Magda: Miłość do Jezusa i najbliższych

Kochani! Wasze świadectwa są dla mnie umocnieniem wiary.
Właśnie skończyliśmy z mężem odmawiać trzeci raz nowennę i postanowiłam wreszcie złożyć swoje świadectwo.

Modlimy się o poczęcie dziecka i głęboko wierzymy że Matka Boża dopomoże nam w spełnieniu naszego największego marzenia o rodzicielstwie, a jednocześnie otwieramy się na wolę Bożą.

Poprzez nowennę poczułam głębszą więź z Panem Jezusem, wcześniej nie odczuwałam Takiej więzi, potrzeby modlitwy – wychowana na pielgrzymkach do Częstochowy najczęściej swoje modlitwy kierowałam do Matki Bożej, która teraz wyraźniej niż kiedykolwiek w moim życiu pokazała mi drogę do Pana Jezusa i otwarła moje serce na Jego Miłość.
Drugi dar, który odczuwam to wielka miłość i ciepło na sercu względem mojego męża. Zabieganie codzienną pracą spowodowało że powoli zapominałam o nim skupiając się na moich obowiązkach i codzienności, pogłębienie mojej miłości do męża zawdzięczam również Maryi.

Odmawianie Nowenny Pompejańskiej daje wielką moc do wytrwania w modlitwie, w dobrym, do pokonywania codziennych przeciwności w pracy a nade wszystko uwrażliwia na drugiego człowieka.
Polecam wszystkim gorąco tą modlitwę

Z Panem Bogiem!

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
janusz
janusz
29.04.18 18:10

Piękne Świadectwo Magdo.Rodzina dwoje kochających się mąz i żona i oczekiwanie na małego dzidziusia.I oczywiście Nasza Kochana Mama która nosiła przez 9 miesięcy w swoim łonie naszego Króla Jezusa.Jeżeli modlicie się razem i odmawiacie Nowennę nie do Odparcia na pewno zostaniecie wysłuchani i otoczeni Matczyną Opieką.Niech Was Bóg Błogosławi. I dajcie nam znać jak powiększy się Wam rodzina.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x