja intencja dotyczyła zupełnie czego innego (uzdrowienie)… ale za każdym razem kiedy jestem na Eucharystii i przychodzi moment Ofiarowania powtarzam Bogu: oddaję Ci Tatusiu, mój Panie moje sprawy WSZYSTKIE! I zrób z tym co uznasz: bądź wola Twoja. Widzę, doświadczam, czuję jak Wszechmocny mnie dotyka, przemienia… i wiem, że dzięki Najświętszej Maryi Pannie moje modlitwy trafiły przed Tron Boga!!! Bóg nas kocha czy nam to się podoba, czy nie 🙂 Pozdrawiam Cię gorąco – głowa do… Czytaj więcej »

Aneta
Gość
Aneta

Moje tez nowenny nie zostaly wysluchane…

Agucha
Gość
Agucha

Słowa Ewangelii według świętego Jana
W Kanie Galilejskiej odbywało się wesele i była tam matka Jezusa. Zaproszono na to wesele także Jezusa i Jego uczniów. A kiedy zabrakło wina, matka Jezusa mówi do Niego: „Nie mają już wina”.
Jezus jej odpowiedział: „Czyż to moja lub twoja sprawa, niewiasto? Czyż jeszcze nie nadeszła moja godzina?”.
Wtedy matka Jego powiedziała do sług: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”.
Prosząc Maryję o pomoc w każdej sprawie pamiętajmy te słowa: „Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie”…

Kasia
Gość
Kasia

Może nie robisz czegoś co pomoże się jej spełnić. Ja odmawiam 47 dzień o zdrowie dla mojej córki. Przez caly okres było tylko gorzej, przestalam wierzyć ale się nie poddalam. Chodziłam od lekarza do lekarza, ciągle nowe przerażające diagnozy….astma, refluks i inne zero poprawy. W końcu Maryja mnie natchnela i zrobiłam prywatnie badanie kału a tam…glista ludzka. Jest to straszne ale wiem z czym teraz mam walczyć. Wiem że kochana Matka mi pomoże. Chodzi mi oto że nie uzdrowila odrazu mojej córki ale pomogła mi odnaleźć przyczynę. Może zacznij szukać wiecej ofert. Napewno się uda.

krzyżak
Gość
krzyżak

najważniejsze to nie poddawać się, trwać w modlitwie jedną skończyć drugą zacząć. Mateczka Święta wysłucha naszego błagania

Aneta
Gość
Aneta

w tej samej intencji?

Ilona
Gość
Ilona

Przepraszam z góry bo nie chcę nikogo urazić. Moim zdaniem – modlitwa to nie koncert życzeń. Możemy prosić o coś ale to co nam daje nowenna to pewną dojrzałość, że nie konkretnie o NASZ cel chodzi ale o pełne zaufanie i oddanie się Bogu i jego woli. Może ten stan bezrobocia i długów ma Was oboje skłonić do jakiejś refleksji, przemiany? Nie wiem ale wiem, że jak zaufasz i z głębi serca oddasz się woli Bożej to życie się zmieni. Zaufaj Bogu.

ula
Gość
ula

do Magda- widzę że Nowenny zmówione przeze mnie jakiś czas temu, zostają dopiero teraz wysłuchiwane ( nowenna się nie spełnia, może być wysłuchana:)), więc nie poddawajcie się, nie zrażajcie nigdy do modlitwy różańcowej, bo ona pochodzi od Maryi, a Ona nigdy nie zawodzi, nie są to puste słowa, ale tak jest wiem, że trudno gdy nie ma pracy, czy inne problemy, ale czasem tylko modlitwa nam pozostaje Dodatkowo polecam Ci modlitwy do Ducha Św, jeśli będziesz odmawiać z wiarą na pewno Duch Św. da CI odpowiedź na Twoje pytania, nie wątpię w to Byłaś kiedyś na Mszy z modlitwą o… Czytaj więcej »

Czesław
Gość
Czesław

Ja też potwierdzam, spowiedź i uczestnictwo we Mszy Św. z modlitwą o uzdrowienie czyni cudowną przemianę, z niemożliwego w możliwe! Duch Święty przemienia nasze serca i całe życie obraca w stronę świętości do Niebios Bram.

