Magda: Może moja wiara jest za mała

Witam wszystkich Moja pierwsza nowenna zaczęłam odmawiać w listopadzie. Modliłam się w intencji znalezienia pracy od 5 lat odkąd skończyłam studia nie mam stałej pracy. Moja prośba nie została wysłuchana, ale wiem że to nastąpi.Z dnia na dzień zaczęłam odmawiać. Na początku modlitwa szła mi dobrze, ale po jakimś czasie brak koncentracji na odmawianiu różańca, dziwne niepokojące myśli szatan przeszkadzał. Postanowiłam iść do spowiedzi w (godzinę łaski dla całego świata ) modliłam się do Mateńki aby dała mi siłę z rzuceniu balastu jaki w sobie nosiłam, spowiednikiem okazał się duszpasterz Odnowy w Duchu Świętym.

Pierwszy raz w swoim życiu poszłam na Odnowę w Duchu gdzie wczesniej się wzbraniałam. Na mszę niedzielną chodzę bo chcę, a nie muszę jak wcześniej bywało. Dziękuję Ci Matko Niebieska za okazane mi wsparcie i otrzymane łaski. Jeszcze długa droga przede mną módlcie się za mnie.

Koronka z modlitwą

do św. Judy Tadeusza

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kwach
kwach
27.02.14 22:57

Wróć do zaufania Bogu. Trzeba pokładac ufność w Bogu a nie w ilosci odmówionych modlitw. Bóg kocha nas takimi jacy jestesmy. To sa slowa kapłana który w czasie mszy z modlitwa uzdrowienia to przekazazał. Proście a będzie wam dane…

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x