Nieznajoma: „Ku pokrzepieniu Naszych serc”

Wraz z początkiem 2014 r. pragnę złożyć swoje świadectwo na forum niniejszej strony. Choć intencje, w których odmówiłam dwie nowenny pompejańskie jeszcze się nie spełniły, to jednak zauważam na każdym kroku działanie, opiekę Matki Bożej i Pana Boga w moim życiu. Mam tu na myśli: niebezpieczną sytuację na drodze, z której wyszłam cała i zdrowa; diagnozę przewlekłej choroby – przyczynę uciążliwych dolegliwości trwających od wielu lat; poprawę relacji z najbliższymi i wiele innych małych cudów, których nie sposób wymienić, a nawet zliczyć. Wierzę w to, że nie są to czyste przypadki, zbiegi okoliczności (jak niektórzy by je nazwali), lecz łaski zsyłane „z góry”, opatrzność Boża.

Wierzę również, że prędzej czy później, pomimo niedoskonałej modlitwy (mam tu na myśli liczne rozproszenia), ziszczą się także prośby, w intencji których ofiarowałam moje nowenny.

I jeszcze kilka zdań do Was moi Drodzy Wasze świadectwa budują, dodają otuchy, wzruszają (kilkakrotnie miałam łzy w oczach, które rzadko się u mnie pojawiają :)), sprawiają, że nie można się obyć bez tej strony (zaglądam tu niemal codziennie)!!!

Ku pokrzepieniu Naszych serc pozwolę sobie zacytować kilka zdań, jakie odnalazłam przypadkiem, a może nie przypadkiem na jednej ze stron poświęconych Różańcowi Świętemu:

„Bóg poprzez całe dzieje świata, mówi:

Masz pragnienia na swoją miarę,to realizuj je sam. Nie jestem Ci potrzebny. Jeśli jednak chcesz, abym to Ja realizował twoje pragnienia, to miej pragnienia na Moją, a nie twoją miarę.
JA – JESTEM BOGIEM RZECZY NIEMOŻLIWYCH!”.

Reasumując, życzę Wam abyście wytrwali w modlitwie, bezgranicznie zaufali Matce Bożej i Panu Bogu oraz wierzyli w Ich opatrzność i niesamowitą moc sprawczą!!!

Na koniec, choć właściwie powinnam to uczynić na początku, pragnę podziękować naszej Pośredniczce, Pocieszycielce, Jedynej Nadziei – Królowej Różańca Świętego.
DZIĘKUJĘ Ci Przenajświętsza Matko za otrzymane łaski!!!

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tatiana
Tatiana
02.01.14 18:27

Ja też tu codziennie zaglądam

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x