Mateusz: różaniec tak wiele razy uratował mnie od wielu kłopotów

Hej!!!
Na początku pozdroofki dla Wszystkich. Zaczynając to o czym chce powiedziec to na co dzień jestem rolnikiem. Jako, że praca na roli jest róznie opłacalna, rok rokowi nie równy, to musiałem również mieć drugie zródło pracy. I tak po skończonych studiach zacząłem poszukiwac pracy. Nie powiem, ze pracy wtedy nie było, była jednak płatna do tego stopnia w wielu przypadkach, ze pozostawało całe nic.

Inne prace to takie, gdzie można było psychicznie się wykończyc jednak nie było wyjscia trzeba było pracować. I tak cały czas z deszczu pod rynnę. Wracałem do domu często z takiej pracy i marzyłem żeby tylko pojechać w pole bo to była jedyna praca gdzie mogłem psychicznie odpocząc.

Cięzko było jednak znaleźć pracę w zawodzie a wiadomo, ze najlepiej się wykonuje tą pracę którą się lubi. Po jakimś czasie kolega oznajmił mi, ze u niego w pracy poszukują kogoś na stanowisko szkoleniowca. Pomyslalem, ze w koncu praca o jakiej chyba marzę. Poszedłem, dostałem ta pracę. Na początku było dobrze. Z biegiem czasu szefostwo zaczęło pokazywać swoje złe strony. Pomyslałem, ze przecież pięknie długo nie może być. Wytrzymałem tam dwa lata, znosiłem wszystko ale na koniec to już zaczęli przesadzać do tego stopnia, ze miarka się przebrała.

W październiku ub. roku przeczytałem o NP. Cięzko było mi zobaczyc siebie jak odmawiam co najmniej 3 częsci różanca. Często ciężko było odmówic 1 częsć. Z drugiej strony pomyślałem, ze przeciez różaniec tak wiele razy uratował mnie od wielu kłopotów. I zacząłem… tak na spontanie, 1 listopada, w intencji pracy.

Koniec jej wypadał 24 grudnia. Jakiś tydzień przed koncem przyszedł mi pomysł żeby założyć swoją działalność. Obecnie jestem na swoim. Zajmuję się szkoleniami w dziedzinie rolnictwa. Spotykam wielu wspaniałych ludzi, którzy chcą mi pomóc. Wiem, ze tego bym nie zrobił gdybym nie sięgnął po NP. Do tej pory nie mialem odwagi, żeby takiego cos samemu otworzyć, nawet mi przez mysl nie przechodziło. Wiem, ze dalej Matka Boża mnie poprowadzi, ze będzie dobrze.

Obecnie jestem w trakcie odmawiania drugiej NP. w intencji drugiej połówki.
Wszystkich gorąco zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Nikt nie będzie tego załować!!!
Pozdrawiam
Mateusz

Koronka z modlitwą

do św. Judy Tadeusza

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
weronika
weronika
20.01.14 13:48

Hej!!!, tak trzymaj. „Módl się i pracuj a dojdziesz do celu – bo tym sposobem doszło już wielu” Pozdrawiam.

JOANNA
JOANNA
20.01.14 14:40

” Miłością i pracą ludzie się bogacą”. Ale czy chodzi tu o bogactwa na miarę wygranej 6-ki w Toto Lotka ? A bogactwo duchowe i łaski Boże, którymi obdarza nas Bóg, bardzo często obficie dzięki wstawiennictwu Najświętszej Matki Różańcowej, czy to bogactwo zrozumienia, jak dążyć drogą wyznaczoną nam przez Pana – Stwórcę, z umiejętnością dźwigania naszego codziennego krzyża, nie wiemy ile razy nie niesiemy go sami, nie jest bardziej wartościowe, niż gromadzenie dóbr na ziemi, zabijanie się dla pieniędzy, kosztem okradania z czasu dla własnych dzieci, możliwości poczytania wartościowych książek, czy czasopism, pójścia do kościoła częściej niż raz w tygodniu… Czytaj więcej »

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x