Monika: Świadectwo uratowania męża z wypadku

Witajcie!!!
Wczoraj skończyłam moją 1 w życiu NP, czasami było ciężko, najgorzej w połowie części dziękczynnej, myślałam ze nie dam rady, zły tak strasznie mieszał ale dałam radę Moją intencją było uzdrowienie męża z niepłodności- już od roku staramy sie o dziecko ale dopiero od 3 miesięcy wiemy że o dziecku możemy na razie pomarzyć, więc po tym strasznym wyroku dla nas rozpoczęłam Nowennę 28 listopada i jak na razie nie spełniła się moja prośba ale wierzę że Matka Boska nam pomoże bo bardzo pragniemy tego dziecka a tylko cud może nam w tej chwili pomóc…

Wracając do początku mojej pierwszej NP to już 2 dniu jej odmawiania mój mąż doznał cudownego uratowania ze śmiertelnego wypadku-miał wypadek na kopalni i nawet lekarze byli w szoku że nie zginął tylko miał 10 szwów na twarzy i wstrząs mózgu, za to jestem Mateńce bardzo wdzięczna że uratowała męża od śmierci bo to był cud!

Dzięki tej Nowennie doznałam pogłębienia wiary, wewnętrznego spokoju przy jej odmawianiu i opieki Matki Bożej. Jak pewnie każdy z Was wiele razy byłam kuszona przez szatana że po co odmawiam jak i tak nie zostane wysłuchana i wiele takich natrętnych myśli przebiegało mi po głowie ale zawsze starałam się odmówić 3 części różańca i to mi się udało Doznałam niezliczonych łask od Mateńki chociaż ta główna prośba jeszcze sie nie spełniła to zaczynam od dziś 2 NP w tej samej intencji. Różaniec strasznie mnie uzależnił nie wyobrażam sobie dnia bez niego, teraz zamierzam odmówić 4 części różańa codziennie a kiedyś to było nie do pomyślenia dla mnie nawet jeden różaniec zmówić. Nie poddawajcie się i nawet gdy zły rządzi i kusi to choćby nie wiem co zawsze go zmówcie.

Polecam każdemu tą Nowennę Proszę o modlitwę w intencji mojego męża, Bóg zapłać za chociażby jedną zdrowaśkę za niego aby został cudownie uzdrowiony z niepłodności.

Szczęść Boże!!!

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
21.01.14 19:22

Piękne świadectwo …
Królowo Różańca Świętego Módl się za nami .

Ewa
Ewa
22.01.14 16:08

A słyszałaś Moniko o pasku św. Dominika? Napisz do sióstr pod ten adres:
http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_pasek.html

Ela
Ela
22.01.14 17:39

Droga Moniko – odmowilam wlasnie zdrowaske w Twojej intencji. Powodzenia w staraniach i wytrwalosci.

Asia
Asia
22.01.14 17:51

Moniko, ja też się za Was pomodlę. Szczęść Wan Boże!

zosia
zosia
22.01.14 18:09

odmowilam Zdrowas Mario. Niech Wam Pan Bog blogoslawi.

Samotna
Samotna
22.01.14 19:20

Piękne świadectwo, Pan Bóg Was nie zostawi, dużo zdrowia życzę, dołanczam swoją modlitwę. Tak jak ktoś napisał, dobrze poprosić o modlitwę jakieś zgromadzenie zakonne, wspólnotę modlitewną, rodzinę, przyjaciół.

MK
MK
22.01.14 20:04

I ja sie pomodlilam.Niech Wam Pan Bog blogoslawi.

basia
basia
22.01.14 20:24

Moniko my z mężem walczymy o dziecko już 5 lat, nie poddawaj się Maryja otacza wszystkich swoją opieką, musimy tylko prosić a będziemy wysłuchani. Ja odmawiam swoją trzecią Nowennę Pompejańską, Druga intencja sprzedaży bardzo trudnej nieruchomości powiodła się dzięki Matce Bożej tak dobrze, że przeszło moje oczekiwania. Wiem, że Matka Nasza Kochana wysłucha naszych błagań o dar macierzyństwa.
Z Bogiem!!!!!

Monika
Monika
23.01.14 10:46

Kochani dziękuję Wam!!! Dobrze, napisze jeszcze do sióstr o ten pasek, może on jeszcze pomoże 🙂 czasem brakuje mi sil do tego wszystkiego ale mam wielką nadzieję że Maryja nas nie zostawi. Dziękuję za modlitwę, Bóg zapłać!!!

Barbara
Barbara
25.01.14 10:52

Droga Moniko,odmówiłam za Was Zdrowaś Maryjo. Niech Bóg Wam błogosławi a Maryja otoczy opieką. Ja też długo nie mogłam mieć dzieci. Dzisiaj mam trójkę! Polecam ci też nowenne do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Bardzo skuteczna. Módl się by Maryja rozwiązała węzeł niepłodności. I oglądajcie przez internet w trzecią sobotę miesiąca mszę z Ojcem Danielem Galusem z Sanktuarium św. Józefa w Częstochowie. Ostatnio było świadectwo,że po 21 latach małżeństwo ze Słowacji oczekuje dziecka, które narodzi się w sierpniu. Chwała Panu! I nie trać nadzieji. Ja też obecnie borykam się z głuchotą po boreliozie. Trudne to przy wychowaniu dzieci. Proszę również o… Czytaj więcej »

Danka
Danka
26.01.14 21:30
Reply to  Barbara

Moniko, jeśli jest problem po stronie męża, to kup mu apivit – mleczko pszczele w tabletkach do ssania i módl się z wiarą. Jeśli nie jest uczulony na produkty pszczele, nie zaszkodzi mężowi. Przeczytaj na ulotce jak zażywać, bo nie pamiętam tego. 12 lat temu ja tak zrobiłam, modliłam się też gorąco do Matki Bożej. Za 2 miesiące byłam w ciąży, córka urodziła się 26 sierpnia w święto Matki ożej Częstochowskiej. Uwierz Monisiu, nie smuć się, wiara czyni cuda. Pozdrawiam.

Monika
Monika
27.01.14 07:43

Dziękuję Wam!!! Nie spodziewałam się takiego odzewu 🙂 problem jest tylko po stronie męża, ja jestem zdrowa i on naprawde sie załamał a ja gorąco się za niego modlę. Daje już mężowi propolis ( 20 kropel na łyżeczke cukru) to przerzucić się na mleczko pszczele? Będzie lepsze? Danusiu, była bym wdzięczna za odpowiedź, Bóg zapłać Wam wszystkim!!! Teraz przy tej 2 NP mam większą wiarę niż przy pierwszej i jakoś czuję że Matka Boża naprawdę nam pomoże 🙂 przedwczoraj w nocy ktoś mnie dotknął taką ciepłą ręką w nogę…przestraszyłam sie ale poczułam wtedy taką matczyną opiekę…myśle że to sama Maryja… Czytaj więcej »

13
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej