Prośba o Twój głos!

Jak uważasz, czy należy poprawić wygląd tej strony?

Sorry, there are no polls available at the moment.
0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Genesis
Genesis
05.01.14 15:39

Proponuje zmienić cały wygląd i wszystko poukładać bo teraz wszystko się wydaje rozrzucone- musimy walczyć o każdego chrześcijanina i ateiste- strona musi trafiać bezpośrednio do internauty a nie zmuszać go do szukania tematów bo będzie go to zniechęcać. Nie jest źle- tylko zmienić kolory, układ wpisów- czytelne i proste Menu . Pozdrawiam 🙂 Dodam że to tylko moja sugestia 🙂

Gosia
Gosia
06.01.14 00:44
Reply to  Genesis

Popieram!!!

Ela
Ela
03.04.14 01:12
Reply to  Genesis

Ja chyba wolałam poprzedni układ przed zmianą, był bardziej przejrzysty i czytelny.

Ewa Busse-Turczyńska
Ewa Busse-Turczyńska
05.01.14 17:13

Strona jest OK, ale proponuję w różnych postach na facebook czy propagowanych wizerunkach Maryi nie przesładzać Jej wizerunku, a dobierać raczej skromne ikony, stare malowidła. Ktoś już krytykował pomysły ubierania w piękne suknie figurek, myślę, że mamy dobre intencje Jej obdarowywania, ale choć o gustach się nie dyskutuje, łatwo otrzeć się o tandetę co niestety odstrasza i nie wpływa na wyraz nowej ewangelizacji

Martii
Martii
05.01.14 22:14

Mi się strona bardzo podoba. Co prawda jestem tu od nie bardzo długiego czasu, ale nie mam problemu ze znalezieniem tego co chcę, bardzo mi się podoba właśnie po prawej taka forma przedstawionych tagów do wyboru. Kolory też mi bardzo leżą i układ. Kiedy wchodzę na tę stronę odczuwam klimat ciepła i przytulności. Jedno tylko co mi przeszkadza, jak latają gwiazdki czy baloniki po stronie. To przeszkadza coś czytać. Ja jestem za tym by nic nie zmieniać.

Martii
Martii
05.01.14 22:26
Reply to  Martii

I jestem osobą młodą, mam 22 lata, to tak a propo nowej ewangelizacji. I mnie nie odstrasza ta strona a przyciąga.Wszystko tu jest pod ręką na moje odczucie.

Tadek
Tadek
05.01.14 23:00
Reply to  Martii

Dokładnie. Wizualnie strona fajnie wygląda, tylko warto zlikwidować płatki śniegu, bo przeszkadzają.

Tatiana
Tatiana
06.01.14 12:08

Dla mnie strona jest również w porządku.Jestem tu codziennie i nic mi nie przeszkadza.Fajny był pomysł z dodaniem codziennej liturgii,nie trzeba wchodzić na inne strony i szukać.Reszta w moim odczuciu jest w porządku.

Daniel
Daniel
06.01.14 12:23

Moje uwagi bardziej dotyczą lepszego opracowania treści niż formy Z Mojej strony zasugesrowałbym tak: Większą ilość ostatnich komentarzy i może, dać wzmiankę na głównej stronie o dacie i godzinie wystawienia (każdemu łatwiej byłoby zidentyfikować czy czytał go czy nie. Jeśli ktoś mialby życzenie to założyć sobie staly login i identyfikować bardziej użytkowników forum, by widniały Jego komentarze, świadectwa dodane – wtedy widać jak na dłoni jak zmienia się życie danej osoby pod wpływem Matki Bożej Pompejańskiej, w jakich intencjach się modli. Solidnie posegregować świadectwa w kilku kategoriach np dotyczących: Miłości, Zdrowia, Pracy, Edukacji, Macierzyństwa i Modlitwy za inne osoby (obecnie… Czytaj więcej »

Artur
Artur
08.01.14 22:22

Szczerze? Strona jest nieczytelna i niestety bardzo dużo tu chaosu. Im mniej tym lepiej. Zostawicie to co niezbędne a resztę wrzućcie w zakładki i powinno być super.

Artur
Artur
08.01.14 22:26

Nie, serio – straszny tu bałagan. już 10 minut szukam jakiegoś odnośnika do różańców które sprowadziliście i nie widzę… Dużo pracy was czeka – liczę że się jej podejmiecie.

Lili
Lili
08.01.14 23:20

Strona ok. Ale zgadamy sie z Tadkiem, ze platki sniegu przeszkadzaja.

Anna
Anna
09.01.14 12:31

Proponuję dużo zmienić, naprawdę trudno się na tej stronie odnaleźć, to zniechęca do zaglądania tutaj

Inka
Inka
10.01.14 18:40

Strona po odświeżeniu super! Bardzo mi się podoba a kolory dodają optymizmu.Brawo:))

Anna
Anna
10.01.14 18:55

Teraz stronka wygląda lepiej 🙂

ANIA
ANIA
10.01.14 20:54
Reply to  Marek (adm.)

Chciałabym ,zeby świadectwa mozna było wyszukiwać po nr stron jak wcześniej albo po dacie 🙂

Aneta
Aneta
13.01.14 14:00

Gdyby byl slownik, ktory by poprawial bledy ortograficzne… Przepraszam, ale jestem na tym punkcie czula i czasami nie jestem w stanie czytac swiadectw wlasnie przez bledy ortograficzne…

JOANNA
JOANNA
13.01.14 15:29

Gdy się ma wątpliwości co do tego, jak coś napisać, można uruchowmić nową kartę i sprawdzić poprawność pisowni w słowniku j. polskiego, ale rzeczywiście nie zawsze je mamy w momencie pisania, a dopiero wyłapujemy przy czytaniu tekstu już opublikowanego. Trudno wymagać od administratora, by poprawiał wszystkie błędy, chociaż kiedyś sama o to w jakimś przypadku poprosiłam, bo zdaje się Bóg – napisałam przez małe „b” i też mnie to raziło, a co dopiero ortograficze błędy. Jest to dyskomfort i dla czytającego, i tym bardziej wstydliwa sprawa dla piszącego. Więc dobry pomysł-można by było uniknąć kompromitacji piszących i poprawić komfort czytającym,… Czytaj więcej »

Karolina
Karolina
21.01.15 14:01

ja sugerowałabym zmienić układ w miejscu, gdzie pojawiają się intencje, na 2 kolumny na stronie, aby intencje nie były tak szybko spychane na kolejna stronę i żeby więcej osób mogło omadlać te intencje, które zostały zepchnięte na kolejną stronę przez np. jakąś dluższą intencje. Poza tym podoba mi się wszystko, każdego dnia coś mnie tutaj ciągnie i nawet jeśli nie planuje to i tak czytam, omadlam itp:) pozdrowienia dla osób, które robią wszystko, aby ta strona była taka ładna i dobrze działała:) Karolina

RYSZARD
RYSZARD
13.12.15 20:17

Mam problem ze sklepikiem jak klikne na sklep pokazuje mi się pustastrona

30
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x