Magdalena: Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza: Bóg jest łaskawy

Dziękuję Matce Przenajświętszej za dar macierzyństwa. Przez półtora roku, mimo braku przeciwwskazań medycznych, nie udawało nam się z mężem zajść w upragnioną ciążę. Nasz problem postanowiliśmy polecić Maryi w Nowennie Pompejańskiej. Już w drugim cyklu po zakończeniu Nowenny okazało się, że noszę pod sercem wyczekane maleństwo.

Kiedy w ciąży doszło do komplikacji, po raz drugi odmawialiśmy Nowennę, tym razem w intencji zdrowia dziecka i jego bezpiecznego przyjścia na świat. Od tego momentu ciąża przebiegała bezproblemowo. W dniu porodu ze względu na zagrożenie dziecka zamartwicą lekarz zadecydował o przeprowadzeniu cesarskiego cięcia. Córka urodziła się zdrowa, otrzymała 9 punktów Apgar. Na imię daliśmy jej Joanna, co oznacza- Bóg jest łaskawy. Dziękujemy Ci Matko Przenajświętsza!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
cocomademoiselle
cocomademoiselle
02.01.14 08:06

O jeny jakie bzdury…Ja nie otrzymałam nigdy tego o co prosiłam. Zaszłaś w ciążę bo się w końcu udało. Udałoby się też i bez pomocy nowenny. Bóg nie steruje w cudowny sposób plemnikami mężczyzny,żeby trafiły do komórki jajowej. No proszę was. Pogódźcie się z tym, że Boga nie ma i tyle. Skoro Bóg wam wszystko daje to proszę odmówcie Nowennę Pompejańską w mojej intencji bo on ma mnie najwyraźniej gdzieś.

JOANNA
JOANNA
02.01.14 14:34

A mnie cieszy, że jesteś tu z nami, nie wiem, jak długo nas śledzisz i skąd tu się wzięłaś lub wziąłeś – bo jesteś bardzo anonimowy, może z jakiejś stony Apostazja, może jesteś wysłannikiem zła, a może jesteś tu za sprawą Ducha Świętego, który pragnie cię uszczęśliwić odnalezieniem szczęścia w KIM ? Jak nazwać to szczęście, którego każdy z nas poszukuje ? Buddysta powie, że w medytacjach i Nirwanie, okultysta – w szemranych praktykach. A my wiemy, że w Jezusie Chrystusie, w naukach spisanych w Nowym Testamencie oraz w praktykach religijnych, jakimi są pojednanie się z Bogiem w sakramencie pokuty,… Czytaj więcej »

PaniPe
PaniPe
02.01.14 16:26
Reply to  JOANNA

Cocomademoiselle, nie będę Cię zachęcać do wielkiego nawrócenia, bo o tym każdy musi zdecydować sam – ale zobacz, jak Twojej argumentacji brakuje dowodów… Twierdzisz, że to wszystko „bzdury”, a Boga nie ma, bo Twoja prośba nie została wysłuchana. Jak i dlaczego w takim razie się do niego modliłaś, skoro w niego nie wierzysz? Inni się modlili i wierzą, że Bóg ich wysłuchał. Słowa kontra słowom. Ja wierzę i mam nadzieję, że nawet jeśli niektóre prośby nie zostaną wysłuchane wprost, to dlatego, że tak będzie lepiej dla mnie, dla mojej rodziny i mojego otoczenia, w dłuższej perspektywie, o której być może… Czytaj więcej »

TOM
TOM
05.01.14 13:30

Papież Jan Paweł II kiedyś wygłosił przemowę , w której dał odpowiedź na pytanie: Co to znaczy modlić się?, jak nauczyć się Ojca – ” NAUCZYĆ SIĘ TEJ PEWNOŚCI , ŻE ABSOLUTNIE NIE MOŻE CI ODMÓWIĆ.” Jeden święty powiedział : „Różaniec święty to potężna broń odmawiaj go z ufnością , a efekt wprawi Cię w zadziwienie.” Nie można wątpić! Jak nasz papież został wybrany to powiedział : „Przyznaję bałem się przyjąć ten wybór, ale zrobiłem to w duchu pokory i posłuszeństwa wobec naszego Pana Jezusa Chrystusa i W CAŁKOWITYM ZAUFANIU DO JEGO MATKI – Najświętszej Madonny. ” Zawierzył jej całe… Czytaj więcej »

Marta
Marta
02.01.14 18:35

Magdo dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Dodałaś mi nadziei. Modlę się w tej samej intencji co Ty, choć jeszcze nie zostaliśmy wysłuchani wierzę, że Bóg obdarzy nas potomstwem.

Ada
Ada
15.01.14 13:02

Madzieu- gratuluje i cieszę się waszym szcześciem. Ja odmawiam już 4 nowennę w tej intencji, jestem po 3 poronieniach, szergu badan i dlugim leczeniu- lecz wierzę ze z pomoca tej cudownej nowenny nam sie uda i bede mogła dać kolejne świadectwo 😉

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x