Bożena: jestem szczęśliwa z tego powodu

Listopad/ grudzień 2013 odmówiłam nowennę pompejańską w intencji dostania najpierw stażu, a potem pracy w swoich kwalifikacjach, czyli wykształceniu chemicznym, dla mnie i dla siostry. Już w trakcie nowenny otrzymałam wiele łask od Matki Bożej m.in. łaskę spokoju. Z pracą ciężko po tych studiach, a bez żadnego doświadczenia nie chcą przyjmować do pracy.

Przez 4 miesiące od obrony pracy magisterskiej bez rezultatu. Firmy czy instytucje nie chcą przyjmować nawet na staż albo PUP robi problemy. Więc postanowiłam zwrócić się do Maryji w tej intencji w nowennie pompejańskiej.

Po około następnych dwóch miesiącach, niedługo po skończeniu nowenny, na początku stycznia wszystko zaczęło się zmieniać. Przedzwoniłam do jednej instytucji, która się mną zainteresowała, także siostra w tym czasie znalazła instytut, który zgodził się ją przyjąć. Złożyłyśmy obie wnioski do PUPu i zostały pozytywnie rozpatrzone.

Wszystko, dzięki Matce Bożej, jestem szczęśliwa z tego powodu. Wierzę, że o pracę możemy być również spokojne. Matka Boża o wszystko się już zatroszczy

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x