Jadwiga: lekarz źle wykonał operację

Pragnę podziękować Królowej Różańca za uzdrowienie moich przewodów żółciowych. Byłam leczona 5 lat, wciągu jednego roku byłam 5 razy na bloku operacyjnym, ponieważ, lekarz źle wykonał operację.

Moje przewody żółciowe ciągle były chore. W dniu 3.02.2014 wykonałam usg ,,Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone, bez złogów w świetle.

Nowennę Pompejańską odmówiłam 3razy w tej intencji. Chwała Panu.

Książka, która przybliża przesłanie Maryi Róży Duchownej.

- 8 GRUDNIA - 

Zawiera orędzia, historię objawień oraz nabożeństwo na Godzinę Łaski. 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
beata
beata
28.02.14 20:36

Chwala Panu!

Magdalena
Magdalena
01.03.14 16:22

Piękny jest taki dar od Matki Bożej,ale piękna jest i Twoja ufna,pokorna modlitwa pompejanką aż trzy razy…To przydaję mi wiary ,bo już 4 mam za sobą w pewnej intencji może czas bym znów ją podjęła…Dziękuję za świadectwo,życzę ogromu łask i nieustającej opieki Mateczki

Nina
Nina
02.03.14 10:31
Reply to  Magdalena

Bogu niech będą dzięki i Królowej Różańca Świętego za uzdrowienie jakie otrzymałaś, a Tobie za świadectwo wiary ,ufności i wytrwałości ! Odmówiłam dwie Nowenny Pompejańskie i czekam z pokorą i wiarą że zostanę wysłuchana. Nie modliłam się za siebie, a jednak ja otrzymałam łaskę poznania choroby o której nie miałam pojęcia. Teraz się leczę i czekam z ufnością na wysłuchanie intencji powierzonej Bogu przez Nowennę Pompejańską.Życzę zdrowia , obfitych łask i opieki Matki Bożej.Proszę o modlitwę w mojej intencji.

kohut
kohut
02.05.14 23:55
Reply to  Nina

Codziennie odmawiam nowennę, proszę i błagam o zdrowie dla najbliższej mi osoby, dla mojego jedynego dziecka, wierzę że Najświętsza Pani, Matka Nieustającej Pomocy pomoże odzyskać zdrowie i radość, których tak bardzo brakuje w życiu naszej rodziny, wierzę że Matka Boża nie odmówi łask o które tak bardzo proszę o zdrowie dla mojego jedynego dziecka, że łaskawie spojrzy na to ogromne cierpienie i pomoże mojemu dziecku, że w naszej rodzinie zapanuje szczęście, uśmiech i ogromna wdzięczność dla naszej Najświętszej Pani Matki Nieustającej Pomocy. Matko błagam o pomoc.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x