ZDZISŁAW
Gość
ZDZISŁAW

Do Magdy. Ja jestem już w połowie 9 nowenny licząc w kolejności od 20. pażdziernika 2012 roku. Nie wiem co dalej. Tak po ludzku patrząc to nie ma spektakularnych efektów na jakie bym liczył i chciałbym tak po ludzku już. Teraz tą 9 nowennę odmawiam od 24 stycznia. Jeżeli Pan Bóg pozwoli to planowany termin zakończenia tej nowenny wypada 18 marca, a więc w wigilię uroczystości Świętego Józefa, więc zaprosiłem do tej nowenny także Świętego Józefa. 19 lutego otrzymałem od księży Marianów z Warszawy tekst Nowenny do Świętego Józefa i kartkę na której można przesyłać intencje na Msze święte nowennowe… Czytaj więcej »

Ola
Gość
Ola

Zdzisławie, czy coś się zmieniło w twoim małżeństwie? Czy Pan Bóg je uzdrowił? Czy dalej modlisz się o tą łaskę?
Pozdrawiam serdecznie.

Joanna
Gość
Joanna

Przykro patrzec na slowo -nieudane-obok slowa nowenna, zadna nowenna nie jest nieudana, jesli zmawia sie ja w goracej ufnosci, czasem nie od razu otrzymujemy to o co prosimy a nawet wogole ale na pewno otrzymujemy laski, z ktorych moze nie zdajemy sobie sprawy, Mnie praca znalazla, tak praca znalazla mnie, a nie ja prace juz po tygodniu modlitwy Nowenna Pompejanska, prace, ktora moze byc tylko od Matki Bozej, bo lepiej nikt by tego nie ulozyl. pozdrawiam

Kasia
Gość
Kasia

Do Magda-Kiedyś od osób z pracy dostałam Koronkę Wyzwolenia i przez chwilę zaczęłam się Nią modlić,jednak stwierdziłam,że to nie dla mnie,ponieważ nie ma określonego czasu,tak jak np.w NP,gdzie jest przewidziane 54dni,więc przestałam Ją odmawiać… NP już odmawiałam od dłuższego czasu,dwie o prace dla męża i za każdym razem dostawał coraz gorszą,ale był to czas kiedy zostałam wysłuchana i zaszłam w upragnioną ciąże,także z pracą moją było ciężko,pracowałam na czarno i nie powiem strasznie złościłam się na Pana Boga,nie miałam sił,za każdym razem kiedy zaczynałam kolejną Nowenne powtarzałam,że to już ostatnia,ale nie przestawałam jej jednak odmawiać…Tak jak pisałam wcześniej,mąż w ciągu… Czytaj więcej »

Dominika
Gość
Dominika

Droga Magdo. Nie załamujcie rąk z mężem. Proponuje nadać Mszę Św. w Waszej intencji najlepiej w jakimś sanktuarium Maryjnym. Poza tym spróbujcie modlić się razem . Poza tym spowiedź i przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii Świętej ratuje każdego. Proście o pomoc swoich Aniołów Stróżów , w sprawach finansowych pomocny jest mój patron św. Ekspedyt oraz św. Rita i św. Juda Tadeusz. Droga Magdo po to mamy świętych patronów, żeby prosić ich o wstawiennictwo. Ja również modlę się do nich i NP ale na cuda trzeba czasem poczekać. I z ufnością i pokorą błagać Maryję o pomoc. Nie załamujcie rąk, bo… Czytaj więcej »

ewa
Gość
ewa

Droga Magdo o co kolwiek bedziesz sie modlia musisz całkowicie bezgranicznie zaufaćMaryi
zaufać Bogu i nie poddawać sie po prostu zakochac się w bogu.To jest wspolny pacież
codzienna eucharystia czytanie pisma św i nigdy nie zwatpić.Szatan tylko czeka abyś zwątpiła.
bo wtedy po prostu przestaniesz się modlić.Otrzymójesz każdego dnia tyle łask że sobie nawet nie wyobrażasz;Zacznij od podziękowania chociaż by za to że jesteś no i pokora pozdrawiam

Marta
Gość
Marta

Pragnę podzielić się swoją ogromną radością,moja nowenna o dobrą pracę dla mojego syna została wysłuchana.Matko Święta bardzo,bardzo dziękuję za tę łaskę.Jesteśmy tacy szczęśliwi.Nowennę Pompejańską polecam każdemu .

Aneta
Gość
Aneta

Magda, czy Twoja sytuacja zmieniła się? Czy Twoje intencje zostały wysłuchane?

marta275
Gość
marta275

Magda mam nadzieję że wszystko się poukładało. Świeta Rita Pomogła naprawdę wielu osobą trzymam kciuki i modlę się w Twojej intencji.

Marta