Katarzyna: Na wszystko potrzeba czasu.

Chciałabym się z Wami podzielić swoim świadectwem na temat Nowenny Pompejańskiej. NP zaczęłam odmawiać w styczniu 2013 roku, teraz kończę już czwartą. Pierwszą Nowennę odmówiłam za mojego dobrego znajomego, żeby spotkał na swojej drodze dobrą dziewczynę, z którą będzie szczęśliwy i będzie kochany, bo czuł się bardzo samotny, nieszczęśliwy, a bardzo pragnął założyć rodzinę.

Po pół roku od ukończenia Nowenny poznał dziewczynę, widać, że jest szczęśliwy, wierzę, że to jest ta wymodlona przeze mnie u Mateczki Pompejańskiej. Drugą Nowennę ofiarowałam w pewnym sensie za uleczenie z choroby, bo od ponad 12 lat nieprzerwanie męczę się z trądzikiem, ani dermatolodzy, ani antybiotyki nic nie pomagało. Z tego powodu dopadały mnie już stany depresyjne.

Postanowiłam tę sprawę oddać Mateczce. Jeszcze może nie jest idealnie, ale Nowenna zdziałała cud, bo już nie jest to co było. Trzecia i czwarta Nowenna jeszcze czeka na realizację, ale Boga nie można pośpieszać, On wie najlepiej co jest dla nas dobre w danym momencie. Za dwa dni kończę swoją czwartą Nowennę i zaczynam swoją piątą Nowennę w intencji, którą zawsze odkładałam na później, bo nie byłam na sto procent pewna, że chcę tego o co bym prosiła.

Ale w tym momencie mam już pewność, że chcę założyć rodzinę. Widać musiałam z tą intencją poczekać na odpowiedni moment, gdy będę miała tą pewność , że naprawdę chcę tego o co proszę, że jestem gotowa na miłość, tak więc piątą Nowennę odmówię w intencji spotkania na swojej drodze dobrego mężczyzny, który pokocha mnie prawdziwą, szczerą miłością, którą ja będę potrafiła odwzajemnić i z którym stworzę szczęśliwą rodzinę. Jeżeli tylko moja intencja jest zgodna z wolą Bożą to wierzę, że wcześniej czy później Bóg postawi na mojej drodze takiego człowieka, bo przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Helena Pelczar

- zapomniana stygmatyczka

Spisana przez naocznych świadków. Świadectwo objawień Pana Jezusa

i Maryi. Historia przyjaźni z Aniołem Stróżem.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x